Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový FW pro Samsung-Toshiba mechaniku iXtreme v1.3


dragonetti

Otázka

Zdravim vsechny, tak jsem koukal, ze nam vysel novy FW iXtreme v1.3 pro Samsung mechaniku. Uz to nekdo flashoval do mechaniky? Prej je to bezpecnejsi na Live a je tam i nejaka nova vychytavka SPEED BOOT (ale nevim oc jde :D).

Co jsem zatim koukal do toho FW, tak je mozny si vybrat FW, kterej upravuje rychlost mechaniky. Je tam 2x, 4x, 8x a 12x. Podle meho to bude neco jako predchozi FW v1.2c, kde byla moznost FAST nebo QUIET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Naflashovat znamena co??? kdyz to naflashuju pudou mi tam Paleny DVD???nebo takhle co potrebuju na to aby mi sli paleny hry pls???Mam X-Box 360 arcade

Ano přesně tak... Být tebou,tak si tu najdu můj topic s názvem Velký přehled před koupí Xbox 360,tam je všechno popsané... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim prosim poradí mi někdo ?? chci si flesnou mechaniku z verzi firmwaru iextreme 1.4 ale nevim co mam stahnout všecko za programy hlavně ten fleš tu verzi 1.4 ...staci jen když někdo hodný mi pošle nějaky odkazy na to co mám stahnout všecko díky moc ....pally piste na mail pally.ul@seznam.cz můžete i z návodem budu rád díky moc pařmeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu