Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV k X360???


ToZoL

Otázka

Zdrawím, chci si koupit X360, ale zaroven k tomu potrebuju i TV...a tak me zajimalo par veci:

1) jestli jde k X360 pripojit normal LCD Monitor?

2)Jestli jo tak kde se treba nastavuje rozliseni, kdyz bych chtel hrat v 1920x1200, pac normal to nastavuju windowsech a jeste jak je to se zapinanim, pac normal LCD k PC nema dalkove ovladani, ze?

3)pokud by to nešlo tak je jeste LCD monitor s intergrovanym TV tunerem ovsem uz jen s rozlisenim 1680x1050(ktere ani nevim jestli X360 podporuje)

4)posledni moznost by byla normalni LCD televize, jenze rozliseni 1366x768 me uz pripada na X360 fakt malo a vrazet 30k do LCD s rozlisenim 1920x1200 se mi fakt nechce:blink:

5)a posledni vec, ktera me zajima je trochu vedle a to jestli umi X360 prehravat DivX/Xvid/DVD a jestli k nemu jde pripojit externi HDD do USB

To je vse, predem diky za odpovědi:cheesygrin:

PS: piste i vase nazory na jakem hrajete monitoru a jak se vam libi obraz :)

mozna jsem rozezrany mojim 1920x1200rozlisenim na PC a na X vypada 1366x768 hezky, tak fakt newim, piste piste:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) jo, ale musis dokoupit VGA kabel http://www.xbox-360.cz/produkty/prislusenstvi--ovladace/vga-hd-av-cable

2) nevim jestli jsem tu otazku spravne pochopil, ale rozliseni nastavujes v dashboardu console settings>display settings

4) podle me staci bohate 1080i mozna i 720p u 1080p je rozdil znacny az u opravdu velkych televizi

5) dvd prehravat umi, ale o divxu je teprve jedna a mel by se objevit v novem updatu

dashboardu ktery by se mel objevit 4. prosince a s HDD by nemel byt problem pokud nevyzaduje nejake specialni ovladace

doma hraju na LCD televizi LG na 1080i a mel jsem tu moznost vyzkouset i 1080p a rozdil je podle me akorat ve velikosti televize (v ostrosti podle me rozdil zadny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja 82cm ani nechci, me bohate bude stacit 26' coz je 66cm

jinak teda pujdu do normal LCD televize, takue jak vidim tak v poho staci HDready, jen bych jeste chtel vysvetlit:

1)co to je za rozliseni tady ty 720p, 1080i,1080p, se v tom proste nejak nevyznam u televize je vetsinou vzdy jen ze ma rozliseni1366x768, takze bych prosil o objasneni

2) jeste jsem nejak nepobral co je to dashboard

3) a myslite ze na ten externi HDD (btw 160GB) muzu davat normal hry a hrat je? X360bude samozdrejme flashnuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ta tvoje stranka mi nic nezobrazila, ale co jsem tak dival tak jsem pochopil ze HD ready TV dokaze 1920x1200 neprokladane a FullHD 1920x1200prokladane....tak ted jsem z toho akorat jelen kdyz vidim napriklad TV u ktere je napsane HD ready a o 5 radku dolu vidim napsane rozliseni 1366x768, tak to teda fakt nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

fakt nepoznam jo? pac na mojem PC monitoru, teda dost hodne poznam jestli mam treba 1280x1024 nebo 1920x1200

jinak ma X360 premium HDMI konektor?

a ted jsem cetl, ze kdyz si objednam X360 do vanoc, tak mi zadarmo poslou HALO3( http://xbox360.ign.com/articles/835/835896p1.html ), myslite, ze to bude platit i v Česku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky jsem o tom uz slysel o Halo 3 "zdarma"...rozhodne by se ale chtelo jeste preptat mozna u prodejce :) jinak ten rozdil v rozliseni fakt moc neni....a xbox 360 muzu jen doporucit vcera jsem u neho stravil nekolik hodin hrani a zitra uz budu mit assasins creed uz se nemuzu dockat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vracím se k tématu, na jakem rozliseni pujdou hry na tomto monitoru ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508I1R11R4E5X ) ??? Pujdou tam na tech 1680*1050??? jestli jo, tak to je prece lepsi nez 1366*768 nebo ne? Nebo proč si myslíte, že je o tolik levnější? Budou tam nějaké nevýhody? diky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vracím se k tématu, na jakem rozliseni pujdou hry na tomto monitoru ( http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514508I1R11R4E5X ) ??? Pujdou tam na tech 1680*1050??? jestli jo, tak to je prece lepsi nez 1366*768 nebo ne? Nebo proč si myslíte, že je o tolik levnější? Budou tam nějaké nevýhody? diky za odpovědi

EDIT: sorak za dvojaka, se mi to nezobrazovalo, tak jsem to dal odeslat jeste repete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky bych měl otázečku ohledně televize k X360. Chtěl bych si Xko koupit ale bohužel mám pouze klasickou 100hz televizi - žádná plazma lcd nic takovýho.

Může mi někdo říct jak moc velký rozdíl je hraní na obyčejný televizi a na LCD má to někdo možnost porovnat? A jestli jo je to drastickej rozdíl jako třeba, že bez televize s podporou HD nemá cenu X360/PS3 vůbec kupovat?

Mockrát díky za jakoukoli odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky mam podobnou otázku. Mam na intru televzi Samsung a ma jen scart a v předu výstup na žlutý a bílý konektory a vzadu ma napsano jeste 50hz. Bohužel víc info o ty telce nevim :( Je mi jasny, že to bude horší než na nejaky HDTV, ale nechce se mi vrážet tolik peněz do TV, nebo LCD monitoru. Tak se chci zeptat, jestli se na to bude dát vubec divat :) Diky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu