Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Tak na IGN rozebírali redaktoři nový Xbox se kterým strávili první víkend, zejména chválí Kinect, který na 99% pokynů reagoval přesně, dále rychlost Xboxu (i když například loading u Dead Rising trval dlouho, ale to je spíš věc vývojářů), přepínaní aplikací, headset a ovladač...naopak se jim nelíbilo, když se jednomu z Xboxů odporoučela mechanika :), pak nízké rozlišení u nahrávaných videí a trochu nepřehledný dashboard (což ale řeší ovládání hlasem). V nejbližšich dnech by měla přijít velká recenze Xboxu, dá se očekávat podobné hodnocení jako u PS4 (8,2/10). :)

http://www.ign.com/videos/2013/11/26/game-scoop-our-first-weekend-with-the-xbox-one

Tak třeba udělaj jiný upd.Dash po čase :)ale jinak u mě vede hodně XOne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak uz mi to taky zkrasluje obyvak a musim ritc ze hlucnost minimalni kolikrat ani neni nic slyset. Dashbord je vyborny a hlavne pomoci byvaleho tlacitka start se da ovladat aplikace jako pinoug je pauznou instalaci ci natvrdo vypnout aplikaci ci hru. Prvni launch je jednoduchy sam vas navede jen sem blbe nastavil citlivost na mikraku u kinectu tak prijima rozkazy jen z metru a pul. Spoustel sem natom bf4 a krom zdlouhave instalace je to parada prevod statu z x360 je jednoduchy a hned po vstupu do hry. Head tracking je nutno dobre nastavit i zpravne umistit kinect at je primo proti vam jinak nemusi zpravne brat napr naklon na jednu stranu, voice command v bf diky memu nepovedenemu nastaveni kinectu zatim jde i nejde. Jinak roztec sticku je oneco mensi ale rychle si zvyknete taky mi prislo ze je zakladni citlivost je onece vetsi. Headset po zalojeni dokonale ladi k ovladaci a hlavne sou tlacitka ovladani u konektoru tudiz jsou hned poruce jakoby patrili k ovladaci. To je zatim vse kdyztak zitra prihodim screeny z bf musim rict ze grafika kampane je jak na trajlerech a grafika multaku taksamo takze kolikrat zapomenu ze je to hra a ne film ;-)

Tak to gratulace! :)

Muzu se zeptat kolik plnohodnotnych her je ted na livu? :) A jdou ti X360 hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi, ani nevíte jak vám závidím, mám předobjednáné Xbone + Ryse u supergamer.cz, kde psali naskladnění 25.11. a už to posunuli na 29.11. a kdo ví, jestli to ještě neposunou :-( každopádně jak dorazí, tak se hned tady přihlásím... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak her je tam hromada cast jako napr cod ghost assa black flag fifa a par dalsi lze koupit. Pak je zde dost her na zkousku mam dojem ze do konce roku odpo vam tu hodim soupis jen co se ktomu doma probiju pres pritelkini :-D hry z 360 netusim ale nemyslim si ze pujdou bohuzel uz nemam ani x360 tak nezjistim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teploty - velmi dobré si myslím (při hraní, při sledování tv, při instalaci atd.). :)

http://www.planetextech.com/profiles/blogs/xbox-one-thermal-images

zajímavé fotečky...a teploty velice na pohodu!! Doopravdy se zdá, že to nepodcenili a zaměřili se na "chlazení" (dobrý odvod tepla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak XO mám týden doma a spokojenost. Všechno funguj, akorát málo Čechů na live, kdyby jste si mě chtěli přidat tak Gtag Simpi0

Jinak ceny digitalek na US účtech 59$!!! Což je nějakých 1250kc!!!

Tak gratulace Simpio k novému XONE a doufám že užíváš plnými doušky, jsem rád že se potvrdilo info že digitální verze her budou ke stažení od začátku a cena bude nižší než krabicová. Cokoliv Jaké koliv info o XONE neváhej jsem dávat a seznam hráču na Xone dám hned a napíšu hráče co už to mají, ať můžete pokecat a zahrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to ceny pro US, coz nemusi byt vubec platne pro nas region. jak jsem jiz psal drive napr. pri vybranem UK regionu nelze platit ceskou platebni kartou, takze se da ocekavat, ze pro cesky region budou ceny urcite vyssi nez jsou nyni pro US.

tomu se taky nedivím, když mi včera psal kámoš co má kámoše v USA, že mu psal aby mu koupil PS4 (což sem moc nesouhlasil, ale tj jedno)...tam je to oproti nám fakt "levné" a není to jenom +- 1000 Kč , nechápu proč u nás je vše tak drahé, na SVK taky odkud je teda ten kámoš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal v Pokecu nový Téma - Seznam hráčů Xbox One, tak se tam už můžete napsat ať si můžete pokecat a zahrát na XONE, já se k Vám přidám příští týden, tak to už budou z vás na XONE profici :-)

Jinak co se týká plateb her a ceny, bych asi řešil dobitím přes kupon, což by Vám taky mohlo pomoci pak při přecházení na CZ učet ,přidat pár korunek na víc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal by nějaký X1 fanoušek tady z Vás todle?

uživatel han odpověděl na otázku XONE vs PS4 [TABLE]

[TR]

[TD=align: center] empty.gif han[/TD]

[TD=bgcolor: #F2F7F9]

coze hezcí coze to si delas prdel co to k.ur.va meles je to hnusny jak svab fuj bez si vylízat prdel stou ps 4 von ten vykon pujde strasne moc poznat to teda jo i.di.ote a ten historickej ovladac kup si tu starodavnou konzoli a drz hubu a slava xboxu zbohem

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Podle mě celkem na hvno komunita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny :-) :-) :-) ted mi privezl postak Battlefield ( na konkurencni platformu) a koukam 40Gb....to bude kaficek nez se to nainstaluje :-)

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Nebude, nezaponímej, že můžeš začít hrát defakto okamžitě po zahájení instalace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu