Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše PS3


twigy

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Tady je můj herní koutek, ,,jen" ještě lepší televizi, zvuk a budu turbospokojený :-D

máš to pěkně vyřešený, to místo s notebookem, fakt ještě tu televizku a mohl bys jít do soutěže "O nejlépe vyřešený a vybavený herní koutek" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

img1722vp6.th.jpg

img1725dm7.th.jpg

Hodím sem další fotky až budu mít LCD TV.. Teď je to docela na prd :) Ovladače mám 2 ,ale jeden zrovna není doma.. Mám ještě taky Resistance ,ale ten zrovna taky není doma.. Assassin je pučenej :D .

máš solidně zahlcené USB vstupy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh ,fragFX, klávesnice, miniUSB kabel, myš (kvůli linuxu tam frag nevalí :D) .. Ještě že nemám 40gb veerzi .. nevím co bych s 2 USB dělal :lol:

já jo! myš a klávesnice bezdrát :), jinak máte opravdu krásne kutlochy :) taky sem přidám :) zajímalo by mně jak ste na tom :) jestli ste si na TV a PS3 vydělaly nebo vám na to daly rodiče :)

udělám anketu :)

EDIT: tak neudělám :lol: pište normálně sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

My virtual zone :D

http://i31.tinypic.com/qri5pe.jpg

A su je cisto len moje lasky :D

http://i29.tinypic.com/2hdqf7a.jpg

TV radsej nefotim bo s tou 41 cm uhloprieckov a CRT TV by ste sa postali od smiechu :) ale v auguste planujem kupit LCD monitor 26" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu