Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War III


tekken90

Recommended Posts

Nezkoušejte začít flame :dozey:.. Ani slovo o xboxu..

Jinak ta hra na xku nikdy nebude nejen kvůli tomu že by musela bejt tak na 5 DVD-DL, ale hlavně protože tohle by xko těžko utáhlo..

tohle je ale multiplatformovka .... PS3 a Xbox tak nevim ale ta hra ma vyjít až 8.1.2010 ... napsal sem to proto že o ni mnoho lidi neví a vydapa až neskutečně dobře :D konkurence pro gow3 jak vyšitá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

s křížkem po funuse ale přece, tak už jsem si taky švihnul své vlastní demo, paráda, no doufám že to ještě trochu vylepšej do doby než to vypustí. ale jo, už se moc těším. a co se mi nejvíc na demu líbí? to kyklopovo voko nemá chybku, masakr :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Březen tu už bude za několik týdnů a v jeho polovině se dočkáme chaosu. Vyjde totiž závěrečný díl trilogie God of War, který má v herním světě stejné ambice, jako závěr filmového Pána prstenů ve světě filmovém. Sony počítá jenom s milionovými prodeji a známkami v recenzích, které budou atakovat ty nejvyšší mety. Nutno dodat, že pokud hra bude stejně kvalitní, jako předchozí díly, desítky padat budou a málo jich nebude. Nyní se o samotné hře rozpovídala i Sony, která přes svého produktového manažera sdělila několik PR vět. „God of War 3 je nutnost pro všechny dospělé hráče. Všechny ostatní hry v tu dobu půjdou stranou. God of War 3 kombinuje vyspělou technologii s osvědčenými herními prvky, jako je řešení puzzlů, souboje a epické bitvy, které budou až 4x větší, než ty v předchozím díle. Pokud je vám více jak 18 let a chcete zažít jedinečný herní zážitek, musíte God of War 3 mít.“ Po těchto slovech naše očekávání vyletěla do závratných výšin a už se na hru neskutečně těšíme. Zklamání ze hry si asi nepřipouští nikdo.

Zdroj:konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oznámena cena God of War Ultimate Trilogy Edition

Nedávno Sony oznámila, že se hráči mohou těšit na God of War Ultimate Trilogy Edition, což je speciální edice God of War, která bude obsahovat všechny tři díly God of War plus ještě nějaké menší bonusy. Doporučená cena této edice je 3500Kč. Sony zároveň nechce v Česku uvést do prodeje God of War collection, která obsahuje první dva díly této legendární hry, zřejmě proto aby podpořila prodeje výše zmíněné luxusní edice. V Sony zřejmě nevědí, že God of War collection si už stejně každý druhý fanoušek dávno objednal ze zahraničí.
zdroj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně lidem se líbí Dantes Inferno i mě a hodně lidí řiká že to bude velká konkurence až výjde GoW3, žádnou mít nebude :)

Dante's Inferno jsem zkoušel jako první.. můj názor byl takový, že to je otřesná kopie GOW3, grafika nijak přelomová a ani hlavní hrdina mi nebyl moc sympatický.. a hlavně ve mě souboje nevyvolávaly takový ten pocit adrenalinu..

Pak jsem zkusil demo GOW3 a je to jako nebe a dudy.. Skvělé zvuky, fantastická grafika, atmosféra.. a skvělé souboje..(které mají být btw. několikrát masivnější než v předešlích dílech)

Podle mě Dante nemá proti Kratovi šanci :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad tu nikde tydle obrazky nejsou.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=19301617&postcount=1150

jenom slintam:shock::love::coolp:

Krásné záběry:love:!!! Ta grafika je vážně excelentní.

Jinak, souhlasím s Adizem, Dante's Inferno je proti GOW 3 slabé, jak sviňa:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unearthing the Legend Teaser

BTW: Nechapu proc "kopete" do Danteho. Jasne po techn.strance to nebude takova nabusenost jako GOW, ale ja osobne sem rad za dalsi hru v tomhle zanru. A podle me melo demo perfektni hratelnost a atmosferu. Navic je to jiny hrdina, jina grafika, jiny pribeh - proste novy svezi vitr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unearthing the Legend Teaser

BTW: Nechapu proc "kopete" do Danteho. Jasne po techn.strance to nebude takova nabusenost jako GOW, ale ja osobne sem rad za dalsi hru v tomhle zanru. A podle me melo demo perfektni hratelnost a atmosferu. Navic je to jiny hrdina, jina grafika, jiny pribeh - proste novy svezi vitr ;)

dante je zábavný jenom protože má tolik společného s GoW, samozřejmě s tebou souhlasím v tom, že je dobře, že do tohoto žánru přibude další hra, ale zdá se mi, že jich je v roce 2010 až moc (Bayonetta, Darksiders, Dantes Inferno, GoW3) - a to mají všechny tyhle hry vyjít v prvním čtvrtletí nebo už vyšly... nechápu, proč je to všechno nabušený takhle u sebe... každá sice přidává něco originálního, ale základ je stejný - RUBAČKA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N: No jo stejne tak by se dalo rict, ze GOW je zabavny, proto ze ma tolik spolecneho s DMC a pridava zase neco noveho :) Jinak co se tyce Bayonetty, tak ta je pro me nestravitelna. Hratelnost mi nestaci, v hernim svete vyzaduji aspon spetku logiky :) A od Darksiders ocekavam neco trosicku jineho a podle recenzi se zda, ze to trosicku jine snad i bude (vice liznute zelda stylem).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

H0W3N: No jo stejne tak by se dalo rict, ze GOW je zabavny, proto ze ma tolik spolecneho s DMC a pridava zase neco noveho :) Jinak co se tyce Bayonetty, tak ta je pro me nestravitelna. Hratelnost mi nestaci, v hernim svete vyzaduji aspon spetku logiky :) A od Darksiders ocekavam neco trosicku jineho a podle recenzi se zda, ze to trosicku jine snad i bude (vice liznute zelda stylem).

Taky jsem rád že se tyhle hry rozmnožujou,Darksiders hraju a myslim že tě nezklame,je tam hodně puzlů a zbraní,vymakaný bossové a celkem i slušná grafika. A na Danteho se náhodou dost těšim,myslim že to bude jediná i když ne moc veliká konkurece GoW3. Viscerali nejsou žádný béčka a asi si s tim dost vyhráli.

No a abych nebyl úplně off tak zítra by jsme se měli dočkat nového gameplay videa GoW3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu