Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFAMOUS: Second Son


nu.frix

Recommended Posts

taaak :D mám to, ale hned 1 problém :D nevím jak dál. Na netu jse msi našel nějaký návody. Jenomže já v tý peněžence na webu nemám ty věci co tam ukazuje :D a nevím co natukat do telefonu....:( nevíte ? poprř nějaký odkaz ?

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš založit účet na tý stránce a spojit to s psn. Já sem tam dal mail, kterej používám na PS a spojilo se mi to samo.

Spoji se to s tim uctem s kterym jsi prihlaseny na intetnetovym ps store. Me se to spojilo jinym uctem, tak jsem to musel smazat a zalozit znova, protoze mi to neslo odebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoji se to s tim uctem s kterym jsi prihlaseny na intetnetovym ps store. Me se to spojilo jinym uctem, tak jsem to musel smazat a zalozit znova, protoze mi to neslo odebrat

Tak to už mám akorát jak tu mám ty tři kontrolní otázky vyska, jméno parkoviště, a kde jsem byl na libankach

Vše jsem vyplnil správně a nic :'( výška 6'3" parkoviště a líbánky na hawaii a nevzalo mě to :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak dohrano za hodného i zlého, doporučuji každému ať si tu hru napoprve zahraje za hodného, protože za zlého je to tepre ta správná jízda jak příběhově tak efektama energií a i ten boj je akčnější. Jinak Eugene je dost dobrej týpek:) a ta jeho schpnost je fakt hustá:) Jsem z té hry opravdu nadšen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak se také přidám a hru zhodnotím ;) Graficky nádherná hra, stíny, kaluže a efekty částic u efektů schopností ;) vážně to vypadá bombasticky!! :) příběh mě postupem ve hře vtahoval stále víc a víc a tak to má být... herní plocha je rozsáhlá dostatečně a části jsou vcelku rozmanité... :) a teď pár záporů... odrazy ve skleněných plochách neodráží věci před nimi a tak ani hlav.hrdinu...efekt vodních ploch kolem města je nehezký...občas jsem se dostal i do textur...dále zde je občas i pár zmatených kolizí objektů...je zde celkem asi 4-5 typů vozidel, u kterých se mění pouze kola a barva laku (ikdyž jsou zde vozidla jen na efekt, mohlo by jich být zde více) a v neposlední řadě bych zhodnotil i samotné schopnosti...dle mého názoru nové schopnosti přicházejí rychleji, než by měli...a na závěr, schopnost "VIDEO" mi do hry moc nesedí, andělé a démoni jsou dle mě už trochu mimo mísu! :/ raději bych tam viděl místo této schopnosti například "vodu" a nebo "led"!! ;) celkově však tuto hru hodnotím jako velmi povedenou!! Pro mě 9/10. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě udělal platinu. Nebylo to až tak těžké. Hra je super. Vůbec mě nevadilo to jet hned dvakrát po sobě, jednou na dobro a jednou za zlo. Cele jsem to prošel přes Remote play na Vitě a stálo to zato. Teď ještě chci nějak zprovoznit papertrail, ale furt se stím nemůžu domluvit. Chci pokračovat a vždy mě to odkáže na net, tak zkouknu ty obrázky, dopis a obsah té peněženky, jdu zpátky do hry a zase mě to odkáže zpět na net. Zatím nevím co za kód zadat do toho mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové. Chci se zeptat jestli si někdo z vás co jste hráli hru všimnul, že hra občas zacuká. Je to jen nepatrné škubnutí a dělá to podle mě při přechodu do "další" mapy a hlavně když je člověk na střeše. Jen mě zajímá jestli si toho někdo všimnul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu