Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nenačte jen některé orig.hry


W710i

Recommended Posts

Zdravím všechny kdo poradí.

Koupil jsem synkovy PS2 z druhé ruky(jeho historii tedy neznám)

Dostal k PS2 GTA San Andreas + nějaké Gta k tomu, dále tekken,a ještě nějakou hopsačku všechny DVD jsou original.U San Anreas se občas stane že se sekne a PS2 se musí restartovat nebo i vypnout.

Koupil jsem mu Burnout 3 pro PS2 ale najede to jen k výběru jazyka a tím to hasne,teda jako že nelze vybrat ani potvrdit nic,měl jsem půjčenýho CrashBandikot a NFS MostWanted a problém je stejný,nejde vybrat ani potvrdit a dál tak pokračovat ve výběru.U těch prvních her které dostal k PS2 tak tam problém s hraním není až na občasné

se seknutí.(/napíše to nějaký eror to si nepamatuji)

Může někdo poradit co se stím dá dělat?

(měl jsem to i rozebrané,vyfoukal jsem to vyčistil a promazal vodící mechanismus,čočku vyčistil.)

Moc Děkuji všem kteří poradí THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli tomu že zdravíš jen ty co poradí, jsem lehce naštvaný. Slušný člověk zdraví všechny....Jo a člověk, který ti to prodával, říkal, že je to bez vad??? Jestli jo, tak jsi asi naletěl, protože to bude zřejmě toto http://console-forum.net/tema/27550-ako-si-opravit-disc-read-error-na-svojej-ps2-fat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Začala mi rovněž zlobit optika,přehraje jen některé hry.Mám SCPH 75004 .Zakoupil jsem tento komplet: http://www.sintech-shop.cz/pl…er-pvr-802-s-kolejnic/a-6616/ . Je nutné ještě nějaké nastavení?Když konzoli pustím,mechanika zajede jen do park. polohy a to je vše.Na vložené médium nereaguje,ani na reset. Je také zajímavé,že konstrukčně se s původní mechanikou podstatně rozchází.

Upraveno uživatelem redroker
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu