Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přeformátovní flash disku z xboxu na pc


nabijecka

Recommended Posts

K xboxu jsem využíval flash disk, který jsem zde přeformátoval, abych na něm mohl mít hry apod. avšak xbox jsem již prodal a flashku bych potřeboval zformátovat zpět na FAT32/NTFS avšak pokud ten disk chci přes tento počítač zformátovat napíše to, že formátování nelze dokončit.... Uvítám jakoukoliv radu jak tento problém napravit, opravdu mi tím velmi pomůžete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nadeji urcite neztracej.Zkus prvne odstranit vsechny partition, ktere na tom flashdisku jsou. Das pravou mysi na "Tento pocitac", vyberes "spravovat", v sekci spravce disku smazes z flashky vsechny oddily (pozor at vyberes spravny disk). Pokud to nepujde pres GUI, muze jeste pouzit prikaz diskpart, ale to uz vyzaduje nejake vedomosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za odpověď, alespoň jsem se tentokráte dozvěděl, že formát disku je "RAW" který mi ovšem za každou cenu nejde naformátovat ať to zkouším jak to zkouším.... hledám už zase hodiny na internetu a zatím jsem teda na nějaké funkční řešení nenatrefil..... určitě uvítám jakýkoliv tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to tedy tím diskpartem. Spusť si CMD jako administrator. Zadávej příkazy mezi uvozovkami:

Zadej „DiskPart“, Enter

· Zadej příkaz „list disk“ , Enter

najdi si číslo disku, který nejde naformátovat

Poznámka: jen pro ilustraci použiju místo čísla disku písmeno X, ty musíš napsat místo X číslo disku, který budeš mazat

· zadej „select disk X“, Enter

· zadej „Detail disk“, Enter

Tady zkontroluj, že máš vybraný správný disk

· zadej „clean all“, Enter

celý disk bude přepsán nulami. Bude to trvat poměrně dlouho

· zadej EXIT, Enter (po dokončení Clean all)

-teď by jsi měl být schopen vytvořit partition a naformátovat disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-43802-1468716622991_thumb.jpg

Díky moc za radu, jenže já skončím u toho kroku select disk - má přiřazené písmeno G, tzn. napíšu "select disk G" avšak nic se poté neděje, nevím bohužel jak zjistit to číslo toho disku, v příloze zasílám ještě jak to s tím diskem vypadá v programu, který mi ho měl sformátovat, avšak opět bez úspěchu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu