Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o pomoc


Thomas695

Otázka

Zdravím Vás,

Mám PSP 3004 a chtěl bych pomot nebo poradit. Mám to cracklé, ale nejspíše špatně. Prostě já se tady zkrátka v různých těch návodech nevyznám. Jen potřebuji uptade a nějaký fast recovery, jenom hodte funkční odkazy, prosím, žádné návody nechci. Nemůžu totiž žádné najít... předem moc děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sorry, ale já takto nejedu. Jestliže má hra příponu ,,iso", tak musí jít, já chci aby mi šly všechny hry. Například tohle byla hra, která byla v češtině (Floorball League 2011) a když jsem se díval na to na youtubku, tak by mě to hodně bavilo, prostě to opravdu musí jít, když je tam .ISO. No tak teda nevadí no, hold budu muset být skromnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No počkej počkej, nebuď takhle naivní, hezky se zklidni a začni "takhle ject" jak jsem ti napsal já. To že to má příponu iso neznamená, že to půjde, jako chtít aby ti šlo všechno můžeš, ale to je tak všechno. Ono totiž příponu ISO nemají jenom PSP hry, ale mají ji i hry na PC, PS3, XBOX360, PS2, PSX atd., prostě iso je univerzální obraz disku používaný pro uložení dat. A například ta tvoje hra Floorball League 2011 vyšla pouze na PC, takže tu na PSP nespustíš, ani kdyby jsi byl bůh. Mimochodem budeš tedy muset být opravdu o hóóóódně skromnější :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu