Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 weeks later...

Tak co říkáte na tuhle pecku ? Já si to koupil v pondělí a zatím můžu s jistotou říci že to stálo za to. Ve hře je strašn dobrej příběh, postavy jsou nemálo dobře propracované a celkový dojem z hry je příjemný. Nenadarmo to je nejlepší hra na PS3 současnosti. Zatím jsem sice včera začal podzim a našel Joelova bráchu Tommyho, který mi dal koně a ted jsem v té škole nebo co to je. Akorát mi ve hře nějak chybí víc akcí se zombíkama, na začátku hry jsou vám servírováni tak, že si na ně musíte dát fakt pozor, ale neni tomu úplně tak. Stačí když jsou jen 3 a už mezi ně můžu s klidem vběhnout a pozabíjet je. Nejvíce děsivá mi ale asi přišla ta scénka ještě s Tess, jak jsme se měli dostat z toho baráku když byla noc a já měl projít tou čtvercovou chodbou k těm vratům kde to hlídal další Clicker, moc nepříjemné na uhlopříčce 140. Když jsou někde zombíci tak to vážně budí děsivou atmosféru. Hodně se mi líbí takové ty uvolnující chvilky, například když Ellie sebrala Billovi jeho pánský časopis a říkala že jsou slepený stránky :D Vážně je to pecka hra a můžu ji doporučit každému kdo má doma rodinnou sadu Pampers :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hra dobra, ale osobně si myslím, ze je trochu precenovana.

Pravda, měl jsem stejný pocit. Ale možná je to kvůli tomu vychvalování, kdybych nečekal nejlepší hru na světě, tak bych z ní byl nejspíš víc nadšený :)

Je to skvělá hra, výborně propracovaná a mívám chutě si ji zahrát znovu, ale Portal 2 netrumfla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě je last of us nejlepší konzolova hra (jinak vedou keltští králové) jediná věc která mě štve sou chyby , ale ty většinou přehlídnu.A na nejvyšší obtížnost bych si přál v předposledním levlu lékárničku :). Level v zimě mě osobně nejvíc bavil byl sem rád že si můžu vyzkoušet i ellie .už mam koupený i dlc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu