Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Jo, já ten Q udělal, ale ani nevím jestli holka přežila :-D tedka jsem ve Velenu a dělám Q rodinné záležitosti nebo tak nějak.

Pokud chceš vědět jak to s tou holkou dopadlo díky tomu lektvaru, který si na ni použil, mrkni se do deníku na dokončené úkoly, tam se vše dočteš... bohužel to není moc veselé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za tipy :D Já ještě prolezl stokrát celou mapu a už se mi snad ani topivci nespawnovali, tak jsem to vzdal a posunul se z úvodní oblasti :D

hele me ten mozecek vypadl az ve chvili, kdyz jsem mel ten quest zvoleny jako aktivni - mozna ze to byla nahoda a delas to taky tak a uspech jsi nemel.. ale u me to zabaralo.. do te doby nic (proste jsem jen hledal mozecek), pak ale kdyz jsem si ten quest dal jako aktivni, tak mi vypadl motecek snad z druheho priseraka.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem ve Velenu zatím přečetl jen dvě vývěsky myslím z pěti a káplo z toho snad jen dva vedlejší, které se daly splnit. Trošku mi vadí, že jsou tam Q level 17, nebo 23, když člověk je na začátku a má Lv 4. Zase to nutí člověka se vracet. Takže navštívím i ty ostatní. Chci dělat nejdřív vedlejší a až pak hlavní Q. Každopádně i v recenzi na Gamestiscali, kde hra získala 10/10 píšou, že stovky Q nečekejte, ale čekejte kvalitní Q, kde kvalita převyšuje kvantitu a já musím souhlasit. Jsem právě spíš zvyklý na stovky Q alá přines, odnes, zabij atd. Tady zatím pro mě Q míň, ale kvalita. Uvidíme co bude dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No i tak si myslim, ze jich malo nebude, kdyz je tam trofej za lvl 35 a da se rict ze lvlujes vlastne jen pomoci Q. Tenhle system je fakt dobrej, takhle proste pomalu a vklidu ti to roste a ne ze treba zabijenim se nalvlujes a potom tam litas jako hero :-D

Jo to souhlasím, v Bloodborne mě už to občas otravovalo, ale jinak než levlovat to tam moc nešlo. V Zaklínači je to řešené dobře a tím pádem člověka ty souboje tak rychle neomrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zaznamenal první bug, díky kterému nemůžu dokončit místo opuštěná osada. Je to v Bělosadu u modlitební sošky s oltářem. Mají tam být ghůlové, ale nejsou tam. Zkoušel jsem různé herní doby a nic. Má to více lidí. Tady je video, kde měl zrovna hráč štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já přišel na to,že naprosto neumim bojovat :cheesygrin: Musel sem se nalevlovat a hlavně koupit novej stříbrnej sword,abych mohl udělat některý ty zaklínačský zakázky.

Jinak našel jste někdo obchodníka,u kterýho prodat trofeje z příšer? Píše mi to u nich cenu i 250,- ale obchodníci nabízej tak 30,- maximalně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,do Novigradu sem akorát došel,takže pecka

Edit: Tak mi nabídne i nejlepší cenu za meče a vybavení.Akorát má u sebe málo peněz,takže sem mu stejně prodal jenom asi 2 ze 6 trofejí. Takže jdu googlit obchodníky :cheesygrin:

Upraveno uživatelem Rustli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se musím podělit o zážitek, zatím mě nic nechytlo jako ten zaklínač. Jak tu píšete o problémech s penězi tak se nebojte na větším levelu to jde samo a peníze jsou skoro všude, defakto se nevyplatí kupovat armor a zbraně u obchodníků za přemrštěnou cenu, ale spíš udělat nějaký Q nebo projít pár skrýší a něco najdete. Zatim jsem lvl 22 asi plus mínus ted si to nepamatuji a jde to celkem rychle jen se nevyplatí zabíjet příšery spíš jen plnit Q. Už jsem se setkal i s nějakým bugem, když mi třeba společník stoupl do dveří a nemohl jsem se skrz něj dostat, nebo když mi nepřítel prolezl podlahou a stal se nesmrtelným či hlava koně zabořená v zemi, to bylo spíš úsměvné. Skvělé je, že se to ukládá skoro pořád a neni problém se vrátit, když něco vyřešíte jinak než jste chtěli a nebo se seknete :-) Kdyby jste chtěli nějakou radu tak si napište snad budu něco vědět :-D Zjistil jsem třeba, když mi nešel splnit hlavní úkol a nikam mi neukazovala šipka, tak jsem musel udělat nějaký vedlejší aby mě to k němu zavedlo. Škoda, že mi to nedošlo hned :-D jinak proti lidem stačí hrubá síla, když má někdo štít ideální je útok ze zadu či pomatení a on ho zahodí. No a u příšer hlavně se vyhýbat útokům :-) btw znamení Queen je nejlepší :-)

A ted potřebuji malou radu jak jste začali hrát karty? Nebo kde jsou lepší s tim základním balíkem nic nevyhraju :-D takže odkud máte první lepší karty , třeba desítkové? A daj se koupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vidíš to na obrázcích uložených pozic starších nebo nových? Protože to číslo updatu na těch obrázcích je dané tím v jaké verzi hra byla v době uložení. Ale nejjednodušší zpusob jak to zjistitl je přímo v hlavním menu. Vlevo dole je číslo verze hry. Tam musíš mít 1.03. Instaloval si hru přes galaxy? Nebo zvlást z gogu a pak si začal používat galaxy? Kdyžtak mrkni v galaxy u hry do "more - configure" a dej "enable auto update".

Vlevo dole mam právě furt taky 1.02, instaloval jsem z originálky (dvd) a při spuštění rovnou vyskočil goggalaxy kde jsem se přihlásil.. Ale mam to nějaký divný když dam MORE tak položka CONFIGURE je světlá jakoby nefunkční a nereaguje :( nevíš čim to muže být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bugy jsou naprd, protože některé znemožní dodělat úkol. Zkoušel jsem i vrátit pozici a nic. Třeba vedlejší, kde máš pomoct té čarodějce najít tu lampu. Ukázalo se prohledej místnost pomocí zaklínačských schopností. To jsem udělal našel co jsem měl a úkol se posunul, že mám zapálit koše podle pořadí. Podíval jsem se ještě do úkolu a ta fáze prohledej místnost pomocí zaklínačských schopností byla odfajfknutá zeleně, že je splněná. A když jsem quest dokončil podívám se zpátky a už u toho byl červený křížek. Zkoušel jsem to třikrát a vždycky to samé. Úkol jsem sice dokončil, ale podle mě jsem dostal míň zkušenostních bodů, protože nebylo vše zeleně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlevo dole mam právě furt taky 1.02, instaloval jsem z originálky (dvd) a při spuštění rovnou vyskočil goggalaxy kde jsem se přihlásil.. Ale mam to nějaký divný když dam MORE tak položka CONFIGURE je světlá jakoby nefunkční a nereaguje :( nevíš čim to muže být?

Tak to nevím, já mám přímo digital verzi z gogu, která se mi stahovala a instalovala přímo přes gog galaxy, tak se mi i sama updatuje atd. Možná když si to instaloval přes dvd, tak musíš updaty stahovat a aplikovat ručně, nebo v galaxy nastavit cestu k te instalaci. Těžko říct.

Jinak dnes odpoledne jsem skolil toho prvního gryfa a ten souboj byl na tu třetí obtížnost celkem šílený, ale v dobrém slova smyslu, hodně těžké, nevím proč, ale takhle jsem se nezapotil snad ani u Dark Souls nebo Lords of the Fallen :D Ale povedlo se to naštěstí na první pokus dost na těsno. Už jen za tohle klobouk dolů před CD projektem, ten souboj by prostě hodně super a zábavný.

Tady je díl meho lets playe s tím soubojem -

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabití gryfa máš v díle 9? :cheesygrin:, to budeš mít tak 290 dílů ne?

Snažím se čistit mapu od otazníčků postupně a systematicky a je toho strašně moc. Vymlátil jsem třeba vesnici od banditů, nastala animace jak sedláci se vracejí do té vesnice a potom tam byla ženská, která měla quest. Takže vůbec netuším, kolik tam těch questů je, nejsou to jen ty na tabulích, ale různě rozházení po mapě které postupně objevuješ a ještě se objevují postupně .... zatím totální mazec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rimsy: No nejsem žádný úspěšný a velký youtuber, takže nemusím hru co nejrychleji projet jak oni, abych na tom vyrýžoval co se dá a mohl rychle skočit na další populární hru. Tu hru si chci užít maximálně a pokud to bude bavit i jenom jednoho člověka, tak budu rád. Takže klidně nemusím spěchat a když bude potřeba 300 dílů, tak jich klidně tolik budu mít.

Jinak je tam pořád co dělat jak říkáš, což je dobře, navíc většinou jsou to fakt zajímavé věci. Akorát ted ve velenu mi přišlo, že je tam každých 5 metrů tábor banditů, ale tak jak říkali, je to "země nikoho" a panuje tam bezpráví , tak se to dá pochopit :D Akorát moc systematicky ty otazníky apod procházet nejde (kromě uvodní oblasti). Chtěl jsem to tak dělat i ve velenu, ale to už nešlo, protože každý druhý otazník nebo sidequest je o brutálně moc levelů vyšší než je hračuv lvl :D Snad z první vývěsky na kterou jsem narazil jsem sebral quest lvl 33 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu