Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdravím, mám problém, když hraji, tak odezva ovládače s PS je zhruba o 0,5s zpožděná, takže celkem dost zásadní problém, protože chcete nahrát a mezi tím Vám protihráč dávno balón sebere ... setkal jste se s tímhle problémem někdo? Jinak wifi 100%, konzole připojená přes HDMI, TV Samsung LED, při Fifa 13 jsem problém neregistroval. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém, když hraji, tak odezva ovládače s PS je zhruba o 0,5s zpožděná, takže celkem dost zásadní problém, protože chcete nahrát a mezi tím Vám protihráč dávno balón sebere ... setkal jste se s tímhle problémem někdo? Jinak wifi 100%, konzole připojená přes HDMI, TV Samsung LED, při Fifa 13 jsem problém neregistroval. Díky za rady.

Přes wifi mi to dělalo taky (ikdyž byl signál 100%), přes kabel je to v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, mám takovej problém: Když zapnu PS3 a jdu hned na fifku tak první zápas si jakdyby dělá ovladač co chce..(a mám ho i přesto přes kabel), třeba mi vybíhá golman nebo místo přihrávky to dá střelu atd?Ale to je jen pokud hned po zapnutí hrjau fifu,když si dám třeba AC4 a pak fifu tak ne.::D nevíte někdo co stím je?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím, chtěl bych se tady zeptat všech jaké mají zkušenosti při hraní FUT s odpojováním. Já jsem z toho letos zoufalý. V průměru tak každý šestý až sedmý zápas se odpojím, vyhodí mně to do hlavního menu a sníží DNF. A to vždy poskončení zápasu, z devadesáti procent když zvítězím. Častými bonbonky jsou odpojení, jako nedávno. Hraji online turnaj za 10 000 a premiový zlatý balíček. Na čtvrtý pokus se dostanu do finále, tam v85. minutě vyrovnám a na penalty vyhraji... šílená radost...a v tom se odpojím do menu FIFA 14, sníží mi to DNF a započítá prohru (můj soupeř se asi posere blahem a já bych chtěl roztřískat gamepad. A takhle je to dost často.Připadne mi, jakoby se soupeř odpojil, ale hra to hodila na mně. Změnil jsem si dokonce i heslo na originu, je to asi blbost, ale ono to fakt vypadalo jakoby se někdo díval jak hraji a v tu správnou chvíli mě típnul(vím, je to hovadina, asi mi už z toho hrabe). Na help lince mi nějaká koza vykládá jak je jí to líto, jak také miluje tuto hru a začne mi radit jak odstranit případné chyby ,samo že jen u mně. Smazání aktualizací, router, připojení přes kabel apod. Tak jí odpovím, že ty problémy nemám poprvé a tudíš vše jsem už udělal a marně. Navíc jsem si dal PS3 do DMZ, taky nepomohlo. Navíc takové problémy jsem u FIFY 12 a 13 neměl ( občas se to odpojilo, ale ne tolik) a providera, připojení vše zůstalo stejné, net rozhodně pomalý nemám.. Jsem už na ty jejich servery tak nasraný, že jsem jim na HELP napsal, že kdybych nebyl Fifák a hra se mi tak nelíbíla, tak jdu okamžitě ke konkurenci. Hrál jsem totiž jeden rok PES a problémy takového rázu tam nebyli. Asi se pak urazili:ziped: a už 2 měsíce můj problém neřeší. Fakt už jsem zoufalý a otrávený, plné DNF se u mně moc neohřeje. Nebýt těch odpojení tak nejsem v sezonách ve třetí, občas druhé divizi, ale v první. Napište mi teda, prosím, jaké máte zkušenosti vy všichni, co hrajete online, abych fakt věděl, jestli nejsem jedinej, nějak prašivej.:blejt: Dík, za názory.

Upraveno uživatelem jirasko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu