Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

kurtt: předělat jde. Mě štvalo řízení čeho koliv,protože v BF3 to bylo úplně jinak a ted to mám u všcech vozidel stejný jako dřív.

Jinak chtěl bych se zeptat: nevíte jestli jde na PS4 pronajmout server popřípadě jak se na takovej nějakej připojit? dost mě štve ten trapnej rush s 80ti bodama, kterej končí po 15 ti minutách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vcera vydali dlc Second Assault pro premkare a cela hra je zase total rozmr.dana....uz toho mam fakt plny zuby...Pada to,pripojit se nejde,a kolikrat to tak zamrzne ze musim restartovat konzoli...to fakt nemyslej vazne.S Battlem jsem zkoncil,pod kridlama EA si uz nikdy Bf nekoupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší je, že tyhle hry mají(ikdyž stojej už za ♥♥♥♥♥) pořád dobrý výdělky, protože nabízejí píčoviny a zvýhodnování za prachy, který si ty americký prasata rádi kupujou. Tak jsme tu měli cca 3 roky (včetně BC2) dobrou střílečku, která se vyšvihla na vrchol a stejně jako CoD (počínaje revoluční MW1) se začala soustředit už jenom na ty svinský prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem stáhnul Second Assault a že si po době trochu zahraju - to snad ale ani nejde, mulťák na mapách je nějaký pomalý (citlivost jsem zvyšoval, snižoval...), celkově jsem předtím nezažíval tzv. rubber band gameplay, ale teď jsem poznal co to znamená. Ty mapy byly mnohem hratelnější na PS3....snad ten netcode upraví už brzy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni snad pravda, že hry jsou dělaný převážně pro US trh? Kde myslíš, že se nejvíc prodává BF? Američani jsou pro mě prasata už jenom tim jak se prezentujou ve světě. Není divu, že EA ani nevadí, že dělá špatnou hru, když většina si to zase stejně koupí. Kvůli nim vycházejí ♥♥♥♥♥ní hry protože ani nedokážou pochopit, že když koupí další špatnej díl BF, že se nic nezmění a reakce na problém bude nulová. Navíc v Americe žije 600 milionů lidí. Nevim jakou společností si byl obklopenej a s kým jsi se poznal a je mi to jedno. A jestli naopak ty vidíš Ameriku jako stát, kterou média jenom poškozují, tak žiješ docela v jinym světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni snad pravda, že hry jsou dělaný převážně pro US trh? Kde myslíš, že se nejvíc prodává BF? Američani jsou pro mě prasata už jenom tim jak se prezentujou ve světě. Není divu, že EA ani nevadí, že dělá špatnou hru, když většina si to zase stejně koupí. Kvůli nim vycházejí ♥♥♥♥♥ní hry protože ani nedokážou pochopit, že když koupí další špatnej díl BF, že se nic nezmění a reakce na problém bude nulová. Navíc v Americe žije 600 milionů lidí. Nevim jakou společností si byl obklopenej a s kým jsi se poznal a je mi to jedno. A jestli naopak ty vidíš Ameriku jako stát, kterou média jenom poškozují, tak žiješ docela v jinym světě.

.......................

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mi řikáš, že si někde něco přečtu, hned tomu věřím a sám mi tady cituješ to, co řekl EA a Ubisoft? Neprotiřečíš si tak trochu? Kdyby ses ty v herním byznysu orientoval, tak víš, že vývojáři naslibují hory doly, před vydáním, jenom aby navnadili hráče ale skutek utek. Proč se to řídí americkým trhem jsem psal. kdyby sis to přečetl pořádně tak to víš. A když už jsi zmínil Ubisoft. Ten jde v kolejích EA, protože začalo vydávat úspěšné hry s roční periodou, tudíš všechny dobrý tituly ztratili jméno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší je, že tyhle hry mají(ikdyž stojej už za ♥♥♥♥♥) pořád dobrý výdělky, protože nabízejí píčoviny a zvýhodnování za prachy, který si ty americký prasata rádi kupujou. Tak jsme tu měli cca 3 roky (včetně BC2) dobrou střílečku, která se vyšvihla na vrchol a stejně jako CoD (počínaje revoluční MW1) se začala soustředit už jenom na ty svinský prachy.

tak nějak no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu