Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Hele a toho lazebnika najdu kde co byl v prvnich dvou dlc?

Někdo píše, že až v Oxenfurtu, či jak se to jmenuje :)

A nový patch by měl zvětšit tiulky, super, protože jsou fakt malé :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo píše, že až v Oxenfurtu, či jak se to jmenuje :)

A nový patch by měl zvětšit tiulky, super, protože jsou fakt malé :)

Kde si to četl? jestli je to pravda tak je to fakt super protože ty titulky jsou opravdu malé, mohli by zvětšit i ty v inventáři tam jsou uplný blechy! Přijde mi že to je poslední dobou ve většině her, jako kdyby to dělali schvalně aby si lidi kupovali ještě větší televize :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sedim metr a pul od 40" FHD TV a tak je to akorát :-D ale je to jinak malé no...ale prečtu to i z gauce tak 3m

Metr a pul od 40ti palcovky? To je docela psycho :) navíc z takové blízkosti jdou lehce vidět nedostatky v grafice např. zubaté okraje atd. Ideál je ty 3 metry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde si to četl? jestli je to pravda tak je to fakt super protože ty titulky jsou opravdu malé, mohli by zvětšit i ty v inventáři tam jsou uplný blechy! Přijde mi že to je poslední dobou ve většině her, jako kdyby to dělali schvalně aby si lidi kupovali ještě větší televize :(

Má angličtia je velmi chabá, ale tady je o tom zmíňka, ale četl jsem to ještě jinde. http://www.playstationlifestyle.net/2015/05/20/new-the-witcher-3-update-development-small-text-size-frame-rate-issues-looked/ a je tam i nějaká dodatečná rada jak to změnit, někde v nastavení PS4 nevíte někdo jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Temerskou zbroj koupis v Bělosadu u toho typka co jsi mu pomohl na zacatku. Obchodnik v te hlavni vesnici, ktery stoji kousek od mostu u te cedule. Ma takovy nadherny uces ala podle kastrolu :). Nicmene ma tam i sedlo , klapky na usi a tusim jeste brasny. Takze si priprav tak nejak okolo 1100 korunek na komplet :)

Jinak super hra.

Jen mi blbne ovladac a postava mi sama chodi do predu a do leva. Obcas to blbnulo u AC Unity a u Never Alone, ale tady je to hrozne. Takze asi vada ovladace musim reklamovat a koupit mezitim novy :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zatím cca 8 hodin a taky asi jedno z nej RPG, které jsem kdy hrál. A to jsem ještě pořád v podstatě v uvodní lokaci :D Jinak nevíte někdo jak ve trojce funguje ta měna? Jestli si dobře pamatuju, tak v jedničce a dvojce byly jen orény, ale tady jsou orény i koruny. Dají se nějak směnit jedna na druhou? Jsou někteří obchodníci, kteří používají jen jednu nebou druhou měnu?

Jinak koho by to zajímalo, další díl lets playe, tentokrát vedlejší quest cenný poklad, navštívené místo moci, úvod k hlavnímu questu lov na gryfa atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch korun je napsáno, že jdou vyměnit v nějaké bance. Teď si přesně nevybavím kde přesně, ale mělo by se to ukázat když na ně najedeš. Není ve hře nějaký obchodoník co odkupuje hlavy těch příšer? Mám na koni kedlubnu toho kočko kuřete a v batohu polednice :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo s pc verzí jak v GOG galaxy nainstalovat patch 1.03? Vedle ikony play mi vyskakuje furt changelog a když na to kliknu tak se jen objeví okno s popisem co update přináší ale instal možnost tam neni.. jen cancel

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo někomu v úvodní lokaci posbírat topivčí mozky na Vlaštovku na vedlejší quest? Zabil jsem jich snad milion, ale všichni jsou asi z pomocných škol.

Jo, já ten Q udělal, ale ani nevím jestli holka přežila :-D tedka jsem ve Velenu a dělám Q rodinné záležitosti nebo tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky myslel ale proč je na obrázkach uložení pozic furt číslo 1.02, je to číslo updatu ne?

A vidíš to na obrázcích uložených pozic starších nebo nových? Protože to číslo updatu na těch obrázcích je dané tím v jaké verzi hra byla v době uložení. Ale nejjednodušší zpusob jak to zjistitl je přímo v hlavním menu. Vlevo dole je číslo verze hry. Tam musíš mít 1.03. Instaloval si hru přes galaxy? Nebo zvlást z gogu a pak si začal používat galaxy? Kdyžtak mrkni v galaxy u hry do "more - configure" a dej "enable auto update".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Q s Vlaštovkou jsem měl já třeba hotový hned jak jsem m,uvil s tou bylinkářkou, protože jsem už Vlaštovku dávno měl. Nejlepší je pro ty co teprve hrajou hned jak se na začátku jeden na koni kolem vody, tak přepadnout dole ty topivce. Jednak je tam jedna, nebo dvě truhly s lepším vybavením a i ty mozky.

Každopádně zatím opravdu hra desetiletí. Ani Bloodborn mě tak nebavil jako tohle. Ale na druhou stranu mě bavily všichni Zaklínači a vždycky jsem byl unešený :) Jedu fakt pomalu a vychutnávám si to. Ale jinak těch vedlějších qestů zatím moc není. Ikdyž už jsem ve Valenu, tak na těch vývěskách je třeba jen jeden, maximálně dva Q, zbytek jsou jen hlášení a kolikrát ještě ten Q vyžaduje mnohem větší level než mám. A lidí s vykřičníkama taky moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu