Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS: ProStreet


valdoDK

Recommended Posts

No tak cawte chcel by som sa tu tak vseobecne spytat kedy ma vyjst uz spominana hra lebo pozeral som pred zalozenim topicu rozne stranky bolo pisane ze

NAPISANE na strankach:1.11.07 6.2.08

v TRAILERY: 6.11.07 14.11.07

tieto datumy som videl ci uz napisane alebo vo videu a ked som sa chcel vazne presvedcit isiel som na normal EA stranku lenze tam sa mi to cele nejak nechcelo nacitat tak sa vas cem opytat kedy to ma teda vyjst?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak cawte chcel by som sa tu tak vseobecne spytat kedy ma vyjst uz spominana hra lebo pozeral som pred zalozenim topicu rozne stranky bolo pisane ze

NAPISANE na strankach:1.11.07 6.2.08

v TRAILERY: 6.11.07 14.11.07

tieto datumy som videl ci uz napisane alebo vo videu a ked som sa chcel vazne presvedcit isiel som na normal EA stranku lenze tam sa mi to cele nejak nechcelo nacitat tak sa vas cem opytat kedy to ma teda vyjst?

No neska na ébaji sem vydel ze vyjde 11.14.2007 (mam i screen) tak nevim :D:D:D Ne uz sem ji vydel na warforu na stazeni ;) 14.11 vysla v USA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS pro street je pro mě dost velkým zklamáním. Graficky je na tom sice dobře, ale ovladatelnost vozu je na tom dost špatně.

Moje hodnocení je 4/10

take to je naschval ;) predstav si zeby si ty isiel na svojom aute rychlostou 200 km/h jak by ti bocilo a co by robilo v zatackach :dozey: hra.... 9/10 na PC... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu