Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

samo že trofeje nejsou tak důležitý, jen mě překvapilo že mi to za 28minut hraní ukazovalo completion 9%... proto sem se ptal, dost mě to zarazilo.. O:-)

ty voe neverim vlastnim ocim:D jsi pekny troll. Takze delku hry srovnavas podle 28 minut:D hustak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jinak na DLC se také těším jak malej, mulťák jsem nezkoušel, takže defakto mě zajímá jen singl DLC, jinak se přiznám, že jsem měl SLOT, kterej jsem střelil jelikož chci mít doma krabicovku a nespokojím se s ničím menším než tímto:

http://www.ebay.co.uk/itm/THE-LAST-OF-US-EXCLUSIVE-Limited-COLLECTORS-STEELBOOK-PS3-NEW-No-Game-/251334278114?pt=UK_VideoGames_Merchandise_RL&hash=item3a84b0bbe2

steel to jistí :) i když doufám, že najdu lepší cenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se tu mluvi o delce hry tak jsem to poprvy na hard dohral za 21 hodin na prezivsi pak uz asi za 16 clovek kdyz uz pak vi kde co a jak tak i pres tezsi obtiznost to dohraje rychleji ... uncharted clovek dohraje poprvy na hard za polovicni cas .... btw uz se nemuzu dockat pokracovani na ps4 to bude nirvana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa tak to je divný u mě byl na normál headshot vždy smrt ale narozdíl od takzvaných fps tady se hrdinovy klepou ruce jak prase, takže strefit se je dost těžky a jestli bloudíš problém je v tobě :) protože je to tunel sice obrovský ale furt tunel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přežijou 3 headshoty, tady je spíš někdo pěknej noob a neumí se trefit :D

dojeto na hard, je pravda že je sem tam něco těžšího najde, ale stále jsem si při hraní říkal že bych si ještě víc užil větší výzvu x)

PS: a ztratit se v tunelu :ziped: , mlčím nechcu být už zlej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taktez dohrano na hard a jediny co mi vylozene sr*lo byla posledni cast v nemocnici, kterou sem delal asi na 10x. Kvuli nedostatku munice (zajimavy, ze celou hru me munice netrapila, az level pred koncem a nemocnice :D). Jinak cela hra pohoda, skoda ze uz nemam chut a naladu hrat znovu na survivor a pak survivor+

Ostatne presne jak pise pejtrix, sam kazdou hru rozehravam na nejtezsi ihned a kolikrat se mi dostane wtf pocit z ty "obtiznosti" pro batolata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Dobrý den prosim vás jak je to s tou obtížností ve hře ? já si myslel že když si dám novou hru + tak že ji začnu s vybavením a vylepšením jako sem měl na konci , ale vylepšení nemám ani zbraně jedu normální hru , navíc se mi smazali kapitoly .Ty moje vylepšení si odemknu pozdějc ? a nebo to budu muset zas všechno získat prohledáváním každýho kouta ? děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem to v létě a vím, že s tím měli tenkrát lidi občas problém. Dost často to způsobil zakoupený season pass, který v sobě obsahuje i nějaký ty upgrady a udělalo to pak v nový hře zmatek. Předpokládám, že nejnovější patch máš nainstalovanej. No tak snad jedině zkusit začít novou hru plus znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic nepomohlo tak sem se naštval a dohrál to znova :) .Teď už to funguje jak má , i kapitoly jsou všechny. Ale artefakty mě štvou chybí mi 1 v misi kde lovím jelana a pak osvobozuju Ellie podle videí mám všechny ale trofej sem nedostal a ve statistikách mi 1 kus chybí , a dokonce když se podívám na kompletní seznam tak mi jich chybí 5 nebo 7 teď nevím nevíte jestli nějaké artefakty přibyly patchem ?

Upraveno uživatelem wepopo
nedokončení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu