Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Ahoj, ted jsem dotáhl psko nový, zahrál tlou a docela to jde slyšet a docela to je horky nahoře kolem středu. Moje ps3 fat byla vždy skoro vlažná . Je to normální? I menu když jsem si to poprvé prohlížel to bylo teplé.

Umístění na obrázku. A vzadu je to průchozí

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ted jsem dotáhl psko nový, zahrál tlou a docela to jde slyšet a docela to je horky nahoře kolem středu. Moje ps3 fat byla vždy skoro vlažná . Je to normální? I menu když jsem si to poprvé prohlížel to bylo teplé.

Umístění na obrázku. A vzadu je to průchozí

Z toho si nic nedělej mě to taky hučí při last of us už při prvních 20 min, hold je to náročna hra na hardware, docela mi pomohlo snížit hluk když jsem konzoli udělal vzadu hodně prostoru větrák trochu utichl a nejlépe ještě něčím podložit ze spodu tam ti taky hřeje.

A to si ještě nehrál Killzone to bude teprve hukot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rustli: jo jo, reklamoval jsem, ze mi ps nebrala disky, musel jsem ho tam strcit skoro celej a pak ho vzala. V patek jsem ho tam dal a v utery jsem si sel pro novou konzoli. Rekl bych, ze se s tim v sony neserou a rovnou meni kus za kus. Ale byl jsem ho tam odnest osobne v sony-servis.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej mě to taky hučí při last of us už při prvních 20 min, hold je to náročna hra na hardware, docela mi pomohlo snížit hluk když jsem konzoli udělal vzadu hodně prostoru větrák trochu utichl a nejlépe ještě něčím podložit ze spodu tam ti taky hřeje.

A to si ještě nehrál Killzone to bude teprve hukot

No asi nalepim nožičky. Ale jen pár mm. No ted už to zdime? A co třeba u witchera? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja mám prostoru kolem na rozdávání je na policce která je vyrobena jakoby z plotu v uvozovkách :-) nikde žádná stěna a krasne dejcha ze všech stran a vrni si krásně :-). Když chcete tichou konzoli musí mít prostě prostor. Je to dobré i z hlediska životnosti samozřejmě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně prý pomáhá Vertical stojánek, já PS stojící vertikálně podložil na dvou stranách asi centimetr vysokejma hliníkovejma latěma a rozdíl je opravdu znát, např. při Killzone konzole hodně hučela už po pár minutách hraní a teď jen tak spokojeně šeptá. Doporučuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu