Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to já vidívám občas v hypáčích a obchodních galeriích také ps3 pecky kolem 2000 CZK a to i kdyz nejsou upe nově vydané, viz třeba brno-olympia sony, to je potom fakt husté když ji koupím někde novou v kamenným shopu za cca 1300 a tam za 2000, hypermarketová kultura to je maso..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky odhodlal pustit se do tehle parby a musim rict ze neco takoveho jsem necekal. Normalne me tento typ her (sekacky) vubec nebavi ale tohle je neco uzasneho. Libi se mi hlavne jak je hra pojata ve velkem stylu :) A k te grafice jak se ptal nekdo nademnou , podle me nejlepsi na PS3 vubec i kdyz nekdo nemusi souhlasit v nekterych castech dle meho nazoru grafiky prekonava napr. Uncharted 2 nebo Heavy Rain....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

God of War III nás okouzlilo a přináší vyšperkovanou hratelnost, někomu se jen zdá škoda

, že pouze v singleplayeru a absolutně chybí nějaké multiplayerové prvky. Oficiální francouzský PlayStation

Magazín ale nyní přichází s informacemi, podle nichž první DLC pro GoW 3 umožní zabojovat si proti ostatním hráčům v multiplayeru.

136579_tmb.jpg136580_tmb.jpg

Podle scanů časopisu, které se objevily na GameTrailers, by mělo DLC obsahovat jakousi bojovou mini-hříčku pro více než jednoho hráče. Pro nás je tato zpráva docela hodně překvapující a načekaná. Zatím nejsou jasné žádné bližší detaily, tedy ani to, zdali půjde o hru pro více hráčů skrz internet

, nebo jen lokálně v rámci split-screenu. Ale rozhodně by se nám takovýto obsah

DLC líbil, to né že né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jste někdo na tu video recenzi? http://games.tiscali.cz/reviews/god-of-war-3-video-recenze/ Ten kdo to hrál asi moc zkušeností neměl..opakoval stále stejný základní útok,klasický ramínko (L1+o:)) snad neudělal ani jednou,magii od blade chaos taky ani jednou a vůbec to prostě ten člověk hrál hrozně..pro neznalího hráče asi moc nepřesvědčující,no škoda že tam nejde dát komentář já bych mu dal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jste někdo na tu video recenzi? http://games.tiscali.cz/reviews/god-of-war-3-video-recenze/ Ten kdo to hrál asi moc zkušeností neměl..opakoval stále stejný základní útok,klasický ramínko (L1+o:)) snad neudělal ani jednou,magii od blade chaos taky ani jednou a vůbec to prostě ten člověk hrál hrozně..pro neznalího hráče asi moc nepřesvědčující,no škoda že tam nejde dát komentář já bych mu dal:)

Přesně tak, ta videorecenze stojí doslova za ho*no... Ukazuje tam nudné scény, stále používá tu stejnou zbraň a ještě ten jeho nepříjemný pomalý hlas.. Neukázal magii, vylepšování zbrání, sbírání Godly Possessions, Minotaur Horns, neukázal Chalenges of Olympus.. neukázal prostě nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu