Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nechápu proč, ale kolikrát sem píšu a nejde to odeslat a pak se text vymaže. Měl jsem napsaný příspěvek na půl stránky a přišel jsem o něj, takže jen ve stručnosti. Samo jsem nemyslel, že to je recenze doslova. Ale shrnutí velmi zajímavých poznatků. Trochu Xone nadržuji, ale myslím si, že jestli to bude jen z poloviny tak dobrej zážitej jako na na 360 tak není nad čím uvažovat :-) Měl jsem od Ruských her, přes SEGA, PS3 až po Xbox One (Nevím zda někdo zde pamatuje Ruské hry :-) ) a na Xbox 360 se mi hrálo nejlépe. I přístup MS chápu a nezdá se mi nějak špatný, i LIVE si klidně zaplatim, když vše poběží jak má. Za vše se platí. Dokonce si ani nemyslím, že je potřeba čekat s nákupem konzole půl roku, stejně se nic hardwarového měnit nebude, tak není na co čekat. Špatný kus člověk může dostat teď nebo za půl roku. Možná se vyplatí čekat tomu kdo již 360 má a má co hrát. Jinak si zahraje i na Xone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím máš na mysli digihry jako Jen počkej zající (chytání vajec), nebo Chobotnici? Pokud ano, tak to pamatuju. I když se vlastně jednalo o okopírované hry od Nintenda...

EE, to bylo pak pokud se nepletu. Tohle byla velká černá bedna, 2 ovladače na kabelu a hrál se tam např. "tenis" kde lítal hranatý míček sem a tam a nesměl proletět za tebe. CCA 1988 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kucis: Já bych osobně bral spíše Day one...obal vypadá líp :D Ale to je podle tvého vkusu na obal ;) jestli si obal necháš, nebo ne ;)

Domos: Ta mechanika je v pohodě, do té "zaklepeš" a hotovo ;) jinak, pošleš sem prosím video s tou PS4? O té teda nevím, že by měla špatnou mechaniku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak zaklepeš? :D co sem četl tak ten kdo si nechá dát konzoli do servisu tak k tomu dostane hru zdarma, ted nvim jestli to byl u PS4 nebo u Xone, říkali to v replay

PS4: http://www.drsnysvet.cz/majitele-noveho-playstationu-4-v-soku/

Xone: http://www.drsnysvet.cz/majitele-noveho-xboxu-one-v-soku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video o PS4 je pěkné, jestli si všimnete tak "hráč - hater" spouštěl hry když se instalovaly tak je jasné že se budou cukat. Mám několik známých v Anglii, kteří mají doma Ps4 a mám potvrzeno že toto cukání je při instalaci hry úplně normální, řekl bych až logické protože musí se instalovat hra na disk + z toho samého disku se musí hra spoouštět v reálném čase, však to všichni zmáme z PC. Po instalaci se jim ještě žádná hra tak nesekala jak uživatel ukazuje.

Ten zvuk který údajně konzole vydává, ten ještě nikdo z mých známých ještě neslyšel a to mají 3ks, takže si obrázek udělejte sami.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u toho PS4 jsem nevěděl že má takový hodně ,hodně velký problém..A video u XO to už víme jeto pro nás Xboxáře starý video :)

A s tím jak psal,,knabo..najdeš tady v sekci xbox one.mi moc nemusíme když na jednom tématu se furt točí jedno a to samý video

http://console-forum.net/tema/162833-oprava-mechaniky-xbox-one

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, asi do toho půjdu, teďka přemýšlím ještě jestli vzít one day nebo normal zelenou...Na ebay je jich úplně hafo, nevím který brát...

No jelikož to mám objednaný u supergamer a stále datum posunují, teď dokonce na 13.12 a ještě bez DAY ONE, uvažuji silně že bych to taky koupil přes eBay, ale nemám tam účet a peníze mám v korunách. Tak nevím jak to udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pro lidi kteří nejsou u hranic s německem a maji to kus cesty doporučuji asistovany nákup z www.znemecka.eu

Mrknete třeba vám to pomůže

Díky moc, zrovna řeším co s prodejci na eBay co neposílají zboží do zahraničí, jak bych to dostal do ČR. NEBAVÍ mě stále čekat na nepružného prodejce, přitom peníze mám a posunuli termín už 2x

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu