Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

jdou instalovat hry na externi hdd? nebo jakou ma ten externak funkci?

nejak s toho nejsem moudrej

Back-up and restore HDD to USB: Back-up and restore your hard disc drive data associated with users on your PS4, including settings, saved data, screenshots and video clips as well as games, patches and download data, to and from an external USB drive.

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,mám dotaz,když mám koupený Playstation Plus tak každý měsíc mám pět her ke stažení,stahnuje a hraju a v dalším měsíci budou zase ty hry jiný,budu moc hrát dál ty hry který jsem stahnul minulý měsíc?Jde mě hlavně o hru - Oddworld: Abe’s Oddysee New ‘n’ Tasty,chtěl bych se zeptat dá se tato hra koupit i jako krabicovka nebo je jen na Playstation Storu???Předem dík za odpoveď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.

Velice bych uvítal Vaši pomoc. Píši bakalářskou práci, která je úzce spjatá s hraním videoher. K jejímu dokončení bych potřeboval a ocenil odpovědi v dotazníku, který jsem vytvořil. Doufám, že to nebudete považovat za spam a věnujete mi 2 minuty Vašeho cenného času.

Dotazník dostupný zde: http://www.survio.com/survey/d/M3O8R9O5H5L3S8G9B

Děkuji všem za ochotu a přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nemate tuseni jak nastavim funkci suspend/resume? Zkousel jsem v predvolbach rest modu zapnout i vypnout moznost "keep aplication suspended" a stejne se mi pokazdy po zapnuti konzole probudi do hlavniho rozhrani a ne zpatky do hry. To ze to musi podporovat i ta hra je prece blbost ne? Dik moc za radu

EDIT: Tak problem pozoruji zatim jen u AC IV: Black Flag. U Driveclubu mi vse funguje jak ma. Prikladam obrazek co mi to napise po snaze uspat konzoli ve hre... Vi nekdo co s tim? Myslel jsem ze to ma fungovat u vsech her. Diky

post-47018-14687184414205_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu