Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

Ninja Gaiden 1, 2 ( pro x360 ) .... sice sem to nehral ale slysel sem na taky chvalu... ze je to docala dobre :D

Ninja Gaiden 2 je podle meho docela prekonana hra, ktera by s lehkym grafickym downgradem (ale jen malickym) mohla byt na PS2. Atmosfere, zabavnosti a grafickym pojetim (ne tedy primo kvalitou) ji GoW natrhlo prdel. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oficiální God of War 3 stránka

Sony kromě vypuštění skvělého traileru na God of War 3, spustila i jeho oficiální stránku http://www.us.playstation.com/GodofWarIII/ . Na ní si můžete stáhnout zatím všechny vydané trailery a prohlédnout několik povedených obrázků. K této očekávané pecce od Sony se včera objevila jedna potěšující informace. God of War 3 nebude během hraní obsahovat žádnou nahrávací obrazovku. Vše se nahraje napoprvé hned při spuštění. Vývojáři totiž usoudili, že by loadingové obrazovky kazily strhující epický příběh. Můžeme jen poděkovat za toto moudré rozhodnutí.

trailery je možno stahovat v 720p a 1080p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony ukázala karty na tento rok

20/02/2009 00:49

Sony Computer Entertainment America (SCEA) dnes oznámila, na jaké hry se mohou hráči vlastnící Playstation těšit tento rok. Nejprve SCEA oznámila, že minulý rok se velmi vydařil a poděkovala titulům jako Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Resistance 2 a LittleBigPlanet. Největší prostor SCEA věnuje pochopitelně střílečce Killzone 2, která přijde na trh už příští týden. Kromě ní jsou v line-upu i hry, u kterých bychom to rozhodně nečekali. Začněme ale popořadě. Nikoho asi nepřekvapí, že v seznamu je akční hra inFamous nebo nové MLB 09 The Show. Co už trošinku ale překvapuje, je hra MAG, o které se zatím hodně mlčí. Trošinku nečekaně je na seznamu i Heavy Rain, ale co vyráží dech asi nejvíce, je God of War® III. Tuto hru bychom rozhodně tento rok nečekali, ale Sony to myslí jinak. V seznamu poté na závěr nechybí ani Uncharted 2: Among Thieves. Jak se zdá, letos bude mít Sony hodně silné tituly, které by ji měly dopomoci k větším prodejům PS3.

-----------------

Sex v God of War 3 opět bude

Sony nedávno potvrdila, že třetí díl God of War plánuje vydat už letos. Nyní se objevily další informace, které dále odhalují tuto epickou hru. Takže začněme tím, co ve hře určitě nebude. Rozhodně hra nebude podporovat pohybový senzor PS3 ovladače, rovněž ve hře nebude co-op ani klasický multiplayer a také si neosedláme létajícího koně Pegase. To ovšem neznamená, že se Kratos neprolétne. K tomu mu budou sloužit křídla http://www.konzolista.cz/obrazky/kridla.jpg , která bude mít připevněna na svém těle. Zatím se neví, jestli tuto věc bude mít od začátku hry, nebo ji bude muset získat během hraní. Co ovšem ve hře bude, tak je rozlišení 1080p s výtečným frameratem. Sony Santa Monica navíc spolupracuje se studiem Insomniac a Naughty Dog, což má zaručit jedinečný herní zážitek u této hry. Rovněž ve hře nebudou chybět sexuální hrátky Kratose a pěkných řeckých žen. Protože hra bude mít označení 18+, nemusí se vývojáři nijak omezovat v těchto scénách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pojede God of War 3 na 60fps?

Dnes ráno jsme vám přinesli čerstvou novinku v podobě gameplay ukázky God of War 3. Nyní je čas na trošku technických informací. Včera vývojáři Jim Tilander a Vassily Filipov předvedli své technologie, jejž používají při vývoji hry, na jedné z konferencí a následně se nechali vyzpovídat, čímž potvrdili zvěsti, o kterých se již nějakou dobu debatovalo. Pojede GoW 3 ve stabilních 60 snímcích za sekundu, nebo "jen" dnes běžných 30 FPS? Nejeden hráč se po nocích budil udýchaný při přemýšlení nad touto otázkou. Vzhledem ke hře ale nebude možné zajistit plných 60 FPS, tudíž hra pojede primárně na již zmíněných třiceti. Oba se však dušují, že hra nikdy neklesne pod tuto hodnotu, což v tuto chvíli nemusí samozřejmě nic znamenat. Nic se však nemění na tom, že se bude jednat o výborný akční zážitek plný krve, násilí a epických soubojů.

..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

.Den ale když se to tak veme, tak všechny díly GoW jsou stejný :) ale je to osvědčený princip hry a je super, tak proč něco měnit.. přidají nové možnosti, komba, vylepší grafiku a engine (jak z nich lítaj ty střeva :love: :lol:) a je to :)

jinak potvrzeno datum vydání na březen 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne prave moc super neprijde, kdyz jsem dohral oba predchozi dily a ke konci se uz nudil, takze nadseny rozhodne nejsem. :) Dalsi hra bez napadu a uz celkem o nicem. Tot muj nazor. ^^

Toto je hra, kterou žere i moje přítelkyně:). Takže si ojedinělá výjimka, protože ta hra je skvělá taková jaká je. Proč by měli měnit něco tak dokonalého? A jako stereotyp mi to taky (zatím) nepřipadá, a to jsem hrál i Chains of Olympus a samozřejmě zbylé dva díly na PS2. Kratos je jeden z nejcharismatičtějších herních postav jakou znám. Dokonce váhám jestli se mi vůbec líbí ty křídla jak má v tom demu...připadal mi už jak nějaký Batman. Snad to nepřeplácají až moc stovkami různých zbraní. Těším se nejvíííc:love::love::love::love::love::love::love::love::love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak ještě letos se dočkáme demo verze GoW III na BD disku GoW Collection

- GoW III demo (E3, GC 09)

- přepracované hry GoW I & II do 60fps, 720p, budou trofeje

- cena 40 dolarů

3873410524_7df72a8c6e.jpg

http://blog.us.playstation.com/2009/08/31/god-of-war-collection-blu-ray-disc-compilation-available-this-holiday-season/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, že jenom PS3, GOW je pouze a pouze pro PS3:)

Aspoň ten Dante jak říkáš:), ale GOW mi to zdaleka nenahradí a to jsem Dante's Inferno ještě nehrál:)

tak dante's inferno jeste nevyslo ne ? Myslim ze to bude lepsi jak naky GOW,protoze preci jenom GOW uz je dost ohrany a nemuzou tam udelat nic novyho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu