Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

hele když seberu ty úkoli z tabule proč je pak nemám všechny mezi vedlejšími? třeba už jsem jich 30 sebral ale vidím pouze 3-4 úkoli

Některé nejsou úkoly, ale jen různé vyhlášky, nebo inzeráty. Každopádně jsem teprve v tom Běleosadě a zatím snad jen dva vedlejěí úkoly. Myslel jsem, že tam bude víc postav, které zadávají úkoly. Většina je tam jen na okrasu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé nejsou úkoly, ale jen různé vyhlášky, nebo inzeráty. Každopádně jsem teprve v tom Běleosadě a zatím snad jen dva vedlejěí úkoly. Myslel jsem, že tam bude víc postav, které zadávají úkoly. Většina je tam jen na okrasu :)

Neboj Velen te prekvapi vsim :-). Hlavne nektere otaznicky na ktere jsem vletel s urovni 4 a hle postavy s lebkou :-)

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně je mít dobré obojí, někdy jsou ty hry lepší na konzoli, někdy na PC. Každé studio má svou primární platformu a s tou druhou si nemusí moc dobře rozumět. Pokud můžu, raději koupím konzolovou verzi, kde nemusím řešit žádné nastavování.

Dnes testuju Zaklínače na mém průměrném herním PC a musím říct, že až na rychlejší loading (nainstalováno na SSD), ždibec lepší framerate, méně cukání v cutscénách, je to dost podobné s PS4 verzí. Pevně doufám, že to na PS4 opraví, když už jsem invesoval do drahé konzolové hry.

Zjistil jsem, že mi dost vadí denní nasvícení soumraku a západu slunce, je to celkem hnusné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně je mít dobré obojí, někdy jsou ty hry lepší na konzoli, někdy na PC. Každé studio má svou primární platformu a s tou druhou si nemusí moc dobře rozumět. Pokud můžu, raději koupím konzolovou verzi, kde nemusím řešit žádné nastavování.

Dnes testuju Zaklínače na mém průměrném herním PC a musím říct, že až na rychlejší loading (nainstalováno na SSD), ždibec lepší framerate, méně cukání v cutscénách, je to dost podobné s PS4 verzí. Pevně doufám, že to na PS4 opraví, když už jsem invesoval do drahé konzolové hry.

Zjistil jsem, že mi dost vadí denní nasvícení soumraku a západu slunce, je to celkem hnusné.

Snad to nový patch vyřeší, nevím co vyřešil v PC verzi, ale píšou tam i, že se v něčem změní grafika, tak nevím. Každopádně mě to přijde strašně přesvícené, tak jsem ponížil gammu a je to o něco lepší. Západ se mi celkem líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me.jediné co se nelíbí jsou ty listy placate a větve. To mi přijde jak z 10let staré hry. Jinak jsem spokojený. Ale štve me to expeni.. Za příšery nic a za ty úkoly vedlejší taky prd... Hrál jsem 3h dneska a ani jeden lvl:-D jsem v tom.prvním městě tak nevím jak to je dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se k tomu taky konečně dostal a musím říct, že tři hodiny v kuse už jsem dlouho u žádný hry neproseděl (ne, že bych nechtěl, ale kde na to má brát člověk čas). S grafikou maximální spokojenost, přesně co jsem čekal. Samozřejmě to nejsou trailery z roku 2013, ale průměrnýho hráče aka mě to určitě uspokojí :D Akorát škoda propadu frameratu v cutscénách, ale chápu, že takřka absence loadingů musí být něčím kompenzována (a snad to vyřeší nějaký patch). No, zkrátka, po reakcích některých lidí tady jsem se trošku bál, ale kdo není megašťoural a vypruďzatřikorunystolidí, tak se může jenom těšit :) :D

PS: S obtížností opatrně mám třetí ze čtyř a už mi to párkrát dalo slušně zabrat (no, možná je brzo objektivně posuzovat). Každopádně to možná bude i tím, že jsem si ještě úplně nezvykl na ovládání.

Upraveno uživatelem Jarisak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC už vyšel nový patch, který opravuje i to divné kolísání FPS v některých cut-scénách, na PS4 bude asi taky co nevidět. Jinak další díl lets playe koho by to zajímalo, tentokrát hon na vodnici, vyčištění opuštěné oblasti, tábor banditů atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tzv. listovi, se da na pc zmenit oproti ps4 k nepoznani. Nejak se mi zda,ze postavy vypadaji o generaci lepe nez prostredi,ze to obcas bije od oci. Ale jsem spokojeny, u me tedy nakonec vyhrala pc verze pred ps4. Stejne se u toho valim jak vepr pred tv s ovladacem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC už vyšel nový patch, který opravuje i to divné kolísání FPS v některých cut-scénách, na PS4 bude asi taky co nevidět. Jinak další díl lets playe koho by to zajímalo, tentokrát hon na vodnici, vyčištění opuštěné oblasti, tábor banditů atd

No co nevidět to právě nebude :-( Kvůli té certifikaci ai až za týden, což mi přijde docela ujeté. Jinak je to asi důležité i kvůli nějaké postavě, která zmizela a nešel dokončit nějaký úkol v Novigradu. Takže ten patch je docela důležitý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu