Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 weeks later...

Chci se zeptat, jestli někdo prodal disk s hrou a koupili si digitální verzi + pass z PSstoru ( je to ten bundle za cca 540 Kč). A hlavně, jestli Vám v tom případě zůstaly všechny Vaše splněné úkoly tzn. hvězdy za závody, lvl a všechno tak, jako u hry naistalované z disku. Protože přepdokládám, že v případě zakoupení digitální verze se hra znovu naistaluje, ale nevím, jestli po přihlášení budu mít všechny hvězdy jako mám v tuto chvíli. Dneska jsem k tomu zase po nějaké době sednul a teda je to fakt paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem prodal tenkrat hru a pak jsem ji koupil a nainstaloval.Nemel jsem vyjete zavody, ale zustal me postul LVL ale jinak bych to musel jezdit od zacatku.... Kamos prodal taky hru a pak jsi koupil stahl ze store a mel tam komplet vse.... To uz jsem zkousel xkrat odinstalovat a naistalovat a porad nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se i Konzolistovi a tam říkali, že při přechodu na digitál jim také zůstalo vše. Osobně vyzkouším a dám vědět. Celkem by mě to naštvalo pokud bych přišel o všechny hvězdy, protože jsem si k tomu o víkendu sednul a otevřel jsem si poslední závod a nerad bych to dělal všechno znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ale :-D season je od toho aby zpřístupnil obsah za lepší cenu než samostatně a eventuálně i dříve, ale rozhodně ne na to aby něco odemknul a pak zase zamknul :-D

Jinak ano platnost tam byla, ale jen na obsah vydaný do určitého měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mozna se to tu uz resilo... ale snad me nebudete kritizovat ;)

Chtel bych se zeptat na jednu vec. Driveclub jsem si koupil normalne v krabicce hned jak vysel a ted jsem si k nemu koupil season pass.

Chci se zeptat, jestli kdyz si stahnu tu verzi co byla k PS+ a budu hrat tu (se season passem) jestli o neco prijdu oproti te krabicove verzi.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud si koupíš Full game a ne verzi PS+(to je pouze to skoro demo), tak by ti mělo vše zůstat. Chtěl jsem to udělat taky, ale nakonec jsem zůstal u disku než mít digitální verzi.

Jde mi prave o to mit PS+ verzi a season pass... Ze bych porad nemenil "placku". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Jde mi prave o to mit PS+ verzi a season pass... Ze bych porad nemenil "placku". :)

Mám dojem, že stejně season pass hru nedostane do fáze plný hry nebo jo? Pořád tam budou určitý tratě a auta chybět. Pokud se mýlím tak se omlouvám [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu