Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde update CFW 5.50 gen-d full na OFW 6.20


Marvdark

Otázka

Cau lidi mam tu psp od kamose a chci mu jak uz nadpis napovida flesnout psp na vyssi CFW

Ale problem nastava ze kdyz tam hodim update na tu 6.20 tak mi psp zahlasi ze v psp se nachazi system version 9.90 a nepovoli mi ten update udelat.

Predpokladam ze updatu blokuje nenjaky plugin nebo neco podobneho a ja bych potreboval poradit co mam udelat aby co updatnout na tu 6.20 slo.

Predem diky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to ochrana CFW proti nechtěnému updatu. Jak se toho zbavit? Zmáčnkní SELECT, usb device změň na flash0 a restartni PSP, připoj ho k pc, otevři vsh/etc a tam soubor version, tam přepiš 9.90 na 5.50 a ulož, pak změň zpět USB Device na memory stick a resetuj PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky ,presne v tomhle jsem poreboval poradit a uspesne updatnuto na 6.20PRO-C pernament

Ale jeste bych se zeptal jestli tuhle ochranu proti updatu muzu udelat i na tomto CFW

Predpokladam ze to ma pro sveho maleho syna a aby se nestalo ze to updatne na ten nejvyssi 6.60 u ktereho si nejsem jisty jestli by sel ten pernament prtoze psp je typu 2000 takze pro region Japonsko a z neho nevyctu ktery presne typ to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu