Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Zdravim, k cemu je mi ten adrenalin ? Nejak jsem na to zatim neprisel :) Vim ze se tu nekdo uz ptal, ale odpovedi se mu nedostalo ...

adrenalin je na spoustu věcí, záleží ale na tom kam si dáváš body. Čím více adrenalinu 3/3 máš tím větší můžeš dát dmg, tím silnější je tvé znamení, může ti zachránit život, můžeš za něj seslat znamení pokud už nemáš výdrž atd. Čti si skilly které navazují na tvorbu nebo užívání adrenalinu.

EDIT:

Já to jedu tak, že mi už při začátku boje skill dá 1 bod adrenalinu, mám body v těch "pasivních" (hnědých) abilitách na generaci adrenalinu...např. možnost používat znamení za cenu adrenalinu pokud nemám výdrž. Mám zrychlenou generaci adrenalinu a v podstatě mám pořád 3/3. Což mi zvyšuje sílu útoků mečem a myslím i znamením. Mám tedy možnost házet hodně znamení a v kombinaci s GRYF ARMOR a skillem pro střední zbroj jsem prostě zabiják.

Včera jsem si otevřel na LVL26 skill (první strom, RED, 30+ bodů ve stromu) kdy se mi spotřebují všechny body adrenalinu ale dostanu max. bonus na znamení které použiju, ještě jsem to nezkoušel, doufám že to bude ultimate :)

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super patch 1.04 už je ke stažení, dám si znova hru a budu doufat že to bude alespoň jak na verzi 1.02 neboť patchem 1.03 to spíš dokopaly, alespoň budu mít co pařit o víkendu, tak nějak jsem doufal že 1.04 nahoděj až příští týden, celkem překvapení:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v rychlosti jsem zkusil a udělal úkol o 6 levlů níž a dostal jsem 5 XP když jsem promluvil s hlavní postavou k dannému úkolu a pak když se ukázalo, že byl úkol dokončen jsem nedostal nic, přitom to vždycky ukazovalo až po dokončení. Tak nevím jestli je to chyba. Jinak v menu to pořád tak divně cuká, i při pohybu po mapě. Přitom to mělo být změněno. Nebo až v 1.05 :D Titulky mám pocit zůstaly stejné, myslím velikost. Co se plynulosti týče, tak myslím, že je to o něco málo lepší, ale pořád třeba v blatech to lítá, ale řekl bych, že o něco míň. Zkusil jsem myší věž, kde mi to celkem padalo a tam to zůstalo pro mě skoro stejné, jen mírný rozdíl. Takže podle mě v podstatě nijak extra změny. Uvidím při delším hraní. Hlavně ty Xp jsem nepochopil. Zkuste někdo nižší, jestli vám to něco dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jsem četl na fóru, tak lidi píšou, že XP jim to pořád nedává. Font se taky nezvětšil. Já mám těd "bug" s Q kde jdu za tesákem. Mám se rozmyslet, jestli ho požádám o pomoc s hledáním Juniora, ale když k němu přijdu tak tam ta možnost není. Jen pořád, že se mám rozmyslet. Zkoušel jsem meditaci a stejně nic. Možná je to tím, že už ho hledám sám a vím kde je. Tím pádem už ten Q asi nejde udělat, ale měl nějak zmizet, nebo tak. Takhle asi bude nedokončený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to XP dava, ale jen 5xp za ukoly co uz mam sede. Font se zvetsil jen nekde coz nechapu. Myslim tim zvetsil na uroven titulku. Sice to ma neskutecnr chyb a dneska mi poprve naskociil nezdareny ukol, ale ja ji odpustim snad vse. Nekdy me sere, ale ja ji radim mezi 3 nejlepsi hry co jsem kdy hral a to uz hraji pres 20 let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim nemelo tento tyden vyjit dalsi dlc elitni kuse a nejaka zbroj.......nikde to nejde stahnout a i formou patche to ve hre neni,,,,,koukal jsem na pc verzi a oni to tam maji u urciteho obchodnika my ne

diky draken

Upraveno uživatelem Biolog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz nic uz jsem to nasel. Nejsou nahodne jsou pevne dane. Mozna misto na nich pak je nahodne, ale rukopisy jsou pevne dane kde je koupis u kovare, zbrojire atd. Ten navod co jsem nasel presne sedel. Leda, ze by to automaticky poznało, ze jedes po druhe a hodilo to random. To je mozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zafata 100% ne ... ty, co jsou u lidí... u těch věřím, že karty, rukopisy a nákresy jsou vždy stejné (2x jsem rozjížděl hru) u prodejců mi to vždy sedělo, ale to co nacházíš po světě, tak je nějak náhodné, nevím ještě jak to funguje jestli vše co najdeš jde i koupit .... nebo prostě jsou věci, které lze jen najít.... těžko říct... fakt je ten že některé místa jsem kontroloval a někdy tam bylo to samé a jindy něco jiného (vždy new game) ... proto píšu nějak náhodné... protože jak to funguje nevím... osobně si myslím, že je to jak píšeš ty .... prodejci u těch je to přesně dané, zatím s tím mohu jen souhlasit, ale třeba s kupci jsem ve dvou případech (dvou new game) hrál a pokaždé jsem vyhrál jinou kartu, ani jednou se mi nestalo, že bych od kupce vyhrál tu samou kartu jako při první hře....takže to si myslím, že je náhodné... stejně tak to co najdeš v truhlách...jaké recepty a nákresy...

Zafata: podle toho co píšeš, že je návod, tak si myslím, že reálně bude fungovat to, co jsem psal... všechny karty, nákresy, rukopisy je možné koupit na pevně stanovených místech.... nebo je náhodně najít/vyhrát...

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych radu kde sehnat ten navod/rukopis na vylepsenou kocici zbroj cast 2 a pak cast 4. Obesel jsem vsechny zbrojire a nikdo to nema. Bud zas bug nebo nevim. Ostatni vyzbroje ty rukopisy mam i na gryfa i na medveda. Pokud nekdo vi tak dik.

http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/

staci kliknut na nazov setu ktory chces a mas tam obrazky kde presne cely set najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/

staci kliknut na nazov setu ktory chces a mas tam obrazky kde presne cely set najdes

lukáš snad krom posledního setu jsou tohle vše sety zaklínačské co ostatní armory a nákresy? osobně je mám totiž pokaždé jinde...ty sety škol se dají najít přes ty mapy, co můžeš koupit od obchodníků, stejně jako set zmije, který lze najít přímo v úkolu.. ale běžné věci asi ne...

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad sety pro zaklínače: Kočka(Rys)/Gryf/Medvěd .... dyť je to přece přes Q Honba za pokladem ne ? Dáš si ten Q jako aktivní a normálně ti to ukazuje kam máš jít.

Jinak o víkendu jsem to dohrál: 100h herního času :) A to jsem už na Skellige nedělal "?" v moři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte prosim vas mam hru zaklinace 3 a od jedne casti nemuzu pouzivat znameni a v hlavnim pribehu musim uklidnit kone a nejde stale mi to pise Tuto akci nelze ted pouzit a pritom je to danym ukolem ... a nevim jak to mam reportnout ani predem dekuji,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu