Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc nejdu savy s iso,cso hier psp slim


mafo

Otázka

Potrebujem poradit mam psp slim s 3.71M33-3 vsetko na nom ide vsetky iso,cso hry hry ukladat savy idu ale ked chcem nacitat ulozenu hru ci uz s data karty alebo priamo s hry tak ulozenu hru nenacita len loaded complete po potvrdeny x a nic a este toto

The game has anautosave feature.Do not remove the memory stick,power off,or suspend the system when the memory stick duo access indicator is flashing.A to pri kazdej hre ci uz pri tomb rayder,the con,cal of duty victory,test drive unlimited,t.w.pga.t.

Skusil som vsetky rezimy v cf a nic.Hrat sa da aj ukladat na kartu a nacitat ulozenu poziciu aj ked na dispely ukaze nazov savu,cas,velkost,nazov tak nic len je na vyber copy,delete,information.Nechapem ci je to kazdeho slimka chyba alebo co robim zle ale mat stale vkuse zapnute psp je dobra blbost a hrat stale odzaciatku tiez.Karta bola naformatovana,cf tiez v pohode.Dik za kazdu radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

prave nemam jak robil mi to jeden manik a bivam daleko pri tom vsetko ide akoby nevedelo nacitat ulozenu hru s karty aj pri skopirovany s pc iso ci cso do psp iso adresara a naslednom spusteny hry dam potvrdit ukladnie savov na kartu a vypise zas The game has autosave feature.Do not remove the memory stick,power off,or suspend the system when the memory stick duo access indicator is flashing.Nechapem cez usb ked pozrem save data tak tam ta ulozena hra je na karte

Som asi poriadna lama ale na pc sa daju ukladat hry aj pocas hrania vecinov kedykolvek ale na psp asi nie prvu misiu na call of duty som presiel celu tu ulozilo dalo dalsiu jak je to potom na psp hrach treba vzdy prejst celu misiu,level aby sa to ulozilo pri hrany samotnej hry sa ukladaju checkpointy takze netreba ist znova od zaciatku ale ked skoncim hru v polke levela,misie a potom chcem zacat kde som skoncil za niaky cas tak to uz potom nenacita len znovu od zaciatku jak je to potom s tym ukladanym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
moc vás nepotěším ale je to problém v kartě.....doporučuji koupit novou

Seš si Tekkene jistej? Je kupovaná v obchodě origoš s doživotní zárukou. Žádna Fake to bejt nemůže. Nemám jinou, abych to vyzkoušela. Zrovna by se mi hodila ta původní 32Mb, která je součástí balení, ale bohužel sem jí od Dragounova nedostal, nejspíš zapomněl.

Už měl někdo stejné potíže se SanDiskem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Seš si Tekkene jistej? Je kupovaná v obchodě origoš s doživotní zárukou. Žádna Fake to bejt nemůže. Nemám jinou, abych to vyzkoušela. Zrovna by se mi hodila ta původní 32Mb, která je součástí balení, ale bohužel sem jí od Dragounova nedostal, nejspíš zapomněl.

Už měl někdo stejné potíže se SanDiskem?

Tak když ma doživotni zaruku, tak je to este jednodužší to vyměnit, hmm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže nahrála jsem nový FW 3.9 a znovu kartu zformátovala. Ty savy se chovaj stejně. Abych nemusela zas hrát znovu 2.level stáhla jsem si komplet uložený všechny levely a začla hrát 3.level. Po vypnutí PSP sem nátáhla znovu profil GameOver (všechny díly dohrané) a dala Continue Story a opět sem se ocitla na začátku 2.levelu. :-)

A mám ještě jeden dotaz. Dost mi praská levej kříž, dělá vám to taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dneska jsem dostala od Will 32MB kartu a hned ji vyzkoušela. Uložila sem na čistou kartu 8.level a po načtení profilu jsem opět na začátku 2. levelu.

Může to být hardwarem, co myslíte? Sem už z toho dost zklamaná.

Zejtra to mažu reklamovat, protože to má ještě mechanickej problém s levým křížem. 2 závady a to sem ho kupovala ve 100% stavu 2hod. hraný. Sem zvědavá, jak se mnou vyjebou. :-)

P.S. zlatej Apple (škoda, že nedělaj konzole)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu