Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Lokalizace a TV


wariorpolni

Otázka

Recommended Posts

  • 0

K lokalizaci bych rekl jediny ... naucte se poradne anglicky. Hodi se to nejenom ve hrach, ale i behem komunikace v zivote, v praci atd.

Co se tyce TV, tak mel urcite na mysli neco jako byl ten speciální monitor k Playstation 3, kterej uměl zobrazovat 2 3D obrazy najednou. A jestli neco takovyho vyjde k Playstation 4 zatim nikdo nevi, jinak bude stacit obycejna 100Hz FullHD TV s HDMI vstupem (predpokladam ze bude vyzadovat minimalne v1.3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci sejckovat, ale informace o dostupnosti PSN na Playstation 4 jeste nikde zverejnena nebyla, ani obsah "Playstation Plus". Bylo by logicky multiplayer u her zanechat zdarma ale dalsi sluzby pridat za penize. Upresneni ocekavam na E3 2013, do ty doby muzeme jenom spekulovat a koukat se dokola na Killzone: Shadow Fall gameplay:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No právě. aRMy-K píšeš mi že bude zdarma ale asi to fakt ještě jisté není. Někde jsem zase četl že u PS4 už online spoplatněný bude tak mě to zaskočilo.... Pokud by u PS4 byl online placený jako u blbého xka, tak bych se na nové konzole vykašlal. Pokud by online bylo zdarma jdu určitě do PS4. Vůbec by mi nevadílo kdyby nový xbox měl papírově lepší HW ani bych se tomu nedivil ale oni microsoft budou spíš zaměření na kinekt a vše budou mít synchronizované s windows 8 a všechny ty slušny včetně online placené --- FUUUUUUJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobne si myslim ze novy Xbox bude SLABSI nez Playstation 4. Jednak trochu napovedel graf od nVidie, kde porovnava vykon konzoli a jejich nejmodernejsich grafickych karet kde je novy Xbox ukazany jako min vykony nez Playstation 4:

post-63885-14687164589836_thumb.jpg

a zrovna nVidia by o tomhle mohla dost vedet. A zaroven AMD tvrdi, ze dodali do Playstation 4 takovy HW, ktery nVidia nedodala a zatim se chlubi pouze s Playstation 4 a Microsoft naprosto mlci, coz je minimalne podezrely.

Osobne silne pochybuju o tom, ze Sony zpoplatni multiplayer, byl by to pro ne hrebicek do rakve. Vzhledem k tomu jak se k vyvojarum v soucasne dobe chovaji, jakou peci venovali navrhu konzole a jak moc si veri, tak je nesmyslny, aby si svoje plany nechali zrusit takovou veci jako je zpoplatneni multiplayeru. Playstation PLUS jim musi vynaset tolik, ze je to ani nemusi zajimat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No právě. aRMy-K píšeš mi že bude zdarma ale asi to fakt ještě jisté není. Někde jsem zase četl že u PS4 už online spoplatněný bude tak mě to zaskočilo.... Pokud by u PS4 byl online placený jako u blbého xka, tak bych se na nové konzole vykašlal. Pokud by online bylo zdarma jdu určitě do PS4. Vůbec by mi nevadílo kdyby nový xbox měl papírově lepší HW ani bych se tomu nedivil ale oni microsoft budou spíš zaměření na kinekt a vše budou mít synchronizované s windows 8 a všechny ty slušny včetně online placené --- FUUUUUUJ

Online zpoplatněn nebude. Mají PS+ na to, aby od lidí dostali prachy. Online hraní bude zdarma. Tím si můžeš být jistej.

Upraveno uživatelem aRMy-K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No právě. aRMy-K píšeš mi že bude zdarma ale asi to fakt ještě jisté není. Někde jsem zase četl že u PS4 už online spoplatněný bude tak mě to zaskočilo.... Pokud by u PS4 byl online placený jako u blbého xka, tak bych se na nové konzole vykašlal. Pokud by online bylo zdarma jdu určitě do PS4. Vůbec by mi nevadílo kdyby nový xbox měl papírově lepší HW ani bych se tomu nedivil ale oni microsoft budou spíš zaměření na kinekt a vše budou mít synchronizované s windows 8 a všechny ty slušny včetně online placené --- FUUUUUUJ

To že bude online u ps4 zpoplatněný si četl v "Bravíčku" co ? :roll:

Edit : Omlouvám se :( Placené bude .. Já právě myslel že se Sony k takovému činu neklesne

Upraveno uživatelem pitris97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi, mám televizi samsung PS BN64-01048A Je na ní HD ready...myslíte si, že na ní rozjedu tu PS4 s pěknými detaily? Nejde mi o to, aby to vypadalo jak realita, protože jsem zvyklý na staré, "čtverečkované" hry (Half-life, Max Payne 1 apod. takyže mám 7-5 let starý notebook :() Jde mi jen o to, že si zahraju :) Na googlu jsem o tom nic nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu