Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Tak konzole je horka uprostřed hlavně. Kolem a nad mechanikou je to studené. Ze spoda je to horke doost.Zkusim podlozit,ale nevim jestli by staci par mm ? Když jsem hrál last of US tak to topilo a šla slyšet pak jsem stáhnul warframe a konzole byla ticho. A v te hře je ten text tak malinkaty ze to snu neprectu :-D

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele objednal jsem chladici podlozku zalmana nc3 psko mrsknu na to a uvidí se . Já vim ze nenasava ze spoda ale zlepšení tam musí být. A urvite to musi ochladit i prostor kolem.Jen jsem se chtěl zeptat jestli PlayStationu vadí sklon te podložky nebo jestli mu to je jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam to v podobnem miste jako ty tu konzoli akorat po bocich mam asi na kaZde strane tak 15 cm a vzadu tak 30cm. Take to dost hralo a dost hucelo, ale zas zalezi jaka hra. Prdnul jsem pod to podlozku pro notebook Coolermaster a zlepsilo se to. Hreje min a hlasitost mozna take mensi. Kazdopadne to i tak dost huci, ale porad min jak moje stara Xbox Arcade konzole. Jde i o to jakou hru hrajes. U TLOU hucela dost u Diabla v partr 4 lidi take hodne, solo mene a napr u War Thunder nejde takrka slyset a to same i u NHL. Tak nejak to uz ted neresim at si huci jak chce, tak jak to je ted mi to nevadi---> neobtezuje. Pres den to pres zvuk z TV neslysim a pres noc pres sluchatka take ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vam rychle chodi zpravy? Prijde mi uporzorneni, ze mam zpravu, tak se jdu podivat do chatu a zprava nikde, prijde treba az za par minut. Pisu si s nekym jen kdyz mam zapnuty NHL, tak jestli to neni hrou. A celkove prace se seznamen pratel je pomala, nez se to vsechno na cte, to by me vzdycky mrdlo... ♥♥♥♥♥, ma to takovej vykon a musim cekat 5 minut na par kB chatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začala se prodávat nová dobíjecí stanice pro Dualshock 4. Docela vychytávka pro ty ci mají konzoli na ležato.

http://www.gamenguide.com/articles/14090/20141016/nyko-wireless-controller-charger-available-now-for-ps4-introduces-drop-and-go-technology-for-dualshock-4-charging.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začala se prodávat nová dobíjecí stanice pro Dualshock 4. Docela vychytávka pro ty ci mají konzoli na ležato.

http://www.gamenguide.com/articles/14090/20141016/nyko-wireless-controller-charger-available-now-for-ps4-introduces-drop-and-go-technology-for-dualshock-4-charging.htm

To vypada moc hezky...uz jsem od tehle firmy videl i jiny prislusentvi a vypada to skvele...zrovna o nejaky premyslim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to tak je to plast velice ideální na zachytávání škrábanců všeho druhu. Prostě i když na to spadne prach tak to poškrábe.(u tohoto plastu se škrábancům zabránit nedá, leda ji radši ani nevybalovat) Fakt někdy přemýšlím k čemu jsou tam ty armády zaměstnanců. Buď to dělají schválně nebo si to nedokážu vybavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu