Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

za jakou cenu? myslis tu vycucanou z prstu na Xzone? ale no tak... :)

@Piggy o androidu nikdo nerekl ani slovo, tak nevim co resis...

Nemyslim konkretni cenu. Ale jiste nebude stat vic jak PS3. Vyrobni cena bude diky komponentum vysoka, dokonce bych rekl, ze bude opet prodelavat na kazde konzoli. Takze rozhodne nebudou vyhazovat dalsi penize za luxusnejsi materialy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že budou na konzoli prodělávat. To co dělalo PS3 drahou byla blu-ray mechanika...tehdy nejlevnější blu-ray přehrávač. To už teď neplatí a jediné, co tam tak trošku konzoli prodražuje jsou GDDR5 paměti. Ale není to žádná exotika jako byl cell procesor nebo právě blu-ray. Designově si myslím, že sony předvede lepší škatulku. Osobně se mi nelíbí ani xbox 360, je to jak kus plastové hračky. Takže v tomto mne design xbox one nepřekvapil. A co se týče nastíněné politiky MS, ta mne utvrdila, že mi stále škatule xbox nesmí do domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejmne jsme jinde tak to bude levnejsi. Ale procesor, grafika, napajeni... To bude drahe. Je jiste, ze vlastni PC za tu cenu nepostavite. SONY v nakupu bude mit jine castky, ale i presto si myslim, ze budou radi, kdyz na konzoli neco vydelaji. A situace na trhu - Wii U propadak, X spousta kritiky - to vse nahrava do karet. Pokud nasadi dobrou cenu, vytvori si solidni zakladnu a na SW vydelaji pekne penize.

Design je subjektivni dojem. 360 se mi vubec nelibi, ONE je pekne retro. Avsak to je kazdeho vec... Ale nesmime zapominat, ze je jedno jak vypada, kdyz se stejnak divate na TV :)

Upraveno uživatelem aRMy-K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za jakou cenu? myslis tu vycucanou z prstu na Xzone? ale no tak... :)

@Piggy o androidu nikdo nerekl ani slovo, tak nevim co resis...

Nejsmutnější bude, že ta cena co uvádí Xzone bude nejspíš nejreálnější kterou nyní najdeš :-) Určitě to bude nad 10 tisíc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nejsmutnější, taková cena je dobrá. Jak tady psal aRMY-K tak za takovou cenu těžko sestavíš herní PC. Vždyť kolik stála PS trojka když byla nová myslím kolem 18k ne? Jediná nevýhoda budou zase dražší hry, ale i to se dá udělat nějak (bazar, počkat si na slevu). Na druhou stranu tady taky zaznělo, že cena je vycucaná z prstu. Je to 50 na 50, takže nakonec to může stát zase takových 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nejsmutnější, taková cena je dobrá. Jak tady psal aRMY-K tak za takovou cenu těžko sestavíš herní PC. Vždyť kolik stála PS trojka když byla nová myslím kolem 18k ne? Jediná nevýhoda budou zase dražší hry, ale i to se dá udělat nějak (bazar, počkat si na slevu). Na druhou stranu tady taky zaznělo, že cena je vycucaná z prstu. Je to 50 na 50, takže nakonec to může stát zase takových 20k.

Psal jsem na jiném forum, že jsem smířený s cenou do 14ti tisíc. Napsal jsem "bohužel" jelikož si spousta lidí myslí, že to bude mnohem míň a to řádově v tisíci korunách. To bohužel nebude a ta cena kterou má Xzone je tomu nejblíž. Jak říkám: Cena nepůjde pod 10 a budem rádi když nepůjde nad 15 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja cakam ze ta konzola bude lacna tj 10K-12K . Snad uz na E3 prezradia za kolko sa bude predavat ,predsa oni na HW nebudu zarabat ale na prislusentve a hrach .Takze musia co najviac konzol predat ale pokial ich nebudu mat vela mozu predavat aj za drahsie.

A hry kolko budu stat stejne som dost vyberavi takze kupujem len par must have titulov za full cenu a na ostatne bud kaslem alebo kupim v zlave/bazar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno porad se tady bavime o cenach samotny konzole, ale me spis zajima cena v bundlech. Samotna cena konzole na ceskym trhu bude uplne jina nez na trzich na zapad od nas. Takze bych odpovedel salamounsky: Cena v CR bude (ohlasena cena v eurech * 30,-) + DPH ... tedy ocekavam ze minimalne 15 000,- samotna konzole. Ale na CESKEM trhu.

Spis by me zajimalo, premysleli jste jaky udela Sony bundly? Konzole + hra ocekavam, ale jaky dalsi? Konzole + kamerka + hra pro kamerku? Konzole + Vita + cross-over hra? Konzole + Vita + PS4 hra? Nejakej ultimatni bundle Konzole + PS4 hra + PS Vita + PS Vita hra? Nebo jenom Konzole + PS Vita?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno porad se tady bavime o cenach samotny konzole, ale me spis zajima cena v bundlech. Samotna cena konzole na ceskym trhu bude uplne jina nez na trzich na zapad od nas. Takze bych odpovedel salamounsky: Cena v CR bude (ohlasena cena v eurech * 30,-) + DPH ... tedy ocekavam ze minimalne 15 000,- samotna konzole. Ale na CESKEM trhu.

Spis by me zajimalo, premysleli jste jaky udela Sony bundly? Konzole + hra ocekavam, ale jaky dalsi? Konzole + kamerka + hra pro kamerku? Konzole + Vita + cross-over hra? Konzole + Vita + PS4 hra? Nejakej ultimatni bundle Konzole + PS4 hra + PS Vita + PS Vita hra? Nebo jenom Konzole + PS Vita?

tak kamerka bude ke kazdy konzoli at uz nejaky bundle nebo jen obyc konzole ..... ale nejaky bundle s ps viitou by se mi sakra libil ps4 planuju na pristi vanoce na ps3 mam jeste nekolik her co chci dohrat a navic me budou cekat statnice z inzenyra takze bych si akorat nasral do vlastniho hnizda :D doufam ze je to napadne a neco s vitou nakombinujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi, víte o nějakém seznamu her, které budou na nových konzolích a na "starých" už ne???

tak takhle jen z hlavy killzone shadow falls , knack , drive club , zaklinac 3 , infamous second son , the witness , primal carnage , project deep down , asi nejaky to novy final fantasy , a nejaky MMO s letadlama valecnyma lodema ted nvm jak se to jmenuje , a cetl jsme ze sony jedna s ceskou bohemkou aby na ps4 bylo Day Z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu