Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

já to myslím ale celkově s tím ovladačem... když jsem přešel z destiny PS3 na destiny PS4, tak jsem si říkal, že jak až neskutečně ♥♥♥♥♥ní to ovládání je oproti tomu DS3, nemluvě o výdrži baterky... to se snad ani nedá srovnávat, den co den zapojený kable buď do sluchátek a nebo do dualshocku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked mam klasicku europsku verziu a hravam na americkom ucte - dlc mam stahovat napr. na ceskom ucte??? Po prepnuti na americky bude vsetko ok? S tymto systemom stahovania DLC som sa este zatial nestretol. Vzdy som zadaval 12-miestny kod na ceskom a prepol sa na US - a vsetko slapalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, nevíte někdo jak je to s těmi DLC? Budou se stahovat sami při updatech nebo jak? Četl jsem, že dvě už jsou na světě, byly v tom prvním patchi? Nikde je totiž na stažení nemůžu najít....

Já je stahoval v PS menu, když si najedeš na zaklínače, tak jen šipkou dolů a vyběhnou ti 2 FREE DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně se ti kluci ušatí přiznali :) Za zlé jim to nemám. Když už teď to není úplně plynulé, nevím jak by to dopadlo, kdyby to vypadalo jak v roce 2013 :) http://www.eurogamer.cz/articles/2015-05-21-exkluzivn-doznani-cd-projektu-o-priin-downgrade-zaklina-3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nevíte jak se používá ta louče? Mám ji normálně přiřazenou v kapse, ale on ji nechce vytáhnout, ikdyž píšou, že R1 se používá na věci z kapsy. Jestli se má nejdřív zapálit, ale to taky nejde.

Edit: Vyřešeno, nejdřív přířadit do kapsy a potom se ještě musí potvrdit v kruhové nabídce L1. Potom používat R1. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že PS4 je takové máslo, fakt jsem doufal, že to vymyslí tak, že budou hry optimalizované, FULL HD, 60FPS. == to se týká SONY nikoli CDRP

Hele timhle mi ps4 taky dost zklamala, nakonec jsem rozhodl ji prodat a pořídit herní pc i když jsem byl vždy konzolista :( ted jsem ale rád že jsem to udělal :)

Včera jsem hrál tak dlouho až mi padala hlava unavou.. Wild hunt je best! Za chvilku zase zapínam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 neni zklamanim v zadnem pripade drbky v podobe pokles fps o 1 atd dyt to vyladi ani na pc to neni zadnej med. I ja mam oba stroje, ale radeji Zaklinace valim na PS4 to uz je kazdeho vec a hra slape dobre. Nerikejte, ze se to nekomu hrozne skube pokud ano, tak neni problem ve hre, ale nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo říká že s pc neni gauč styl, já osbně mam pc připojené k 117cm lcd (led) tv a zesilovači (AVreceiver) a jedu z gauče na xbox ovladači.. Jede to tak většina pcčkářů.. Pc už je dneska taky taková konzole ale asi jako jediná je next gen :D

Samozřejmě tim nehanim ps4, je to dobrej stroj a zaklínač na ní určitě taky vypadá super. Časem si ji pořídim znovu, nenecham si ujít exkluzivitky tipu Uncharted 4 atd.

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tsk na ten patch jsem zvědavý. Doufám, že bude co nejdřív. Nejradši bych počkal, ale asi to nevydržím :) Na pc už je. Co mě trošku mrzí, ale není to samozřejmě nic tragického je to vlnění vody při použití toho znamení telekineze. To bylo první čeho jsem si všimnul na prvních videích. Zajímalo by mě jestli to v PC verzi jde. Na PS4 jen trošku vystříkne voda.

je to v minutě 8:52

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu