Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Asi to je fake, ale ten design je povedený. Ten svítící pruh nebude halogenový, že tady tak naříkáte jak vám to bude svítít do očí :D. Design je krásný, ten lesklý plast v kombinaci s matným je super + do toho to bílé světlo, navíc krabička nevypadá nějak velká a to je dobře. Jo a taky mě nesedí ten compact disc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych rekl, ze se Sony bude snazit sjednodit vzhled svoji elektroniky a jelikoz jejich aktualni Blue-ray prehravac vypada takto:

post-63885-14687165761429_thumb.jpg

Takze bych to u Playstation 4 videl podobne. To video tomu hodne napovida. A vubec bych se nezlobil. Elegantni cerna krabicka s desingovymi lomy skryvajici nadupany HW. Co vic si clovek muze prat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra v 18:30 uvidíme jak to bude s novým xboxem, abych řekl pravdu tak ještě do budoucna rozhodnut co si koupím nejsem a jsem zvědavej jak se microsoft předvede a doufám že vyvrátí ten always online.

Jak zítra ? Zítra se má představit nový Xko ? BTW:Já jdu do PS i kdyby mě mučili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox one ma podobne joye jako 360 vypada---- ps4 ma suprovy designe ovladacu vcetne dotykove plochy... u me zatim jednoznacne vede ps4 .... ale od te doby co jsem nedavno prodal xko 360 a sestavil jsem si celkem v poho pc za slusny peniz na hry vidim neuveritelnou vyhodu u PC s lokalizacemi .. skoro vsechny hry v cestine ... to u 360 ani ps3 neni ... skoda ze u novych konzoli to bude urcite stejny :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu