Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

No propady jsou ve hře brutální, třeba Q Myší věž. Tam je to sekanice skoro celou dobu. A hlavně v té věži, když máte v ruce tu magickou lampu a nebo pochodeň. To byly propady někde k 15 fps, že jsem se ani do dveří netrefil a to jsem nepil :) Bugů jsem zažil asi 4 z toho jeden mi brání k dokončení. Doufám, že ten update vydají co nejdřív, protože mi to pěkně kazí pocit ze hry. Zlaté propady v Bloodborne. Na to, že na to měli tolik času a ještě to odložili, to pěkně odflákli sorry. Optimalizace je fakt děs. Hlavně ta pochodeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No propady jsou ve hře brutální, třeba Q Myší věž. Tam je to sekanice skoro celou dobu. A hlavně v té věži, když máte v ruce tu magickou lampu a nebo pochodeň. To byly propady někde k 15 fps, že jsem se ani do dveří netrefil a to jsem nepil :) Bugů jsem zažil asi 4 z toho jeden mi brání k dokončení. Doufám, že ten update vydají co nejdřív, protože mi to pěkně kazí pocit ze hry. Zlaté propady v Bloodborne. Na to, že na to měli tolik času a ještě to odložili, to pěkně odflákli sorry. Optimalizace je fakt děs. Hlavně ta pochodeň.

Tak zrovna myší věž jsem dokončil včera a fps mi pod 30 nespadly snad nikdy. Asi je to tím, že nemám patchnutou verzi, nebo jinak nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli se nějak dá bojovat pod vodou? Nebo jestli jediná šance je jen utéct?

Jinak další díl let's playe - výslechová scéna, díky které si můžete navolit rozhodnutí ze zaklínače 2. (Sice jsem čekal, že jich bude více, ale aspon něco) A taky Yennefer konečně :D

Upraveno uživatelem Molda22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me hra ještě nepadla, fps v bazinach a za deště je fakt děs. Jednou jsem se sekl ve vodě . Po pás a neslo vylézt. Taky není plynulý ten inventář a loadingy jsou šílený. Jinak hra super ! Za víkend jsem hrál pres 20h a mám asi 12lvl a gryfi zbroj. Krom meče, ten mi nechce nikdo vyrobit. Asi jen hattori a na tu jeho misi nemám lvl... Chce to 24...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi to povedlo dohrat a propady fps jsem opravdu nezaznamenal. Maximalne v nejaky video scena a na sekundu ke konci. Je pravda ze ps vypinam a kdyt zapnu hned poustim zaklinace. Kdo vi zda to na to ma vliv.

Btw, hura na platinovku a plneni vedlejsich ukolu :)

P.s. Doporucuji plnit ukoly pred nejakym velkym milnikem nektere pak nejdou splnit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi to povedlo dohrat a propady fps jsem opravdu nezaznamenal. Maximalne v nejaky video scena a na sekundu ke konci. Je pravda ze ps vypinam a kdyt zapnu hned poustim zaklinace. Kdo vi zda to na to ma vliv.

Btw, hura na platinovku a plneni vedlejsich ukolu :)

P.s. Doporucuji plnit ukoly pred nejakym velkym milnikem nektere pak nejdou splnit :(

Takze kdyz dojedes pribeh tak zustavas ve hre nebo se musi hrat od zacatku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presune te to na hrad a normalne muzes pokracovat ve hre.

Zapomenul jsem dodat, ze pred vetsi hlavni misi te hra varuje, ze nektere ukoly nepujdu a po dohrani te to prenese jakoby do doby pred poslednim ukolem. Jestli jsem to dobre cetl.

Upraveno uživatelem Jeekey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi to povedlo dohrat a propady fps jsem opravdu nezaznamenal. Maximalne v nejaky video scena a na sekundu ke konci. Je pravda ze ps vypinam a kdyt zapnu hned poustim zaklinace. Kdo vi zda to na to ma vliv.

Btw, hura na platinovku a plneni vedlejsich ukolu :)

P.s. Doporucuji plnit ukoly pred nejakym velkym milnikem nektere pak nejdou splnit :(

Kolik hodin ti to trvalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cim vic mam nahrano,tim vice mi pripomina hra serii Gothic. Hodne dlouho mne chybela takhle velka hra a nestesti s minimem bugu. Hlavne jsem si rikal,nedelej vedlejsi mise a proste maji tak super pribeh,ze je musim delat. zatim nahrano 30 hodin

Dá se to někde zjistit, kolik má člověk nahráno, nebo je to jen tvůj odhad? Jakože v té velikosti hry ty bugy taky přehlídnu, ale tu optimalizaci asi ne. Zatím nejhůř optimalizovaná hra co jsem na PS4 hrál. Asi jsem přemlsaný, protože jsem většinou hrál na PC, kde jsem si to vždycky poladil, ale tady mi to fakt vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se mi stalo něco co se mi nestalo za celou dobu co vlastním PS4. Q náprava kapliček, nebo tak něco. U první kapličky se mi to seklo. Nešlo nic dělat, tak jsem dal zamknout aplikaci, nic. Tak jsem vyjel do menu a dam vypnout konzolu, asi 5 minut jsem to nechal blikat a nic nevypnula se. Musel jsem natvrdo ze zasuvky. A asi před hodinou se i to seklo ve Q Všmocný bůh, nebo tak nějak. Ale to se dalo ještě vypnout. Konzole dostává teda pěkně zabrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Susperian: já třeba přestal používat Rest mód, protože když v tomhle režimu vypnu u PS4 proud ze zásuvky, tak se mi rozesere systém a PS4 musím přeinstalovat komplet.

No taky jsem měl strach, protože mi to nechtělo vůbec zpátky najet. Potom čára, že probíhá kontrola paměti a naštěstí to najelo. A jak to myslíš přeinstalovat? A nebo je nějaký způsob, když se konzole sekne, abych ji nemusel vytahovat ze zásuvky? Něco jako podržet 10 sekund vypínač, nebo tak něco? A když se ti to posralo, přišel jsi i o uložené pozice z her? To doufám ne :) To by mě kleplo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetsinou probehne kontrola a je to ok. Preinstalovat celou konzoli,to uz fakt musi byt pruser.

Clovek se k te konzoli musi chovat jako k pc. nepouzivat zadny rest,sleep mody,akorat si oddelate casem zakladovku. Vypinat hru pres close application. A nejlepe mit bud zapnute cloud uloziste nebo mit vedle ps4 usb na zalohu savu,otazka par sekund to tam nahrat a jit pryc.

"Nastesti":) toho ds4 moc nevydrzi, tak po skoro vybiti vypnu ps4 a nabiju si ovladac na ps nebo pres zasuvku. Mozna ta vydrz byla tak delane,ze po 6 hodinach uz toho ma ps4 dost a sere se:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu