Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Já mám PS4 bez pár dní měsíc, hraji víceméně každý den cca 2-5 hodin a začínám na prostředku levé páčky pozorovat oleštění od bříška prstu. Takže mě to začíná pomalu také děsit. U PS3 jsem měl joysticky po roce a půl jako nové, tak jsem z toho trochu zklamán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Už jim to s tím update trvá dost dlouho. Ale originální hudební CD už se zas tolik nepoužívá. Spíš to nikdo nekupuje.

Ja mam sbirku Hip Hop cd a porad to kupuji a znam spostu dalsich co to kupuji,pochopil bych palene cd,ale origo? Jak je to s origo DVD filmem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, taky znám pár lidí co sbírá CD svých oblíbených autorů. Ale už to není jako kdysi, většina lidí to valí přes youtube.

DVD filmy jedou origo i pálené.

Tohle všechno včetně avi a mp3 z flashky uměla už i ps2ka.

Si kup za pár tisíc ps3, her je na to dost.

Upraveno uživatelem Mušák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo, taky znám pár lidí co sbírá CD svých oblíbených autorů. Ale už to není jako kdysi, většina lidí to valí přes youtube.

DVD filmy jedou origo i pálené.

Tohle všechno včetně avi a mp3 z flashky uměla už i ps2ka.

Si kup za pár tisíc ps3, her je na to dost.

Jsem prodal PS3 abych jsi koupil PS4 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on myslel, jak dlouho vydrzi baterie i kdyz je ps4 vypnuta.

Ja mohu za sebe rici,ze jsem konzoli pustil poprve v launch date a podruhe ji pustil nekdy v unoru a ovladac se hlasil jako nabity. A vetsinou mam skoro mesicni pauzy mezi hranim na ps4 a ovladac se vzdycky hlasi full nebo dve carky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu