Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

tak dante's inferno jeste nevyslo ne ? Myslim ze to bude lepsi jak naky GOW,protoze preci jenom GOW uz je dost ohrany a nemuzou tam udelat nic novyho :D

Však říkám, že už teď se mi víc líbí GOW, Dante's Inferno prostě nemůže mít lepší příběh, než GOW, myslím, že lidi, kteří mají pouze Xbox budou říkat, že je třeba lepší, ale to bude blbost:D.

Gow je prostě dokonalé, i kdyby tam nebylo nic nového, tak si to koupí hrozně moc lidí (a že tam něco nového bude). Ale připadá mi, že už je v této sérii tolik různých prvků, zbraní a jiných věcí, že už se nic přidávat nemusí, stačí změnit příběh a je to stejně super.

Klidně bych si zahrál GOW 1 ve třech verzích s tím, že zbraně, kouzla a možnosti Kratose by byly stejné, ale byly by to tři rozdílné příběhy a byl bych hooodně spokojený:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"will be available this holiday season", to asi nemyslej letni prazniny co ?:) To uz by meli zpozdeni

o Vánocích :)

,yslíte si, že ten GOW collection bude i v ČR rád bych si to koupil

no pokud ne, tak dneska už přece není žádnej problém si objednat z US, UK apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud ne, tak dneska už přece není žádnej problém si objednat z US, UK apod.

No není, ale tam už většinou je všechno přes účet, a musíš mít kreditku a to já nemám, protože rodiče mi nedaj přístup na účet, pochybuju, že to pošlou na dobírku. To by se musel najít někdo 3, ale musel by bejt spolehlivej a koupil by to on a pak by mi to poslal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/ostatni/demo-god-of-war-3-u-filmu-district-9-dli-/clanek.A091028_202553_bw-zurnal-ostatni_osk.idn

District9 je dobrá hovadinka tak možná koupim jelikož GoW 1 a 2 byli skvělí rubačky ale znovu je nějak hrát nemusim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasná kopě, už aby to vyšlo ta předělávka to nahžaví a až výjde 3 tak to dodělá :D protože Kratos sympaťák 2metrovej chlap se 120kg svalů a s mírným usměvem na tváři když zrovna kyklopovi vyrvete jednu jedinou bulvu :D

né že bych byl nějakej brutalista, ale pamatuju se že sme s bráchem tehdá natrhali hromady netopejrů :D GOW serie dokonalost sama a jasná volba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

né že bych byl nějakej brutalista, ale pamatuju se že sme s bráchem tehdá natrhali hromady netopejrů :D GOW serie dokonalost sama a jasná volba!

jojo ty se trhali taky pěkně :) bohužel druhý díl jsem nestihl dohrát ale až to výjde tak určitě to napravím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony oznámila God Of War 3 Ultimate Edition

Každou větší hru v současnosti doplňují i limitované edice, které přináší nějaké ty bonusy navíc, ale většinou se jedná o pěkně drahé kousky. Třeba God Of War 3 je určitě hrou, která by si limitovanou edici zasloužila. Sony to moc dobře ví, a tak dneska oznámila God Of War 3 Ultimate Edition. Tato edice bude prodávána v nádherném boxu, který je vytvořen podle Pandořiny skřínky. Uvnitř nalezneme kromě samotné hry i artbook s jedinečnými obrázky. Dále se hráči v této edici dočkají spousty exkluzivních bonusů v samotné hře, které si ostatní budou moci stáhnout později jako DLC. Bude se třeba jednat o další skin Krata se jménem Dominus. Dále se dočkáme exkluzivních arén v módu God of War Combat Arena. Nebude chybět ani soundtrack ze všech tří dílů a dočkáme se i filmečku o vývoji hry. Tato limitovaná edice byla zatím oznámena pouze pro US. Doufejme, že se dostane i k nám. US verze vychází v přepočtu na nějakých 17 stovek. Obrázek této luxusní edice naleznete kliknutím na link .

http://konzolista.cz/obrazky/gowle.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj na Store bohužel není ale pokud jsi zaregistrovaný na odběr novinek od SCEE, tak máš tenhle víkend šanci, že dostaneš do mailu kód na stažení :) a já to štěstí měl více tady http://blog.eu.playstation.com/2009/10/30/god-of-war-iii-psn-demo-voucher-code-–-check-your-inbox-this-weekend/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu