Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapi, jak je to se skillem v rámci BF? Ptam se proto, že já, jako úplná lama bych si asi moc nezahrál, když by mě to koplo na mapu někam mezi už naskillený frajery. Takže - jsou tam nějak dělený obtížnosti? Nebo prostě smolík a tak rok mě to nebude bavit, než to trochu nadrtim? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku na to budeš chvíli divně koukat ať se připojíš na server s kýmkoli :D rozdělené to nijak není. Ale nemusíš se bát, ze začátku to je právě nejlepší, levely jdou nahoru poměrně rychle a postupně odemykáš všechny zbraně/příslušenství atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to neni tak úplně o strachu jako spíš o mojí (ne)trpělivosti :-D... no uvidíme, asi do toho půjdu, při nejhoršim si pak koupím novej ovladač/asi nemá zvýšenou odolnost proti svévolnému pádu o zeď?/ :-D za peníze z prodaný hry...

Upraveno uživatelem sukyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zdravim,

jak se BF4 povedlo, jaky je na to vas nazor oproti BF3? Nejvic me bavilo Bad company 2 a s BF3 prislo zklamani, ktere se casem prehralo. Ptam se proto, jestli ty penize za BF4 opravdu stoji. Myslim jen multiplayer cast, single ani nehraju :). Diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ho měl, tak hra byla nedodělaná, hlavně vždycky zničehonic začaly lagy a nepřestaly, dokud ses neodpojil, vývojáři to slíbili opravit, už pár měsíců zpět, ale jestli ten patch už vyšel to netuším. Takže za mne...rozhodně se to nevyplatí. Lagy u multiplayerové střílečky je něco co prostě být nesmí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu