Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

- Přenese se i můj účet a Avatar z Xbox 360 s doplňky?

- Jaký služby Xbox Live nabízí a jaký hry se dají hned v úvodu vyzkoušet?

- Co převedení Achievemty,peníze který třeba ještě na účtu máme a pokud máme Gold na Xbox360 jede souběžně i na Xbox One, nebo si musím dokoupit?

- Slibovali že si budeme moct stáhnout hry na XONE i v digitální podobě, jaký mají seznam a jestli si je můžu jednorázově koupit dobíjecím kuponem?

- ucet se prenese, vc. achievementu, friends, avataru a gamerpic. nicmene gamer pic vypada vtipne, jelikoz je to jen malinkata kosticka, takze ten si budes muset zmenit.

- ke stazeni je demo fifa14, nasledne zdarma Xbox KienctFitness (pravdepodobne pouze casove omezeno), dal jsem si stahnul Killer Instinct (pouze 1 charakter - Jago) a samozrejme aplikace. XboxMovie asi funguje, ale je tam pouze 30 denni subscription. Xbox Music to stejne, pouze casove omezena verze. Zatim jsem netestoval, ale muzu zkusit jestli to nekoho zajima. Propojit TV stb skrz HDMI in, jsem zatim nezkousel. Muzu otestovat..

- XboxLive jede imho soubezne na X360 i XboxOne. Jelikoz ja jsem zadny novy XboxLive subscription pro XBone nekupoval, takze mi funguje to co jsem predplatil pro X360. Co se tyce penez, tak to nevim, ja jsem zadny penize na tom uctu nemel.

- V digitalni podobe jsou vsechny launch tituly. Jak jsem psal, platit kartou nejde, pokud si sezenes kod, tak neni problem si stahnout co cches (ja si takhle stahnul Forza 5 Day1 Edition) a zadny problem nebyl. Super je, ze Xboxu reknes "Xbox - use a code" a pak mu jen ukazes QR kod a on zacne stahovat. Pokud QR kod nemas, tak standardne naklepes 25mistnej kod.

Drogbazzzz : Tak ode mne taky velka gratulace.Hlavne at se ti vyhnou problemy a poradne si konzoli užij.Jinak jakej mas pocit z tech vybr. tlacitek LT a RT?

Vibrace jsou mnohem jemnejsi nez u X360. Zajimavy je treba ve Forze, kdyz pretocis zatacku a auto ti jde do smyku, tak ase ti rozvibruji buttony, na te strane, kam si to pretocil. Samozrejme u kolizi opet pouze ta cast kterou si naboural. Hral jsem forzu zatim chvili, takze jsem to az tak extra negoumal, jestli treba i nevibruje jen ten button, ktery ma clovek macknout aby tu danou udalost vyresil. To jeste testnu.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U té Forzy je asi největší rozdíl ve stínech a u množství diváků, ale mě to teda nějak nežere. :) Naopak někde jsem četl, že zase nějaké textury vypadají líp než předtím atd., prostě že někde ubrali a někde zase přidali, což je normální.

onefootman: Podle recenzí jsou z jízdního modelu nadšeni, předpokládám, že vadí těm, co mají radši arkádovější závody. ;)

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem minulou forzu nehral, takze nemuzu srovnavat. zkousel jsem zatim ted zajet par prvnich trati a vizulane to je krasny. model jizdy nemuzu posoudit, mne to prislo nejakymoc lehky. obe trate jsem vyhral na prvni pokus, ale je mozne, ze mam nekde v options nastavene nejake assistenty atd. takze proto. ale jinak forza je vizualne pekna, to zase jo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem minulou forzu nehral, takze nemuzu srovnavat. zkousel jsem zatim ted zajet par prvnich trati a vizulane to je krasny. model jizdy nemuzu posoudit, mne to prislo nejakymoc lehky. obe trate jsem vyhral na prvni pokus, ale je mozne, ze mam nekde v options nastavene nejake assistenty atd. takze proto. ale jinak forza je vizualne pekna, to zase jo. :)

já mám XXX hodin nalítáno v Forza 4 ..graficky naprosto parádička (toto bude etě lepší) věřím ... jestli to máš takto lehké..tak na 133% máš zaplé snad všechny možné assistenty, to si pak nastavíš v karieře, kde za jejich vypnutí dostáváš +XXX bonus k výdělku .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to bude tim nastavením...ve FM 4 jde kromě asistentů nastavit i samotné řízení jako arkáda, normál a simulace, nebo tak nějak, tady to bude asi podobný. Já jsem to tenkrát hned nastavoval na simulaci a povypínal jsem to všechno...prostě čistej zážitek z jízdy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves, se máš že jí máš. Já jsem váhavej střelec a teď ji jen tak neseženu.

Chtěl jsem tě poprosit, prubni vše co setýká propojení se settopboxem, zda se to dá použít jak ukazujou.

Přepínat hlasem prográmky atp. Dále jestli máš, pokus se připojit extr. HDD co největší a přehrát MKV apod.

Myslím, že toto bude taky dost lidí zajímat.

Děkuji :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky chlapi. nicmene neveste hlavu, mate moznost se vydat do zahranici. Napr. ve Vidni jsem jeste prolezl dalsi 2 elektra, konkretne Saturn a MediaMarkt a v obou bylo krabic pozehnane, cena 499E, sice tedy uz bez bundlovane hry... V nabidce samozrejme dalsi ovladace, play and charge kity a vetsina her z Day1 launch listu. Ze by si nekde lidi trhali ruce a na nekoho se nedostalo, to jsem nevidel. :) mimochodem v Saturnu jsem koukal i na vystaveny PS4, pravdepodobne s Knackem. chvilku jsem to tam hral, ale jelikoz mne to moc nebavilo a mel jsem duelzite poslani, tak jsem to po par minutach zabalil a sel resit dilema jestli vzit AC4 nebo Ryse. :D

jinak ten externi disk otestuju a asi i ten HDMI In, samotnyho mne to zajima a musim overit jestli to vubec funguje, abych kdyztak vedel, co budu potreba reklamovat. doufam, ze nic :D

jo a jeste poznamka pod carou, co se tyce hlucnosti konzole. v mem pripade je naprosto ticha. vetracek neni vubec slyset a pri cteni disku z blueray mechinaky jde pouze o standardni hluk (z gauce vzdaleneho cca 2.5 m neslysitelny, a kdyz jsem zkousel blizsi vzdalenost, tak jsem nic rusiveho, resp divneho nezaslechl).

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Externí disk by fungovat neměl - ani jako dodatečné úložné zařízení, ani pro přehrávání obsahu. Nicméně Microsoft říkal, že to dodělají. Zatím 500GB disk stačí. :-)

Ale pokud něco z toho už funguje, určitě budu rád mile překvapen! Těším se na další info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hlasim, pravdepodobne, jako 1.majitel XboxOne tady na foru. (verim, ze nas je vic a zatim jsou vsichni zabrani do her). Poridil jsem XboxOne Forza 5 bundle + extra ovladac + Assassins Creed 4 a na ceste je Fifa 14.

Co se tyce konzole, je velmi pekne technicky zpracovana, leskla cerna pusobi hodnotne. Detaily, jako hdmi kabel, ktery ma koncovky v leskle cerne. To stejne konektor u trafa nebo kinectu. Zpracovani je vyborne.

Ted si nemuzu uvedomit jestli po zapojeni je nejdriv nastaveni jazyka, regionu, atd.. anebo se primo instaluje day1 update. Pravdepodobne nejdriv je Day1 update. :) Co se tyce updatovani, tak co rozhodne nikdy, opakuji NIKDY nedelejte, v pruibehu instalace neodpojujte internet anebo nevzpinejte konzoli. Update muze trvat delsi dobu, diky velkemu zatizeni XboxLive serveru, takze zejmena po uspesnem nainstalovani updateu, a naslednem rebootu vam muze zustat svitit delsi dobu zeleny uvodni screen s logem XboxOne. Na tomto screenu neni zadny progress bar, takze hloupejsi uzivatel nepozna, ze se porad jeste instaluje a bootuje a muze ho napadnout restartnout konzoli, coz ma fatalni nasledke a konzole uz nenabootuje, takze dany clovek muze jit reklamovat....

U mne se zeleny XboxOne screen zdrzel asi na 5minut, takze jsem si zatim zasel zapalit a pohoda. Nasledne uz se ukaze na obrazovce ovladac a probehne kratky setup konzole, jako video output: 720p/1080p; jazyk, region, atd.. Co se tyce jazyka a regionu, tak zatim to maji vytvorene pekne ♥♥♥♥♥ne jelikoz kazdy jazyk ma dany seznam zemi, napr English ma USA, UK, Zeland, Australie, takze si clovek nemuze prozatim nastavit napr English a region Rakousko. Nechapu proc to nejde, ale snad to v nejakym budoucim updateu vylepsi.

V prubehu uvodniho nastaveni vybirate dale, jaky standby mode chcete zvolit. Budto tradicni nebo instant, kde se da xbox zapnout hlasovym prikazem. Ja vybral klasiku, nasledne priohlaseni na xbox live, zvoleni zda se ma muj account prihlasovat automaticky kdyz mne xbox zahledne. Ohledne funkcnosti XboxLive, zatim jsem nenarazil na zadne omezeni vyjma nemoznosti platby kartou. Vybral jsem si jazyk English, Region: UK, takze kdyz jsem si chtel zaplatit nejakou hru, chtelo to po mne anglickou adresu, kterou mam na platebni karte. Ale na druhou stranu tohle se dalo ocekavat, ze do doby nez bude ofiko pro CZ, tak platebni karty nebudou fungovat.

Pak probiha kalibrace Kinectu a pak uz si clovek akorat vybere barvu schematu livetiles na dashboardu a nasledne uz ho to vyplivne na Dashboard. O tom se asi nema smysl rozepisovat.

Nainstaloval jsem Forzu5 (digital copy), ta trvala pomerne dlouho, nicmene uz po cca 13% se dalo zacit hrat. pak nasledovali appky, jako skydrive, skype, Upload, youtube, atd.. a k tomu jeste Assasins Cree 4, KLiller Instinct, Fifa14-demo, XboxKinectFitness. sakum prdum instalacni cas kolem 2-3 hodin, ale dobre je, ze i v prubehu hry se instaluji hry, bez ohledu na to jestli clovek instaluje z internetu nebo z media.

Co musim rict ze je pecka, jsou ty hlasove prikazy pro Kinect. V mem pripade uspesnost tak 90-95%. Fakt super.

Novej ovladac je prijemenj do ruky, ma vibrace na vsech tlacitkach, i vzadu. Hra je se s nim super, ale na to uz jsme zvykly z x360. Na XBoneu se mi zda ze ty analogy maji trosku mensi plosky na palce, takze si clovek chvilinku musi zvyknout, ale nic drastickeho. Ovladac je famozni!

Co se tyce grafiky her, tak v nekterych pripadech super, a v jinych mne to nepresvedcilo, ze by mi az tak zustala padla brada. Urcite tam je rozdil proti X360, ale ze by to bylo o 100% jinde, tak to neni patrne uplne ve vsech scenach. Napr u Assassins Creedu, coz je teda asi dosti blba ukazka toho co ta konzole zvladne, jelikoz to je portovana hra, tak tam jsou sice suprovy next gen efekty, stiny, slunece, pocasi, model vody, atd., ale normalne, kdyz clovek beha mestem, tak nektery ty textury, zejmena pri horizontalnim pohybu doleva doprava nejsou uplne zadna hitparada.

Forza vypada dobre, sice jsem odjel zatim jen nejaky 3 kola, ale tam mi to ghraficky prislo v poradku.

Killer Instinct, nejvetsi pecka. Krasna grafika a dynamicky nextgen pozadi a neuvertielnej framerate. nejruznejsi komba, hyper komba a ultra komba, fakt nasup. Premyslim, ze si zaplatim plnou verzi.

Zatim nechci vynaset nejake celkove soudy, ale potencial v te nove rade konzoli je urcite obrovskej, co s tim udelaji vyvojari a jakym smerem to budou tlacit sami vyrobci se teprv ukaze.

Pokud by vas neco zajimalo, tak se ptejte.

Velká gratulace a konzole ať ti funguje bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to před chvílí četl a slušný, ještě že MS nerozjel živí vysílání a počkali si na to jak z Kinect 2.0 budou zacházet hráči a kam až jsou schopni zajít :-) Vzpomínám si minulé rok jsme hráli ještě pro mě posvátný Halo Reach a přidal se asi 10 letý kluk do párty a samo že se starší hráči neubránili sprosté nadávce a neušlo my že jsem slyšel u kluka ozvěnu a to sprosté slovo co jsem já slyšel normálně, tak u něho to píplo. Tak jsem si řekl že to asi má tak nastavený od rodičů, jak to funguje u Xbox One to nevím.

Dostat Ban za něco co dopředu nevím a na trvalo že mu zablokovali Skype. mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu