Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://www.gamebazar.cz/main.php?kam=profil&user=Kawex uživatel který prodává God Of War 3 demo má dva klíče, jeden za 200kč

pěknej vyžírka, kdyby ten klíč šel zrecyklovat, tak ho pošlu dál, protože to demo mi jednou stačilo... je to sice super, ale že bych to potřeboval drtit pořád dokola to ne... líbilo se mi vyrvání oka a utržení hlavy, to jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky hrál demo ,a musím říct ,že ikdyž jsem to vlastně už viděl v trailerech a videích ,tak jak jsem to demo hrál ,naráz mi každá hra kterou jsem viděl ,vedle GOW3 přišla uplně nicotná ,poloviční ,prostě je to ten nej nářez co jsem hrál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

God of War II s novejma pohybama, dokonalou grafikou, nepadající framerate, skvělej zážitek. Nic víc po nich ani chtít nechtěj, protože tohle je dokonalý. Skvělá záležitost, zábavný víc než GoW na PSP či I,II na PS2. Vyrvání vnitřností, urvání hlavy nebo zmiňovaný vytržení oka je fakt krásně propracovaný. Nebo ty detaily jako že na Kratosovy zůstává krev. Moc povedený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím, měl bych menší dotaz ohledně GoW 3 dema - včera mi přišlo GoW Collection, který má na obalu napsáno Includes Voucher for God of War 3 E3 2009 DEMO a uvnitř obalu je pouze disk, manuál a další papír upozorňující na možnost stažení dema, ale kde ho mám stáhnout, to už se tu nepíše ani žádný kod. Chybí mi tu něco nebo jsem se jen přehlídl?? Děkuju za každou rádu, rád bych to demo také vyzkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi bojova hra kterych je na konzolich mrte... mozna ne takovych kvalit kterych dosahuje GoW3 ale je jich dost... Treba se dockame i verze pro X360 ale v to doufat nebudu :D... trosku to ps - trojkarum zavidim ale my co hrajem na x360 se snad taky dockame nejake poradne bojovky jako se dockaji PS3 s GoW

A to ja doufam ze to nikdy na xbox nebude nic proti nemu ale zmrdi z microsoftu serou na ps3 podive l4d2 mass effect2 Gears of war 2 nic s toho na ps neni a pritom to sou peckovi hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DarkSiders and the Wrath of War .... GoW3 ma vyzivatele v podobe teto hry hry ... brutalita , pěkna grafika a první recenze ktera Darksideroj udelila 10/10 na play.com .. myslim že to GoW 3 nebude mit tak jednoduchý :D http://www.gametrailers.com/video/preview-darksiders/59080

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DarkSiders and the Wrath of War .... GoW3 ma vyzivatele v podobe teto hry hry ... brutalita , pěkna grafika a první recenze ktera Darksideroj udelila 10/10 na play.com .. myslim že to GoW 3 nebude mit tak jednoduchý :D http://www.gametrailers.com/video/preview-darksiders/59080

kdyže to má vyjít ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DarkSiders and the Wrath of War .... GoW3 ma vyzivatele v podobe teto hry hry ... brutalita , pěkna grafika a první recenze ktera Darksideroj udelila 10/10 na play.com .. myslim že to GoW 3 nebude mit tak jednoduchý :D http://www.gametrailers.com/video/preview-darksiders/59080

Tohle mně příjde spíš jako konkurence pro Devil M.Cry nez GoW 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu