Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hm to nas*** já na něj čekám, dneska mi ho má pošta dovalit , ovšem já mám předobjednanou standart edici tak doufám že ktomu ten voucher bude v pořádku, jinak být tebou obrátil bych se na distributora a zeptal se ho kde je problém, je možné že ti ho zapoměli k tomu dát, jelikož co vím já tak DLC už měli dříve než samotné placky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I gt 5 jede ve full hd ;) no jinak já hrál do 2:30 (4:30 jsem sedel v autě a jel do prace) se švagrem jsme hltali každou animaci, chvilku jsem mel pocit ze tam stoji ps4, neuvěřitelně co dokážou udělat se starou konzoli, menu auta zavody fyzika no prostě pecka, a hlavně prakticky nulové načítání me totálně dostalo. Zapnes zavod- mavne vlajka- jedes :) opravdu super ;) a ještě edice kde jsou hned na začátku super auta 24 tusim , barvy kombinéza atd ;) a prototyp mercedesu :)

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu