Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Jsem momentálně na obchodních cestách, takže XO se mi doma chladí na víkend. :) MDám tedy pár poznatků na začátek. Pokud je tu někdo kdo řeší rychlost zapnutí konzole, jsou k dispozici dva režimy. Standby zapnuto velice rychle a pak uplný shutdown, spouštění trvá tak max. 30s. Já jsem nastaven na uplný shut down a nějak mi to nevadí.

Ještě k cenám v EU je cena 69E, což je teď nějakých 1932kč, za to poděkujeme ČNB :) ale transformování na US učet nemusí být nastavený účet, jen se v nastavení nastaví jiná země a restartuje se XO a jste v US marketu, kde cena je 59$.

Problém bude asi jen s lokací, tedy pokud bude hra pro ČR zlokalizovaná, ale to uvidíme na jaře. V platbě bych neviděl problém, buď si uděláš elektronickou US kartu někde na online bance a nebo to půjde normálně s tvojí kartou. Spíš s blokací bych to viděl, že je problém na bance než od marketu.

Hlasové ovladání nic moc, dnes vyšlo video jak pěkně skáče PS4 na povel... Nevěřte tomu, kdo nemluví fluent english, tak zaručeně bude mít problém takto konzolu ovládat. Ale integrování do hry FIFA14 mě potěšilo a třeba střídání jde provést hlasově nebo nastavení formací... příkazy "formation one, two"... střídaní zase příkazem "substitution" a jméno hrače... dole vám pojede pomalu sestava a poté se přepne na lavičku. Je možné že když bude hra lokalizovaná pro ČR, tak příkazy pak půjdou i česky, což by problémy s ovládáním pořešilo :)

Nový ovladač je naprosto v mrdě, držel jsem i PS4 ovladač a teda udělali taky velký pokrok k dobrýmu držení. Kdybych měl říct, který joy je lepší asi bych hodně váhal. U stavající generace X360 vs PS3 je to jasně pro X360, ale u next gen je to dost vyrovnaný.

Zatim není pro českou republiku dostupný Smartglass, takže v obchodu nejde stáhnout, ale o víkendu si pohraju s routrem a snad se mi podaří dostat se na nějaký US server a přes něj do marketu, tak to pak hodim další info.

Po víkendu dám vědět jak jsem pochodil se smartglassem :) a budu tahat BF4 z US, je to 35GB, tak to bude chvilku trvat.

Upraveno uživatelem Simpi0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele, jsem trošku zmaten, cos myslel tím "Nový ovladač je naprosto v mrdě" ?

že je vychytanej... jak sticky tak klasickej kříž... jediný na co jsem si musel zvyknout byl LB a RB, má to senzor na kraji, takže se to musí trošičku jinak mačkat. Ale to se nedá vysvětli, to se musí zkusit :)

Jinak dnes projíždím market přes prohlížeč a dostal jsem se ke stáhnutí app Smartglassu, ale nemám sebou kabel na propojení tabletu nebo telefonu s notebookem.

A zajímavý je taky to, že u AC:Black Flag je napsáno při koupi digitálky toto:

  • Game description:It is 1715. Pirates rule the Caribbean and have established a lawless Republic. Among these outlaws is a fearsome young captain named Edward Kenway. His exploits earn the respect of legends like Blackbeard, but draw him into an ancient war that may destroy everything the pirates have built. The downloadable version of this game supports English, French, Italian, German, Spanish, Brazilian Portuguese, Portuguese, Czech, Norwegian, Russian, Swedish, Danish, Finnish, Polish, Dutch, Hungarian.

Forza 5:

  • Game description:Forza Motorsport 5 is your ultimate car fantasy, only possible on Xbox One. Featuring an entirely new graphics engine, 16-player multiplayer, cloud-powered gameplay, and hundreds of perfectly recreated cars, Forza Motorsport 5 is where dreams are driven. The downloadable version of this game supports English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Dutch, Russian, Polish, Czech, Hungarian, Japanese, Korean, Chinese

Obojí market US

Upraveno uživatelem Simpi0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to tu je, tak se kdyžtak omlouvám :)

http://www.zing.cz/novinky/19989/microsoft-za-rozbite-konzole-xbox-one-nabizi-hru-zdarma

EDIT: Tak to vypadá, že příští rok půjdu spíš na X1 :) sice je možná méně výkonný, ale ty funkce...nu co, 1 rok je ještě doba :)

Upraveno uživatelem Knabo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě přijde one tmavší a to ve všech srovnáních..to se ale dá samozřejmě pak upravit nastavením tv..jinak mi přijdou srovnatelný a když nebudeš mít konzole doma vedle sebe a nebudeš to zkoumat,myslím že ti to může být uplně jedno,rozdíl nepoznáš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono staci si na pc dat xbox live a dole zmenit cr na uk a jit naa xbox app a tam vas to kopne rovnou na goglplay stahovacku ale smartglas pro one vyzaduje 7a vice palc display at vam jede tudiz ja zustavam na mobilu na 360smartu a na tabletu tim onkovym oboji ti umozni manipulaci s prately i zpravy

http://www.xbox.com/en-GB/smartglass

Upraveno uživatelem Čuřil Buřil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jeste k tomu hackovani xboxu. neudelal jsem to na x360 a neudelam to ani na XBone.

Kdo chce opicku, musi mit na banany :)

Přesně jak říkáš, hlavně člověk si toho pak víc váží. Hlavně dokud člověk nepodpoří vývojáře, tak se pořádný hry jen těžko dočkáme.......

Tak už jen sehnat tu Opičku, což se mi nedaří :-), teda ne tak abych nemusel měsíč čekat. Nemá někdo objednávku kterou si neodebere?, případně SZ. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi přijde divný, každopádně já rád hraju online, a stále se obávat, že mi dají BAN, to si těch pár (dobrejch) her koupím. Když si vemu jaký peníze člověk vyhodí za kraviny, tak tohle je skoro pakatel, ale zase "chápu" např studenty a pod a jejich rodiče , že se jim za to útrácet nechce a prostě jim to nekoupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že je vychytanej... jak sticky tak klasickej kříž... jediný na co jsem si musel zvyknout byl LB a RB, má to senzor na kraji, takže se to musí trošičku jinak mačkat. Ale to se nedá vysvětli, to se musí zkusit :)

Jinak dnes projíždím market přes prohlížeč a dostal jsem se ke stáhnutí app Smartglassu, ale nemám sebou kabel na propojení tabletu nebo telefonu s notebookem.

A zajímavý je taky to, že u AC:Black Flag je napsáno při koupi digitálky toto:

  • Game description:It is 1715. Pirates rule the Caribbean and have established a lawless Republic. Among these outlaws is a fearsome young captain named Edward Kenway. His exploits earn the respect of legends like Blackbeard, but draw him into an ancient war that may destroy everything the pirates have built. The downloadable version of this game supports English, French, Italian, German, Spanish, Brazilian Portuguese, Portuguese, Czech, Norwegian, Russian, Swedish, Danish, Finnish, Polish, Dutch, Hungarian.

Forza 5:

  • Game description:Forza Motorsport 5 is your ultimate car fantasy, only possible on Xbox One. Featuring an entirely new graphics engine, 16-player multiplayer, cloud-powered gameplay, and hundreds of perfectly recreated cars, Forza Motorsport 5 is where dreams are driven. The downloadable version of this game supports English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Dutch, Russian, Polish, Czech, Hungarian, Japanese, Korean, Chinese

Obojí market US

Tak to mě potěšilo velice, protože si chci jak budu mít XONE příští týden stáhnout některé digitálky a AC4 a Forza 5 mezi ně určo patří. Zajímalo by mně jestli se převedou s účtem i peníze, nerad bych o ně přišel. Doporučuješ spíš přejít na UK účet nebo na US?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nedá mi to na ten článek o "hacku" nereagovat.

Tak především, je zcela vytržený z kontextu a jeho autor zřejmě jen pod vidinou zviditelnění či návštěvnosti stránek sepsal pár útržkovitých informací které někde vyčetl, pravděpodobně jim moc neporozuměl a ke kterým hned dodal scénář katastrofického dopadu pro herní průmysl a samotnou firmu Microsoft.

Takže, aby i laik porozuměl a nešířil se světem další hoax o tom, jak XBONE byl prolomen ještě než se vůbec stačil dostat na pulty obchodů v ČR, zkusím to přetlumočit trochu jinak, spíš více k té realitě.

Samotný přístup k NAND není NIC, co by dělalo XBONE prolomeným. Ostatně není to ani žádný momentální boom, tým Xecuter dokázal vyčíst NAND z nového XBONE hned po jeho uvedení. A proč? No protože způsob jakým se k ní dá dostat není o nic jiný než na stávajících generacích X360S. Ale ..... mít image NAND má zhruba stejnou hodnotu jako např. mít klíč od místnosti s trezorem v bance. To je ale prd platné, pokud nemáte od trezoru kód. Ne jinak je tomu s NAND u XBONE a bez toho, aníž by byly informace v ní dekryptovány je to pouze image sestávající z "jedniček a nul". Způsob kryptování NAND u XBONE je zcela odlišný od toho kterým byly kryptovány NAND u X360 a tak v tuto chvíli nelze zatím ani vzdáleně pomýšlet nad tím, že v boji kočky proti myším byly myši opět úspěšnější.

Koho problematika zajímá si o tom mlůže najít články a diskuze na skutečně relevantních místech kde se dozví názory od lidí, kteří dané problematice opravdu rozumějí.

-howgh-

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U X360 mám RGH, ale když byla nějaká super hra (Forza, Skyrim atd), u kterých jsem strávil hodně času, tak jsem si ji koupil...u XOne bych to asi už neudělal, určitě ne do doby, kdy mám platnou záruku. Navíc když teď mám práci, tak si toho můžu dovolit víc, než když jsem byl student, takže jednou za čas si koupit hru mě nezabije.

Každopádně si myslím, že Microsoft ty ochrany moc neřeší, asi jim to takhle vyhovuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si nemyslím že nějakej borec to zmáknul za 6dní a naprosto souhlasím s @drak3egem (který to fakt dobře vysvětlil). Pokud jako asi jo, se někdy povede to co X360 aby se fleshoval a pálili se agmesy, bude to trvat fakt déle !!!

Mám X360slim nefleshovaný, hry normálně kupuju ... nekouřím skoro nepiju ...tak mě prostě nezabije každej měsíc (nadsázka) dát 1500 za hru, hraju defacto 4 hry dokola..ted hlavně FIFA14 (online) a pak dlouho nic pak Forza4 / NHL13 a pak s přítelkyní Kinect Sport1/2 ... rozhodně online chci hrát a využívat všechny možnosti XL GOLD, (byt i placené - 880Kč na rok, no a???) a jak platí to co psal @Uno ...kolik peněz vyhodíme za blbosti... .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu