Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

Watch Dogs...není to tak špatná hra, ale čekal se boom, prostě to bylo přehypovaný a naše očekávání to nesplnilo ani na 20%...osobně mě bavil příběh, side mise totální nuda, online mě nebavil... a například AC4 na PS4 je fakt suprový, hratelnost dobrá, grafika nádherná a celkově je to pro mě, po Far Cry 3, nejlepší Ubisoft hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

UBI využíva to, že je nedostatok hier na next-gen konzoly a preto vydáva jednu hru za druhou... Aby sa čo najviac napakoval, tak to vydá ešte aj na staršie konzoly, kde ten "slávny" WD fakt nevyzerá dobre... Podľa mňa by mal UBI pristupovať k hráčom úplne iným spôsobom a nie ťahať od nich peniaze za rýchlo urobené hry a tie peniaze, ktoré dáva do svojích krásnych reklám by mali investovať do vývoja danej hry... To by bola pre nich ta najlepšia reklama, napríklad taký Naughty Dog urobí jednu hru za dva roky, ale proste to stojí za to, sú to emócie, napätie, sú to stovky a stovky hodín odohratých v multiplayeri, je to príbeh plný zvratov a nečakaných udalostí, pri ktorých sa vam nedá spať a nevypínate konzolu pokial to nedohrate, od ND hru prejdete 4X a stále ju máte chuť hrať znova...Proste si hráč povie, že za tie peniaze to naozaj stojí a nie lákať a klamať ludí... To je môj skromný názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš proč ND vyhodí jednu hru za dva roky? Protože patří SONY, které to zaplatí..takže se lidé nebojí, že nebudou mít na chleba atd. Ubisoft je výrobce/distributor, hry platí z vlastních peněz...nemůže si dovolit jednou za dva roky přijít ředitel a říct.."Hoši je čas na naovou hru. A o peníze se nestarejte, platí to SONY".

Otázkou je spíš to, jak dlouho si SONY bude moct dovolit takový luxus (protože je finančně v pořádný kaši).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evidentne koste udelalo vystrik do tmy:D Dokud je poptavka a ta je velka bude vzdy nabidka. Tak funguje ekonomika a i herni prumysl. Pokud ti vadi od Ubisoftu hry,tak je proste nekupuj.

U mne plati shut up and take my money. Assassin´s creed si kazdy rok rad zahraju,uz jsme si zvykl a ani bych nechtel to menit. A watch dogs bylo prijemne zpestreni pred The Unity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš proč ND vyhodí jednu hru za dva roky? Protože patří SONY, které to zaplatí..takže se lidé nebojí, že nebudou mít na chleba atd. Ubisoft je výrobce/distributor, hry platí z vlastních peněz...nemůže si dovolit jednou za dva roky přijít ředitel a říct.."Hoši je čas na naovou hru. A o peníze se nestarejte, platí to SONY".

Otázkou je spíš to, jak dlouho si SONY bude moct dovolit takový luxus (protože je finančně v pořádný kaši).

SONY zatvára kamenné obchody v USA, sú to obchody s televízormi, smartfonami atd... (keď to nejde tak načo to držat), ale napísať, že sú v poriadnej kaši, asi si robil audit v komplet celej firme SONY a vieš o čom hovoríš :D

SONY dotuje Naughty Dog?? :cheesygrin::cheesygrin: K tomu netreba už nič písať...

Dám príklad:

WD som si kúpil novú na PS4 za 50eur ako novinku, tešil som sa, pretože reklama a videá, ktorými UBI lákalo na hru boli neskutočne krásne... Po 20-tich hodinách hrania som hru predal za 40eur...

tLoU som si kupil ako novinku za 50eur (cca 1400KČ), k tomu som si kupil DLC LEFT BEHIND za 405KČ, potom ešte mapy do multiplayeru DLC1 aj 2 čo je spolu 540KČ plus aktívny WALLPAPER za 55KČ, dalšie veci v hre ako BOOSTRE, ČIAPKY, MASKY atď. v hodnote cca 400KČ a už mám aj predobjednávku na tLoU REMASTERED za ďalších cca 1000KČ... SPOLU je to 3800 KČ:idea:, ktorých vôbec nelutujem... UBISOFT 275KČ vs ND 3800KČ

tLoU som prešiel som 7x (tj. cca 70 hodín hrania) plus 250 týždňov prežitých v multi, to máme cca 440 hodín hrania a zábavy s priateľmi :bash:

WD 20 hodín priemerného hrania vs TLOU 510 hodín zábavy (a stále to hráme)

Mojich 1400KČ za ktoré som kúpil WD si už zahrali minimálne desiati ludia takže to máme 1400KČ delené 10 ludí, to máme 140KČ...

Takže riaditeľ v UBI by si mal ma povedať "hoši je čas začať makat" :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

evidentne koste udelalo vystrik do tmy:D Dokud je poptavka a ta je velka bude vzdy nabidka. Tak funguje ekonomika a i herni prumysl. Pokud ti vadi od Ubisoftu hry,tak je proste nekupuj.

U mne plati shut up and take my money. Assassin´s creed si kazdy rok rad zahraju,uz jsme si zvykl a ani bych nechtel to menit. A watch dogs bylo prijemne zpestreni pred The Unity.

"vystrik do tmy", "shut up and take my money" a tvoje príspevky v tomto fóre perfekne vystihujú tvoj psychologický profil...

To, že ti slovo diakritika a veľke písmeno na začiatku vety nič nehovorí dávam za chybu tvojej pani učiteľke, nie tebe...:D

To, že si mi hneď v prvej vete svojej odpovede naznačil, že sa tomu nerozumiem tiež chápem... Proste si človek, ktorý všade bol, všetko videl a kde nebol sa chystá...:cheesygrin:

To, že vieš ako funguje ekonomika a herný priemysel nie je pochýb, najviac tvojich príspevkov je v sekcii predám-kúpim-vymením, ale je tu maličký háčik. Keby nebolo nás, ktorý si hru kúpia ako novinku za plnú cenu a potom ju posunú ďalej, tak by si ešte teraz hral na theremine (viď google, nechce sa mi popisovať čo to je)...

Najviac ma zaráža, že hráč tvojich kvalít nevie ako sa bude volať hra, ktorú pravidelne každý rok hrá "THE UNITY"? (asi si mal na mysli Assassin´s Creed Unity)

P.S. Tlačítko "THANKS" som pochopil tak, že sa dáva keď niekto prispeje užitočným príspevkom (ak som to zle pochopil, opravte ma prosím)

P.S.2 Headhot, vieš čo je to Headshot?? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vím o čem hovořím..Sony má VELKé finanční potíže..jistě, divizi playstation se vede dobře ale ta sama to neutáhne..mimochodem sem taky nezmiňoval nic o tom že by se PS divizi vedlo zle ale čekal jsem takovou odpověď..A že ND získalo Sony v roce 2001 to je snad fakt ne?

Jinak nevím jestli je ti známá finanční situace ale Sony je na tom z tria MS/Nintendo/Sony opravdu nejhůře a to i vzhledem k Nintendu, které je pouze výrobcem konzolí a her narozdíl od zbylých dvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"vystrik do tmy", "shut up and take my money" a tvoje príspevky v tomto fóre perfekne vystihujú tvoj psychologický profil...

To, že ti slovo diakritika a veľke písmeno na začiatku vety nič nehovorí dávam za chybu tvojej pani učiteľke, nie tebe...:D

To, že si mi hneď v prvej vete svojej odpovede naznačil, že sa tomu nerozumiem tiež chápem... Proste si človek, ktorý všade bol, všetko videl a kde nebol sa chystá...:cheesygrin:

To, že vieš ako funguje ekonomika a herný priemysel nie je pochýb, najviac tvojich príspevkov je v sekcii predám-kúpim-vymením, ale je tu maličký háčik. Keby nebolo nás, ktorý si hru kúpia ako novinku za plnú cenu a potom ju posunú ďalej, tak by si ešte teraz hral na theremine (viď google, nechce sa mi popisovať čo to je)...

Najviac ma zaráža, že hráč tvojich kvalít nevie ako sa bude volať hra, ktorú pravidelne každý rok hrá "THE UNITY"? (asi si mal na mysli Assassin´s Creed Unity)

P.S. Tlačítko "THANKS" som pochopil tak, že sa dáva keď niekto prispeje užitočným príspevkom (ak som to zle pochopil, opravte ma prosím)

P.S.2 Headhot, vieš čo je to Headshot?? :cheesygrin:

1. Jsi tu nováček a bylo ráno, takže to popíchnutí bylo mimo mísu.

2. V práci jsem na norské IP, takže tam diakritiku nepoužívám a ani nemám k tomu klávesnici. 99% dne mluvím anglicky a 1% píšu na net. Z čestiny jsem měl vždy 1 až do maturity. Zapomínám už psát česky, to je pravda.

3. viz bod 1

4. Jsem ekonom, takže profesionální demence. Tento bod je trochu mimo mísu z tvé strany. Jsem sběratel,takže kupuju 90% her v předobjednávkách. Vetšinou se zbavuji her a sběratelský obsah si nechávám.

5. my fail

6. je to individuální, pro tebe to byl kvalitní přispěvek. Jsi tu nový, proto jsem upozornil, málo kdo čte pravidla. I to,že ti odpovídám, je vlastně porušuji a admini to stejně smažou.

7. Nick headhot používám tak moc dlouho,že by ti vysvětlovat, proč jsem si ho tak dal, zabralo moc času.(hothead bylo zabráno na email,tak jsem si ho přehodil a dodneška ho používám na mezinarodních turnajích v bojovkách od roku 2002,zkráceno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jedno kto je čo, kto sa ráno ako zobudil,či má SONY finančné problémy, či je nikto ekonóm alebo hocičo a je mi úlpne jedno či sa pripájaš s Nórska, Afganistanu alebo Brna. Je mi jedno či v práci rozprávaš po anglicky alebo hebrejsky... Ja som prispieval do tohto fóra, pretože som chcel vyjadriť svoj názor na hru, ktorú som hral a jeden zo mňa urobil blbca a druhý mi vysvetloval, ako sa tomu nerozumiem... Chcel som iba prispieť... a miesto názorov na hru som sa dozvedel, kto kde robí, akou rečou v práci rozpráva, aké na SONY finančné problémy atď...

Ďakujem prispievaťeľom, ktorý ma podržali, ale aj tým čo ma niečo "naučili"

Žite dlouze a blaze SPOK:cheesygrin:

Upraveno uživatelem koste80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vím o čem hovořím..Sony má VELKé finanční potíže..jistě, divizi playstation se vede dobře ale ta sama to neutáhne..mimochodem sem taky nezmiňoval nic o tom že by se PS divizi vedlo zle ale čekal jsem takovou odpověď..A že ND získalo Sony v roce 2001 to je snad fakt ne?

Jinak nevím jestli je ti známá finanční situace ale Sony je na tom z tria MS/Nintendo/Sony opravdu nejhůře a to i vzhledem k Nintendu, které je pouze výrobcem konzolí a her narozdíl od zbylých dvou.

Nás koncových užívateľov zaujíma cena a kvalita produktu, prevedenie a design, funkčnost atď...

Nechcem Ťa uraziť, ale očividne nič nevieš o negatívnej reklame, obchodnej psychológii, stratégii... To čo máš naštudované z dostupných zdrojov je iba to, čo chcú oni aby si vedel... Jednoducho povedané "Tatínku, never všemu co dávaj v televizi" (PELÍŠKY)...

Ak chceš možeme radšej niečo spolu zahrať...( prosím. len nie Watch Dogs multiplayer) :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jsi tu nováček a bylo ráno, takže to popíchnutí bylo mimo mísu.

2. V práci jsem na norské IP, takže tam diakritiku nepoužívám a ani nemám k tomu klávesnici. 99% dne mluvím anglicky a 1% píšu na net. Z čestiny jsem měl vždy 1 až do maturity. Zapomínám už psát česky, to je pravda.

3. viz bod 1

4. Jsem ekonom, takže profesionální demence. Tento bod je trochu mimo mísu z tvé strany. Jsem sběratel,takže kupuju 90% her v předobjednávkách. Vetšinou se zbavuji her a sběratelský obsah si nechávám.

5. my fail

6. je to individuální, pro tebe to byl kvalitní přispěvek. Jsi tu nový, proto jsem upozornil, málo kdo čte pravidla. I to,že ti odpovídám, je vlastně porušuji a admini to stejně smažou.

7. Nick headhot používám tak moc dlouho,že by ti vysvětlovat, proč jsem si ho tak dal, zabralo moc času.(hothead bylo zabráno na email,tak jsem si ho přehodil a dodneška ho používám na mezinarodních turnajích v bojovkách od roku 2002,zkráceno)

To, že som nováčik na fóre neznamená, že som nováčik v hernom priemysle...

To, že si ekonóm na nórskej IP bez klávesnice:cheesygrin: je mi úplne jedno a ani nechápem prečo si začal používať diakritiku... Ak máš problém písať po česky, tak mi to daj kludne po "ENGLIŠ":bash: " Inak aj za tento príspevok máš z češtiny za 5" (ale snažil si sa a to je veľké plus)

To, že si ekonóm už viem, ale dávaj pozor, profesionálna demencia je ťažká psychická porucha (asi si mal na mysli profesionálnu deformáciu)...

To, že si zberateľ a hry kupuješ iba kôli exkluzívnemu obsahu (hier sa zbavuješ, ako si uviedol v tvojom príspevku)... WTF!!! Prečo teda píšeš o mojom príspevku Watch Dogs, že sa tomu nerozmiem či čo si to napísal "vystrik do tmy"....

Na upozorňovanie a poučovanie sú vo fóre admini... Od teba to neberiem, od nich áno...

To, že si email založil a začal hrať "bojovky" v roku 2002 naznačuje, že si veľký talent... Ak zoberieme do úvahy, že si začal hrávať v 8.rokoch (od 2002), je rok 2014, to pre mňa znamená, že máš 20.rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže som sa vlastne dozvedel : 20 ročný ekonóm z Brna pracujúci v nórskej firme, ktorý zabudol češtinu pretože komunikuje iba v "ENGLIŠ LENGUIČ", hry zbiera iba kôli exkluzívnemu obsahu, nemá klávesnicu :cheesygrin: a hráva "bojovky" na medzinárodej úrovni...

Takýto človek ohodnotil môj píspevok na tému Watch Dogs slovami "vystrik do tmy"

P.S. Keď som ti písal "P.S.2 Headhot, vieš čo je to Headshot?? :cheesygrin:", tak som tam dal malý chyták, len pre to, aby som vedel ako reaguješ na anglické slová...

P.S:2 Oprav si prosím ťa názov mesta v tvojom profile, Brno je mesto... Píše sa to s veľkým B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká negativní reklama? jaká obchodní psychologie/strategie..co to blábolíš. Bavíme se o FAKTU! že aktiva korporace sony jsou 3x nižší nez Nintenda a bezmála 9x nižší než Microsoftu. Jednoduše zjistitelný fakt ...Tak tu nechytrači o teorii a raději si milý Tatínku nastuduj co je třeba.

Kvalita, provedení a design? To už u SONY dávno neplatí dneska je to mainstream výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drahý Hráč123, úvodom môjho príspevku ti chcem objasniť jeden FAKT!!!! K môjmu pôvodnému príspevku o Watch Dogs, si sa ani raz nevyjadril k danej veci!!!!

Tvoje štatistiky, analýza, aktíva či pasíva :cheesygrin: Sony, Microsoftu a Nintenda sú ako vystrihnuté z manuálu finančného poradcu (OVB?). Už druhý raz píšem, že ma to vôbec, ale vôbec nezaujíma... Poznám však jedného ekonóma:) v tomto fóre s ktorým si budeš rozumieť na 100%... Môžete spolu robiť štatistiky, súvahy ziskov a strát, atď.. daných firiem na medzinárodnej úrovni (:D prosím, ak by sa dalo tak aj SAMSUNG, APPLE a NVIDIA:D)...

To, že je niečo "mainstream" neznamená, že je to nekvalitné!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita a provedení u sony chybí? A co PS4? Nepřijde ti to jako pěkná mašinka? Design je nádherný, asi 10000x hezčí než ten obrovskej Xshit...a kvalita? Pokud se bavíme o hrách na konzole, Sony jasně vede před Microsoftem...

Štatistiky, analýzy a fakty ukázali, že to vyhralo nintendo:cheesygrin::cheesygrin:...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu