Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GK


Wikin

Recommended Posts

Zdravím,

Chci si pořídit novou GK, a tak přemýšlím, a přemýšlím...

Líbí se mi tato HD 7970 http://www.alza.cz/sapphire-hd-7970-vapor-x-oc-d349104.htm ...

Nebo přemýšlím, jestli nemám koupit z bazaru 590GTX

Co myslíte, která z těchto dvou GK je výkonnější a lepší, a vlastně aby mi jí můj PC dokázal využít,

Mám i7 2600K, 8GB RAM, WIN 7, MB přesně nevím...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oky, dekuji vam vsem. Cili tech 6gb u ty HD 7970 nevyuziji pokavad hraju pouze na jednom monitoru ze? A to ja hraju klasicky FULLHD, casem bych chtel prejit na 2560x... Ale zatim jsou stale tyto monitory drahe...

Pujdu. Tedy do te 680ky, snad mi rozjede BF3 a Crysis3 na ultra :-), nic mene posledni vec, dokaze muj PC na 100% Vyuzit 680gtx? Mam jak uz jsemse zminil i7 2600k, zakladovku mam asus p8h67 ( rev 3.0) a 8gb ram.

diky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict ze ji mam doma tu 680 a jako celkem dobry ale cekal jsem vic... Crysis 3 mi to sice udela na max ale uplne super plynuly to neni... Doufam ze je tocovladacema.. Ja jsem si instaloval zakladni z CD a sekalo seto jak ♥♥♥♥, pak jsemsi stahnul novejsi z netu a jede to lip... Ale na BF4 mi asi holt nestaci na max :-/ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/26363-crysis-3-test-naroku-nejkrasnejsi-hry-soucasnosti?start=5 a koukni dolů na poslední graf.Jsou to průměrné FPS, takže ti může hra spadnout i na 20fps (tolik by to snad nemělo být, ale je to možné) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oky ja to asi tak udelaam :) a myslis ze bych mel jit do Titana a nebo si chvili pockat na 7990 maltu ??? Predem diky ;) ( bohuzel datum prodeje malty jsem nenasel a ani nevim jestli se jedna o jedno ci dvojcip. )

Ikdyz jak na to koukam, titan je jednocipovej a 690 dvoucipova, jakou bys bral? Neni lepsi dvojcip ?

Upraveno uživatelem Wikin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu