Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Chci s ezeptat, utíral jsem plat na vrchu konzole a levá(lesklá) část konzole se mi oddělala...hned jsem ji tam vrátil(opravdu to šlo lehounce, podle mě to je mizerně přidělané). Nepřišel jsem o záruku? :(

je to tak udelane,aby sis mohl pohodlne vymenit hdd. Sony s tim v podminkach pocita, xbox bohuzel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lupama, zkus neresit kazdou kravinu ohledne PS4... ctu si tve komentare a prispevky... resis kraviny typu, ze PS4 je tepla po hrani na tom neni nic divneho, ted zase resis, ze mas trosku svetlejsi plast na hrane...

Ty vole tohle jsem chtěl přesně napsat už i já, každý máme někdy nějaké problémy s kterými se tu svěříme, ale tohle jsou fakt havadiny!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo půjde to na všechny android mobily.

viz. můj založený topic:

http://console-forum.net/showthread.php?t=170376

Čeká se tedy na Update 2.0 a také na uvolněni aplikace "PS4 remote play app" v Google play obchodě, mělo by to být prý 17.11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to bude vlastne fungovat?Ja uvidim to co on,teda co hra a ako hra?Alebo budem mat proste ciernu obrazovku s napisom ze sa konzola pouziva?Teda ja nebudem moct vobec konzolu pouzivat?

Na eurogameru toje rozepsané. Musíš mít ps+ a buď hraje kámoš, koukas se jak hraje. A nebo jako co-op ve dvou aspoň tak jsem to pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu