Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Tak to ja na té svojí 102 cm ze 3 metru neuvidim nic. doufam ze po tom co jsem si cetl tady ohledne grafickeho zpracovani a celkove hry nebudu zklamany, dneska vecer to vyzkousim a snad si nebudu trhat vlasy jak u ACU prece jen uz to odlozili a jeste chteji abychom cekali na 4 patche nez vsechno vychytaji....Viz ta karetni hra... jestli to dela teda vsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, jakou si mám vzít verzi? Buď PC nebo PS4? Chci slyšet názor někoho, kdo měl, nebo má možnost odzkoušet obě verze.

Díky!

nemam bohuzel pc na ultra pozadavky (cekal,jsem ze zaklinace uz nedam s aktualni sestavou), tak mi prijde ze na pc je to stale lepsi nez na ps4. U pc si s tim muzes pohrat. Jinak ovladac ps4 funguje i na pc,takze se u hrani da lezet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS4 to vubec neni spatne ovladani super, soubojovy system neni ale vubec tragicky. Drobne chybky opravi jak na PS4 tak i na PC. Texty jsou mensi to je pravda, ale da se to. Za me velka spokojenost. Kdo cekal grafiku ktera je na ultra na pc, tak je asi hodne mimo. Prece jen trosku soudnosti mezi naslapanem pc a ps4.

A po graficke strance je to na PS4 taky velmi dobre.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera rozehráno poprvé v životě, a jedním slovem dechberoucí hra, grafika špičková, nečekal jsem snad ještě více, dokonalé propracování všeho, sem tam se to škubne, ale to dodělají, každopádně soubojovej systém nemám jedinou výtku, spíš to bude rukama, vše rychlé intuitivní, přesné. Když chceš zamkneš se na nepřítele R3 a když nechceš sám vybírá útoky. Potřeboval bych dovču abych tohle dal jedním tahem :) Skvost a hra roku pro mě jednoznačně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad souboje , je to jako u Bloodborne... R3 si zamkneš cíl, pokud je jich tam více tak jen analogem přehazuješ. Bez lock na cíl se moc bojovat nedá. Příšerky podobně jako u Bloodborne je třeba pochopit, jak bojují. Topivec klidně prorazí blok, dostaneš stun a si dole. Lepší uskočit, igni, bum leží. Doporučuji číst bestiář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO HEADHOT: nevím, jestli jsi četl a hrál předchozí díly, ale ty konce se budou lišit rozložením světa, mrtvými postavami atp. nemůžeš udělat 36 konců příběhově úplně naruby. je to prostě o rozhodnutích. já si to náležitě užiju na PC s importem savů :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hral jsem,ale jak pisou v tom guide, proste ti umozni zrealizovat vsechna mozna rozhodnuti,aby jsi vse videl.

PC porty 1 a 2

xbox predpokladam,ze bude 2

a ps4 bude naprosto pure,takze zde vidim nejvetsi moznost videt vsechno.

Samozrejme ja zvolim jako vzdy asi variantu youtube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra xp body jsou jen za plneni ukolu? Nebo i za zabijeni nestvur banditu atd ? Jinak na PS4 jde nastavit combat log, ale rychle mizne :-(

XP body jsou hlavně za plnění úkolů. Za zabíjení nestvůr mimo úkoly se vůbec nevyplatí a dostáváš minimálně xp body.

Např. 1 level = 1500XP. Za splnění úkolu dostaneš např. 500XP a pokud půjdeš jentak se projít a zabíjet potvory, tak např. za vlka jsou myslím 2XP.

Takže farmení se jaksi nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu