Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

Ta hra má opravdu hodně nedostatků...ale to má každá hra. Nicméně za sebe říkám, že příběh mě dost bavil, ale to je asi tak celé, protože ty side mise jsou k ničemu...dával jsem naděje těm bonusovým misím za investigation, ale každou z nich máte za minutu hotovou... jsem docela zklamaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No a co třeba kdyby jste počkali na updat mají ty chyby opravit ,no jsem zvědavý jak se s tím poperou hlavně to střílení z auta tam chybí ..http://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-31-tema-100-1-nedostatk-watch-dogs-pro-nejsou-nextgen-zaitkem

To střílení z aut tam chybíé asi proto, aby si hackoval za jízdy, ale je pravdou, že není mnoho způsobů jak se bránit. Líbila by se mi do budoucna možnost si hýčkat upravený vůz s tajným arzenálem, takový batmobil / batmotorku. Protože Watch Dogs je v podstatě civilnější batman, až jsem se dostal do bunkru, tak se mi to potvrdilo.

2 susperian: proti těm zeleným flekům je snad k užitku rušička, ne? :D

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To střílení z aut tam chybíé asi proto, aby si hackoval za jízdy, ale je pravdou, že není mnoho způsobů jak se bránit. Líbila by se mi do budoucna možnost si hýčkat upravený vůz s tajným arzenálem, takový batmobil / batmotorku. Protože Watch Dogs je v podstatě civilnější batman, až jsem se dostal do bunkru, tak se mi to potvrdilo.

2 susperian: proti těm zeleným flekům je snad k užitku rušička, ne? :D

jj, ale ze začátku jsem je neměl. Ono je potom i vylepšení lepšího krytí v autě, protože to mi taky přišlo úplně o ničem.

Chci říct, že mě docela baví ty online kontrakty, kdy tě někdo hekne, nebo ty jeho a jak se navzájem hledáte. To je docela prdel :-) Většinou, ale člověka prozradí nepočítačové chování .-) Příklad: Hledám borce už je heknutý 92 procent a já ho nikde nevidím. Pak se podívám k nějakému rybníku a vidím tam stát auto. Bylo dost daleko a hek nějak nešel. Tak jsem do něj z dálky střelil a byl to on. Počítač by nikdy nenapadlo a ani by to neudělal, že by zaparkoval u rybníku :-) Prostě je to prdel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je to super, bohuzel me dost zacina znechucovat pristup Ubisoftu k reseni problemu. Uz 6.den mi nejede online hack kvuli jejich chytre zmene., problem hlasi spousta hracu a jejich stupidni odpoved? Ze je chyba na nasi strane a at checknu uplne nesmysle nastaveni bez ktereho bych si snad nezahral ani Tetris._ To ze to slo vsem "postizenym" od 26 do 3o.5. v pohode, bude tedy asi jen chybou v Matrixu.

Takze well done Ubisoft, hra ktera se tyka hackovani/internetu atd. dojede prave na online sluzby... Smesne

Upraveno uživatelem Tellinnor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé, dneska mě zrovna jeden maník hacknul, ale v pohodě, koupil broky do páteře :D

to hackování do mé hry není bůh ví jaké, ale člověka to totálně vykolejí z toho, co má zrovna v plánu dělat, nedělat

To je fakt, že někdy je to opruz. Když člověk chce rozehrát třeba hlavní příběh a najedou hek a "musíš" to vyřešit. Je divné, že někdy máš na výběr jestli chceš přijmout ten online kontrakt a někdy už si hned heknutý a starej se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vám stává, že v průběhu "hackovaní" vám hra napíše error z důvodu přerušení int.spojení? :) Mě to teda dost štve, když se třeba nemám kde schovat, každou chvíli čekám kdy mě odhalí a i tak se jim to nedaří a když už si člověk říká 98%, super, podařilo se, tak se spojení přeruší a vy nic nedostanete! Chyba není na straně Ubi, to jen ten člověk na druhé straně nedokáže unést fakt, že se mu vás nepodařilo najít a tak raději vypne WIFI aby jste nic nedostali a on o nic nepřišel! :/ Moc to hrotí, vždyť je to jen hra! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že za poražení všech 3 protivníků v chlastání je trofej mě pěkně štve -pro trofej musíte všechny 3 porazit na 10 úrovni. 1 trvá pěkně dlouho a dohromady 30 je opravdu na dlouho, ale co je horší, že je to pěkně těžké a to mi chybí poslední 3 trofeje na platinu a tohle je jedna z nich :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra mě docela baví, ale strašně mě irituje umělá inteligence hry. Auta, která do sebe naráží z ničeho nic, mno...nevím. Jinak za mě dobrý :)

Zdravím kolegu z Opavy :-) Ono těch náhodných bouraček jsem já osobně zatím za celou hru zaznamenal asi 3 x, což mi nepřijde tak hrozný, protože i v běžném životě do sebe auta občas narazí .-) Třeba já když jsem jednu dobu chodil pěšky do kauflandu v kateřinkách, tak vážně nekecám za tu dobu jsem byl svědkem třech dopravních nehod. Jedna byla fakt šlupka, kdy auto odletělo až na chodník. Ještě, že jsem byl na druhé straně :-) Každopádně občas se nehody stávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegu z Opavy :-) Ono těch náhodných bouraček jsem já osobně zatím za celou hru zaznamenal asi 3 x, což mi nepřijde tak hrozný, protože i v běžném životě do sebe auta občas narazí .-) Třeba já když jsem jednu dobu chodil pěšky do kauflandu v kateřinkách, tak vážně nekecám za tu dobu jsem byl svědkem třech dopravních nehod. Jedna byla fakt šlupka, kdy auto odletělo až na chodník. Ještě, že jsem byl na druhé straně :-) Každopádně občas se nehody stávají.

Ahoj, tak musím tě opravit, tady kolegyně, jinak taktéž zdravím :) Jako jasně, ale je to úsměvné, když se to stane, a tu hru to trošičku kazí. Ale jak říkám, hra je to jinak dobrá, docela mě baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak musím tě opravit, tady kolegyně, jinak taktéž zdravím :) Jako jasně, ale je to úsměvné, když se to stane, a tu hru to trošičku kazí. Ale jak říkám, hra je to jinak dobrá, docela mě baví.

Hluboce se omlouvám :-) Totiž hodně kolegů tady, mají vložené fotky přítelkyň, tak jsem myslel, že i tentokrát je to ten případ. A křupka může být i chlap :-) Každopádně Watch Dogs mě po delší době hraní přestal bavit :-( Už mi chybí jen 3 poslední mise. První polovina hry byla fajn a většinou mě bavily spíš vedlejší mise než ty příběhové, ale pak přišel hrozný stereotyp a už mě z něho nic nedostalo. Hra přináší sice nějaké ty "nové" prvky, ale jako celek je to prostě nuda. Každopádně i tak ode mě slabších 7/10. Tento týden to snad dohraju a pak posílám dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni 3 mise jsou hrozne fajn. Docela obtizne,ale to sam uvidis. Police jde po tobe naplno, hacky jsou proti tobe. No je to sranda.

JInak kdyz jsem videl version na ps3,tak se nedivim,ze se lidem nelibi. Je tam tak polovina veci a lidi a zadny efekty na obleceni,kdyz je mokry. vypada to lacine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hluboce se omlouvám :-) Totiž hodně kolegů tady, mají vložené fotky přítelkyň, tak jsem myslel, že i tentokrát je to ten případ. A křupka může být i chlap :-) Každopádně Watch Dogs mě po delší době hraní přestal bavit :-( Už mi chybí jen 3 poslední mise. První polovina hry byla fajn a většinou mě bavily spíš vedlejší mise než ty příběhové, ale pak přišel hrozný stereotyp a už mě z něho nic nedostalo. Hra přináší sice nějaké ty "nové" prvky, ale jako celek je to prostě nuda. Každopádně i tak ode mě slabších 7/10. Tento týden to snad dohraju a pak posílám dál...

V pořádku :-) Jinak je fakt, že vedlejší mise jsou zábavnější, nejvíc mě baví sledování cizích lidí skrz kameru nebo hackování, byl tam dobrý easter egg na AC, to se mi moc líbilo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu