Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

mam v planu poridit bf4 :d ale jak to tak ctu, tak to je to same co gta a to same co bf3 a to same co dalsi miliarda her :D:D..

uprimne, ja ty vyvojare, nebo spis vydavatele, proste nechapu. V dobe <486 vydat nejakou NEDODELANOU hru..to proste NEEXISTOVALO. V zadne hre z tech dob (a ze jsem jich hral pozehnane) jsem si NIKDY nevsiml zadneho bugu (ok, muzete operovat s narocnosti hry, ale na tehdejsi pomery ty hry byly stejne narocne jako nove hry).. V dobach CS1.6, take jsem si nikdy nevsiml zadnych bugu.. Posledni 3-4 roky jsem naopak neobjevil hru, kde by bugy nebyly :].. Tak budto je to neschopnosti vyvojaru, neumernou touhou mit rychle vsechno proplacene, nebo ja fakt nevim. Na jednu stranu jsem za bugy rad (u mnoha z nich jsem se nasmal jak jen to slo jako nikde jinde - viz retardovany bezec v BF3, atp..), na druhou stranu je to skoda (zvlast kdyz je nekdo cholerik a rozbiji vsechno okolo sebe kvuli pitomemu killu).

kazdopadne, ma vubec cenu to ted kupovat?:D nebo si pockat 2-3 mesice :D nebo treba rok ci dva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hra uz je (urco i na ps3) normalne dodelana, a hratelna. Nekdo sice tvrdi (hlavne PC hraci) ze je to stale nehratelny, ale to je tezky, kdyz maj stary ovladace od desky, grafiky, dx apod... Na PS3 sice nevim z osobni zkusenosti, ale typuju, ze uz to bude taky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na PS4 je prý BF4 stejná tragédie jako na PC a EA se to snaží shodit na Sony FW:) http://bf4central.com/2013/11/battlefield-4-faces-crash-issues-playstation-4/

a taky začaly první DDoS útoky na BF4 PC servery http://bf4central.com/2013/11/battlefield-4-ddos-attacks/

EDIT: Záběry z DLC Second Assault (mapy z BF3)

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bf4 je na pc naprosto v poradku, jen je potreba mit tak 6-jadro, optimalne 8gb+ ram a nejmene treba ati grafiku 7870. Proste na BF4 je potreba mit novy stroj, je tomu bohuzel tak

PIC... mam starsi AMD 640 X4 GTX 650 Ti a 4GB DDR2!!...a BF4 mi jede v pohode.

Jinak na PS3/Xbox 360 bych to vazne nechtel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by nebyl? Jde o to hlavne, ze je hra hratelna bez sekani, v MP bez lagu.

no tohle muze napsat,jen nekdo,kdo sbira body za ucast. Nevim,jestli jsi to hral na pc,ale bez silneho stroju s nizkym fps nemas sanci v multiplayeru. Ve strileckach to hraja zasadni ulohu. Mas to jak v zivote,kdo je o sekundu rychlejsi, ten je zivy.

Taky jsem to pred rokem nechapal,rikal jsem si,ze BF3 se mi nekouse,ale nejak jsem furt dostaval na prdel a pak s novou grafikou,to hrani slo jak po masle. Jsem si furt rikal,proc je ten druhy rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzes mi rict,co znamena v pohode ve fps? pokud jedes pod 30 fps,coz podle tve sestavy je na 100%,tak mi to neprijde v pohode

50+ FPS...hraju na LOW...nevidim obri rozdil mezi Ultra a Low...leda v kravinach co jsou v MP k nicemu(rozmazani atd)

no tohle muze napsat,jen nekdo,kdo sbira body za ucast. Nevim,jestli jsi to hral na pc,ale bez silneho stroju s nizkym fps nemas sanci v multiplayeru. Ve strileckach to hraja zasadni ulohu. Mas to jak v zivote,kdo je o sekundu rychlejsi, ten je zivy.

Taky jsem to pred rokem nechapal,rikal jsem si,ze BF3 se mi nekouse,ale nejak jsem furt dostaval na prdel a pak s novou grafikou,to hrani slo jak po masle. Jsem si furt rikal,proc je ten druhy rychlejsi.

WTF?? :D Tak to potom jo....ja teda nemam s timhle zadnej problem...a zrovna u BF je tohle co rikas pekna kravina...

Ma to spatne udelanej NetCode takze je uplne jedno jestli mas GTX Titan nebo starsi ATI...to ze je nekdo rychlejsi je chyba hry kdy on te vidi trochu nekde jinde nez ty vidis sebe(nestava se to porad)

Upraveno uživatelem Kapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tohle muze napsat,jen nekdo,kdo sbira body za ucast. Nevim,jestli jsi to hral na pc,ale bez silneho stroju s nizkym fps nemas sanci v multiplayeru. Ve strileckach to hraja zasadni ulohu. Mas to jak v zivote,kdo je o sekundu rychlejsi, ten je zivy.

Taky jsem to pred rokem nechapal,rikal jsem si,ze BF3 se mi nekouse,ale nejak jsem furt dostaval na prdel a pak s novou grafikou,to hrani slo jak po masle. Jsem si furt rikal,proc je ten druhy rychlejsi.

Pokud chapes FPS tak, ze musis byt rychlejsi nez nepratele...

post-14498-14687170016703_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jde o to, ze jako me uprimne joystickove ovladani prijde na strilecky priserne (pokud nepocitam Gears of war, tam jsem si ho nemohl vynachvalit)..ale proste chci udelat JEMNY pohyb a jak to ma zprvu mensi vuli a pak naopak vetsi, tak mi to vzdycky ustreli nekam do pr****.. Tudiz jsem si zmensil sensitivitu na 10%, jenze zase to nez se otocoim, tak to trva asi tak 2,18hodin..a posledni co me strasne sere je, ze tam nejde prenastavit strileni na R2, a zamerovani L2 a ze je to na tech jednickach..na to si snad proste nezvyknu :D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt treba funkci zamerovan fakt nechapu..je tam aim asist,kterej mi prijde v 90% nefunkcni,ale ostatnim ano..pac ja bezim a oni do me furt v pohode strili a do 2s jsem mrtvej..ja na nekoho zamerim a aim asist m absolutne nepomuze..tudiz zabiju tak v 1pripade z 20ti..hnus to ovladani strilecek na konzolich..

Dalsi co enchapu jak frajeri mohou strilet pres pul mapy a zabijet (ne se sniperkou) ale kolikrat dostanu takovych killu, ze ani nevim pomalu odkud byli a ja kdyz bych do nich strilel tak se bez mysi nemam sanci trefit..se*e me ta hra :D

Upraveno uživatelem pink piggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i já jsem dopařil BF4 single a musím říct, že to na mě zanechalo následující pocity - jen pro upřesnění jsem hrál na PC - HIGH details.

Po grafické stránce je to hotová pastva pro oči - tady už je battle tak daleko, že jen nějaký náznak srovnání s COD vyvolává ušklébnutí. :) Po zvukové stránce je to nejvěrnější s čím jsem se asi setkal. Zde opět ušklébnutí.. :D Musím říct, že je sing co se týče herní náplňe celkem zábavný, ale po dějové stránce strašně, ale strašně slabý. Moc mě to zklamalo, když to člověk srovná s třetím dílem, který byl sám o sobě o moc lepší a nechával otevřené dvířka pro holywoodský scenář. Délka 5,5 hodiny je škoda mluvit. Než se tam cokoliv odehrálo, tak to bylo u konce. A tak je to celé takové rozporuplné.

Nyní se chystám na COD, ale zase s opačným problémem.. :D Už po deseti minutách hraní je mě jasné, že je to hra s hnusnou grafikou - obyčejná grafika to byla tři roky zpátky, dva roky zpátky byla zastaralá a nyní už můžeme jen konstatovat to, že je to hnus. Zvuk? Když člověk přechází z BF4 a pustí si COD, tak si uvědomuje, jak ta technika de dopředu, ale COD nějak zůstal 10 let po zadu. Ale zase ta stanice a design jednotlivých úrovní vypadá pěkně a i dějová linka zatím působí zajímavě. Prostě jeden se od druhého má pořád co učit.

Upraveno uživatelem Jeniczech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DICE se snaží na oficiálním fóru umlčet kritiky Battlefield 4

to už dělá ta vyje.baná tlupa českých moderátorů přes 2 roky u BF3, taky už jim na to fórum většina hráčů z vysoka se.re, že.

One hit kill bug aneb jednou headshot ano, podruhé ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis evidentne nikdo BF4 na PS3 nekoupil, kdyz na nem vypada lepe BF3. BF4 ma smysl na PC ci na nextgenu. Jinak jak si psal k tomu aim assistu. Na konzoli je idealnejsi ho vypnout. S nim se hraje na 2 veci, protoze mas zamereno treba na nekoho a ted se ti nekdo objevi jinej bliz k tobe a zamerovac zacne k nemu smerovat automaticky a tim ti rozhodi soustredeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, existuje kolem BF4 na PS3 nějaká česká komunita hráčů? Hrávám sám proti frantíkům a němcům a to mě moc nebere, taky bych si rád zahrál v nějákém stálejším kolektivu. Beru i externí linky z fóra (jestli to nezakazují pravidla ;D). Popřípadě, kde se mám hlásit se svým PSN účtem?

Předem dík ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu