Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kompatabilita bluetooth


kdyr

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To není pravda, protože bluetooth 4.0 má stejnou rychlost jako bluetooth 3.0 a 3.1. Ale mě jde o tu kompatabilitu. Bluetooth 4 má asi 100x menší spotřebu energie než předchozí verze. A mě se nechce kupovat věc za 300 dolarů abych zjistil že mě to nepůjde spárovat s bluetooth 3.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak psal W3stik, pojede to, akorat to nebude vyuzivat sve vyjimecnosti, ale pojede jakoby na stejnem protokolu. Takze pokud mas tel s 3.0 a poridis si sluchadla s 4.0, tak ti to pojede jen na 3.0.

Abys totiz mohl plne vyuzit vyhod 4.0, museji ho mit/podporovat obe zarizeni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok to jsem potřeboval vědět. I když co jsem zase četl na zahraničním webu tak prý to je tak že mobil pojede na 3.1 a to zařízení na 4.0 z toho vyplývá že by mobil se vybíjel normálně a tamto zařízení vydrželo dýl. Blueetooth prý vysílá na stejnám kanálu a protokolu jako 3.1, ale má nějakou usporu. Ale co koupím si to a snad to půjde pak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu