Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Psalo mi to problem s NAT type...to stejny se vcera ukazalo kdyz jsem hral s jednim klukem Fifu,ale na treti pokus to najednou slo ...Jen se zeptam,podarilo se uz nekomu sparovat ucet s Youtube? Ja to rano zkousel a furt to haze nejakou chybu...

mam to sparovany jednou sem se prihlasil a od te doby zadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spytam sa este raz: Ked shareujem hry, musim hrat na ucte PS+?...alebo staci mat ps+ predplatene a hrat mozem aj na inom?

No podle toho co jsem cetl tak pokud nekomu predas ovladac, aby hral za tebe tak PS+ potrebuje jen ten druhy, pokud chcete hrat coop spolu tak musite mit PS+ oba,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak,ked uz sme pri tom...na US store neni polozka Themes....temy su pod GAMES/EXTRAS.
No podle toho co jsem cetl tak pokud nekomu predas ovladac, aby hral za tebe tak PS+ potrebuje jen ten druhy, pokud chcete hrat coop spolu tak musite mit PS+ oba,

Takto,ja mam PS+ na ceskom ucte,ale primarne hravam na US...ked chcem vyuzivat SharePlay,musim byt prepnuty jedine na ceskom pluskovom???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdy jsi to paroval? Ja to zkousel vcera a dnes rano a furt mi to nejde:(
Když jsme se včera zkoušeli spárovat v Destiny tak nabídka předání ovladaní návštěvě (tobě) byla zašedlá a nešlo to potvrdit. Mrknu na router jak to mám s nastavením NAT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to teda s tim pluskem na te konzoly? mel jsem za to ze online bude fungovat jen na tom uctu kde je to plusko,ale kdyz jsem zkusil dat online s uctem kde plusko neni tak mi to jelo taky

Online by měl jet na všech účtech, pokud je na konzoli jeden primární účet s pluskem. A z logiky věci bych řekl, že stejně tak bude fungovat share. Chce to vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripoji se na tvou,ty mu predas ovladac...Nebo spolu muzete hrat treba Fifu atd.pokud ma jeden z vas placku nebo hru celou...hele koukni par stranek zpet,vcera jsme to tu resili...

Tak super. zkusim to. Nemam te nahodou pridaneho v pratelich ??? Ja tam jsem jak kasaco10. Kdyztak si te pridam jestli mohu ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si Starter pack od Gameware tak jsem zvedavej jak to bude fungovat...Ma nekdo? Jinak je k tomu i stojanek na konzoli kterej ale ja nevyuziju,kdyby o nej mel nekdo zajem dejte vedet...

Hele já to mám a jsem spokojenej.Tady sem psal do jinýho vlákna http://console-forum.net/tema/163546-ps4-cenove-akce-vsechny-sem/page14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda... Chci si nahrat gameplay,ale uploadovat po 15 minutach je naprd...ale asi mi nic jinyho nezbyde,kopirovat to do pc,tam to upravovat,pak zase zpet atd...to se mi nechce...

Edit : Podarilo se mi konecne sparovat ucet youtube,vidim vsechny videa atd..ale pokud z aplikace vyskocim,zavru ji a pak znovu otevru tak se zase musim prihlasovat...Dela to nekomu,nebo mam zase neco extra? :D

+ teda jeste jedna chutovka co me pobavila : Nahral jsem pres konzoli kratke video z Driveclubu a youtune mi reklo: This video format isnt supported :D:D:D...pobavilo

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu