Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battery log


sadak3

Recommended Posts

Zdravim, mam problemy s nove zakoupenym telefonem a zda se mi ze mi nejak moc rzchle mizi baterka a rad bych to nejak sledoval vice a pripadne abych mel u reklamace podklady. Takze bych rad kdyby jste mi nekdo poradil nejakou appku ktera tohle dokaze sledovat treba v urcitem case a dokaze se trochu vic rozepsat jak ty predem instalovane fce androidu. Mohla by tam byt treba i voltaz, mA a teplota ;)

Dik moc a doufam ze vubec neco takhle vic profesionalniho je, protoze ja jsem zatim na nic nenarazil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychle vybijení považuju třeba to že mi za 6 hodin stand by zmizelo 6% pouze při zapnutém budíku, nepotřabuju poučky o tom jak mam moc zaplých aplikací atd.. Prostě baterka nebo nabíječka je v čudu a šálí to systém, ale už je to na reklamaci, nejspíš to bylo nabíječkou, protže když jsem si nabyl v práci jinou, už to odpovídalo..

A hlavně tu nejdde vůbec o to na co se ptáš, já se tu ptám na software, nepotřebuju pomoc s radama pro začátečníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 8 years later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu