Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Našel jsem záznam slavnostního zahájení prodeje Xbox One z Českým komentářem od Zdeňka z Hrej.cz

což by Vás třeba mohlo zajímat ale hlavně se podívejte kvůli jednomu hodně speciálnímu hostu kterého

pozvali a to je hráč který má nahráno neuvěřitelných 952000 ACHIEVEMENTS což teda mu patří uznání.

Pustit si to můžete od 16 minuty a tento hráč dostal od MS bílí Xbox One a doživotně zdarma Xbox Live Gold.

Nevím, jak je to u Xka, ale na PS na těch účtech s největším počtem trofejí hraje několik lidí zároveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráči a příznivci Xbox360 a teď i nově Xbox One se můžou těšit i novému spojení Xbox ovladače a 5 palcového dotykového displeje.

Novou mobilní herní konzoli pod názvem Nvidia SHIELD se začala prodávat v Americe koncem července za 300 dolarů a u nás by se měla objevit začátkem příštího roku.když se Vám omrzí hrát, umí i přehrávat filmy a hudbu oceníte na cestách.

Jelikož nejsem IT dovolím si přidat odkazy na ty co tomu rozumí a na jejich recenze plus video.

http://www.zive.cz/bleskovky/nvidia-zacala-prodavat-shield-prvni-recenze-peji-oslavne-ody/sc-4-a-169961/default.asp

http://hry.cnews.cz/nvidia-shield-chyta-druhy-dech-konzole-dnes-ziskala-spoustu-novinek

http://shield.nvidia.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak je to u Xka, ale na PS na těch účtech s největším počtem trofejí hraje několik lidí zároveň.

Taky mě to napadlo, ale hráč se zdál až moc hrdě na to aby mu někdo pomáhal, no a jak se tak dívám další borec ze Špilasu co :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ElvisLevis & Umberto: Můj Xbox One teď zrovna sedí v Norimberku v depu UPS - hrozný pocit, když vím, jak blízko to je! :-) Ale jinak přeju, ať se brzy dočkáte! Snad při mé smůle ten můj nebude mít vadnou mechaniku! :-D

Ty bláho hrozný pocit to takhle někde mít a čekat, bych ani nespal a furt bych sledoval kde je zásilka .-))

U obou konzolí když se dívám na videa jak to drží v ruce a projevují nefalšovanou radost, je to super fakt, přeji to všem sakra aby to dostali a nemuseli mít takový nervy kolem toho.

Pamatuji ještě kdy vyšla PS2, jak ukazovali hráče jak spali ve spacácích aby byli mezi prvníma a mohli si zahrát.

U nás stála myslím 20000 Kč mazec, užij si to chlape a jak nás bude víc dáme seznam pro hráče na XBOX ONE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hlasim, pravdepodobne, jako 1.majitel XboxOne tady na foru. (verim, ze nas je vic a zatim jsou vsichni zabrani do her). Poridil jsem XboxOne Forza 5 bundle + extra ovladac + Assassins Creed 4 a na ceste je Fifa 14.

Co se tyce konzole, je velmi pekne technicky zpracovana, leskla cerna pusobi hodnotne. Detaily, jako hdmi kabel, ktery ma koncovky v leskle cerne. To stejne konektor u trafa nebo kinectu. Zpracovani je vyborne.

Ted si nemuzu uvedomit jestli po zapojeni je nejdriv nastaveni jazyka, regionu, atd.. anebo se primo instaluje day1 update. Pravdepodobne nejdriv je Day1 update. :) Co se tyce updatovani, tak co rozhodne nikdy, opakuji NIKDY nedelejte, v pruibehu instalace neodpojujte internet anebo nevzpinejte konzoli. Update muze trvat delsi dobu, diky velkemu zatizeni XboxLive serveru, takze zejmena po uspesnem nainstalovani updateu, a naslednem rebootu vam muze zustat svitit delsi dobu zeleny uvodni screen s logem XboxOne. Na tomto screenu neni zadny progress bar, takze hloupejsi uzivatel nepozna, ze se porad jeste instaluje a bootuje a muze ho napadnout restartnout konzoli, coz ma fatalni nasledke a konzole uz nenabootuje, takze dany clovek muze jit reklamovat....

U mne se zeleny XboxOne screen zdrzel asi na 5minut, takze jsem si zatim zasel zapalit a pohoda. Nasledne uz se ukaze na obrazovce ovladac a probehne kratky setup konzole, jako video output: 720p/1080p; jazyk, region, atd.. Co se tyce jazyka a regionu, tak zatim to maji vytvorene pekne ♥♥♥♥♥ne jelikoz kazdy jazyk ma dany seznam zemi, napr English ma USA, UK, Zeland, Australie, takze si clovek nemuze prozatim nastavit napr English a region Rakousko. Nechapu proc to nejde, ale snad to v nejakym budoucim updateu vylepsi.

V prubehu uvodniho nastaveni vybirate dale, jaky standby mode chcete zvolit. Budto tradicni nebo instant, kde se da xbox zapnout hlasovym prikazem. Ja vybral klasiku, nasledne priohlaseni na xbox live, zvoleni zda se ma muj account prihlasovat automaticky kdyz mne xbox zahledne. Ohledne funkcnosti XboxLive, zatim jsem nenarazil na zadne omezeni vyjma nemoznosti platby kartou. Vybral jsem si jazyk English, Region: UK, takze kdyz jsem si chtel zaplatit nejakou hru, chtelo to po mne anglickou adresu, kterou mam na platebni karte. Ale na druhou stranu tohle se dalo ocekavat, ze do doby nez bude ofiko pro CZ, tak platebni karty nebudou fungovat.

Pak probiha kalibrace Kinectu a pak uz si clovek akorat vybere barvu schematu livetiles na dashboardu a nasledne uz ho to vyplivne na Dashboard. O tom se asi nema smysl rozepisovat.

Nainstaloval jsem Forzu5 (digital copy), ta trvala pomerne dlouho, nicmene uz po cca 13% se dalo zacit hrat. pak nasledovali appky, jako skydrive, skype, Upload, youtube, atd.. a k tomu jeste Assasins Cree 4, KLiller Instinct, Fifa14-demo, XboxKinectFitness. sakum prdum instalacni cas kolem 2-3 hodin, ale dobre je, ze i v prubehu hry se instaluji hry, bez ohledu na to jestli clovek instaluje z internetu nebo z media.

Co musim rict ze je pecka, jsou ty hlasove prikazy pro Kinect. V mem pripade uspesnost tak 90-95%. Fakt super.

Novej ovladac je prijemenj do ruky, ma vibrace na vsech tlacitkach, i vzadu. Hra je se s nim super, ale na to uz jsme zvykly z x360. Na XBoneu se mi zda ze ty analogy maji trosku mensi plosky na palce, takze si clovek chvilinku musi zvyknout, ale nic drastickeho. Ovladac je famozni!

Co se tyce grafiky her, tak v nekterych pripadech super, a v jinych mne to nepresvedcilo, ze by mi az tak zustala padla brada. Urcite tam je rozdil proti X360, ale ze by to bylo o 100% jinde, tak to neni patrne uplne ve vsech scenach. Napr u Assassins Creedu, coz je teda asi dosti blba ukazka toho co ta konzole zvladne, jelikoz to je portovana hra, tak tam jsou sice suprovy next gen efekty, stiny, slunece, pocasi, model vody, atd., ale normalne, kdyz clovek beha mestem, tak nektery ty textury, zejmena pri horizontalnim pohybu doleva doprava nejsou uplne zadna hitparada.

Forza vypada dobre, sice jsem odjel zatim jen nejaky 3 kola, ale tam mi to ghraficky prislo v poradku.

Killer Instinct, nejvetsi pecka. Krasna grafika a dynamicky nextgen pozadi a neuvertielnej framerate. nejruznejsi komba, hyper komba a ultra komba, fakt nasup. Premyslim, ze si zaplatim plnou verzi.

Zatim nechci vynaset nejake celkove soudy, ale potencial v te nove rade konzoli je urcite obrovskej, co s tim udelaji vyvojari a jakym smerem to budou tlacit sami vyrobci se teprv ukaze.

Pokud by vas neco zajimalo, tak se ptejte.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ta sériová výroba ve velkym a snížení nároků na výstupní kontrolu,kvůli ušetření..neni to holt co před patnácti lety..dělám mnoho let v oblasti elektroniky a bílého zboží a tento trend snižující se kvality pozoruji u všeho zboží..dnes se vůbec nepočítá s tím že by třeba pračka měla vydržet 10-15let..potřebují prodat každoročně vycházející nové modely..

podle mě lepší s nákupem konzole počkat tak půl roku,než se vychytají alespoň ty největší chyby..PS4 je na tom podobně,stačí kliknout na banner ve videu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hlasim, pravdepodobne, jako 1.majitel XboxOne tady na foru. (verim, ze nas je vic a zatim jsou vsichni zabrani do her). Poridil jsem XboxOne Forza 5 bundle + extra ovladac + Assassins Creed 4 a na ceste je Fifa 14.

Co se tyce konzole, je velmi pekne technicky zpracovana, leskla cerna pusobi hodnotne. Detaily, jako hdmi kabel, ktery ma koncovky v leskle cerne. To stejne konektor u trafa nebo kinectu. Zpracovani je vyborne.

Ted si nemuzu uvedomit jestli po zapojeni je nejdriv nastaveni jazyka, regionu, atd.. anebo se primo instaluje day1 update. Pravdepodobne nejdriv je Day1 update. :) Co se tyce updatovani, tak co rozhodne nikdy, opakuji NIKDY nedelejte, v pruibehu instalace neodpojujte internet anebo nevzpinejte konzoli. Update muze trvat delsi dobu, diky velkemu zatizeni XboxLive serveru, takze zejmena po uspesnem nainstalovani updateu, a naslednem rebootu vam muze zustat svitit delsi dobu zeleny uvodni screen s logem XboxOne. Na tomto screenu neni zadny progress bar, takze hloupejsi uzivatel nepozna, ze se porad jeste instaluje a bootuje a muze ho napadnout restartnout konzoli, coz ma fatalni nasledke a konzole uz nenabootuje, takze dany clovek muze jit reklamovat....

U mne se zeleny XboxOne screen zdrzel asi na 5minut, takze jsem si zatim zasel zapalit a pohoda. Nasledne uz se ukaze na obrazovce ovladac a probehne kratky setup konzole, jako video output: 720p/1080p; jazyk, region, atd.. Co se tyce jazyka a regionu, tak zatim to maji vytvorene pekne ♥♥♥♥♥ne jelikoz kazdy jazyk ma dany seznam zemi, napr English ma USA, UK, Zeland, Australie, takze si clovek nemuze prozatim nastavit napr English a region Rakousko. Nechapu proc to nejde, ale snad to v nejakym budoucim updateu vylepsi.

V prubehu uvodniho nastaveni vybirate dale, jaky standby mode chcete zvolit. Budto tradicni nebo instant, kde se da xbox zapnout hlasovym prikazem. Ja vybral klasiku, nasledne priohlaseni na xbox live, zvoleni zda se ma muj account prihlasovat automaticky kdyz mne xbox zahledne. Ohledne funkcnosti XboxLive, zatim jsem nenarazil na zadne omezeni vyjma nemoznosti platby kartou. Vybral jsem si jazyk English, Region: UK, takze kdyz jsem si chtel zaplatit nejakou hru, chtelo to po mne anglickou adresu, kterou mam na platebni karte. Ale na druhou stranu tohle se dalo ocekavat, ze do doby nez bude ofiko pro CZ, tak platebni karty nebudou fungovat.

Pak probiha kalibrace Kinectu a pak uz si clovek akorat vybere barvu schematu livetiles na dashboardu a nasledne uz ho to vyplivne na Dashboard. O tom se asi nema smysl rozepisovat.

Nainstaloval jsem Forzu5 (digital copy), ta trvala pomerne dlouho, nicmene uz po cca 13% se dalo zacit hrat. pak nasledovali appky, jako skydrive, skype, Upload, youtube, atd.. a k tomu jeste Assasins Cree 4, KLiller Instinct, Fifa14-demo, XboxKinectFitness. sakum prdum instalacni cas kolem 2-3 hodin, ale dobre je, ze i v prubehu hry se instaluji hry, bez ohledu na to jestli clovek instaluje z internetu nebo z media.

Co musim rict ze je pecka, jsou ty hlasove prikazy pro Kinect. V mem pripade uspesnost tak 90-95%. Fakt super.

Novej ovladac je prijemenj do ruky, ma vibrace na vsech tlacitkach, i vzadu. Hra je se s nim super, ale na to uz jsme zvykly z x360. Na XBoneu se mi zda ze ty analogy maji trosku mensi plosky na palce, takze si clovek chvilinku musi zvyknout, ale nic drastickeho. Ovladac je famozni!

Co se tyce grafiky her, tak v nekterych pripadech super, a v jinych mne to nepresvedcilo, ze by mi az tak zustala padla brada. Urcite tam je rozdil proti X360, ale ze by to bylo o 100% jinde, tak to neni patrne uplne ve vsech scenach. Napr u Assassins Creedu, coz je teda asi dosti blba ukazka toho co ta konzole zvladne, jelikoz to je portovana hra, tak tam jsou sice suprovy next gen efekty, stiny, slunece, pocasi, model vody, atd., ale normalne, kdyz clovek beha mestem, tak nektery ty textury, zejmena pri horizontalnim pohybu doleva doprava nejsou uplne zadna hitparada.

Forza vypada dobre, sice jsem odjel zatim jen nejaky 3 kola, ale tam mi to ghraficky prislo v poradku.

Killer Instinct, nejvetsi pecka. Krasna grafika a dynamicky nextgen pozadi a neuvertielnej framerate. nejruznejsi komba, hyper komba a ultra komba, fakt nasup. Premyslim, ze si zaplatim plnou verzi.

Zatim nechci vynaset nejake celkove soudy, ale potencial v te nove rade konzoli je urcite obrovskej, co s tim udelaji vyvojari a jakym smerem to budou tlacit sami vyrobci se teprv ukaze.

Pokud by vas neco zajimalo, tak se ptejte.

Tak ode mně velká GRATULACE a myslím že ne jen ode mně :-) Samo že budou i tací co budou nepřejícní ale na to kašli.

Nicméně jsem přes víkend četl jak se horlivě hráči XKA vrhli na Rakouské a Německé prodejny a nečekali na naše nepříliš pružné prodejce. mně to čeká příští týden :-)

- Přenese se i můj účet a Avatar z Xbox 360 s doplňky?

- Jaký služby Xbox Live nabízí a jaký hry se dají hned v úvodu vyzkoušet?

- Co převedení Achievemty,peníze který třeba ještě na účtu máme a pokud máme Gold na Xbox360 jede souběžně i na Xbox One, nebo si musím dokoupit?

- Slibovali že si budeme moct stáhnout hry na XONE i v digitální podobě, jaký mají seznam a jestli si je můžu jednorázově koupit dobíjecím kuponem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me prekvapilo jak Drogbazzzz psal o tech texturach.Je pravda ze Assassin bude.potrebovat novej engine,na druhou stranu jestli az.moc MS nepocital s Cloudem na nakopnuti her po vizualni strance...Jinak Forza tezko rict...Me se i tak libi a je zatim jedinej duvod proc budu xko kupovat... :-)

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu