Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Tak jak už jsem psal 537 eur s dopravou a hrou, to je slušný... Teďka ještě zjistit, jak s tou expresní dopravou...

Není náhodou ta expresní doprava jen když má člověk předplacenou službu Amazon Prime? Mě to tu totiž nikde express nenabízí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Kluci, na to povídání o tom kde, jak, za kolik atd. byste možná měli založit extra téma. Tady to trochu těmito debatami narůstá a ztrácí se tak podstata tohoto tématu.

Jinak když čtu tu vaši diskuzi, mám pro vás jeden tip: Nespoléhejte, že XBONE DAY ONE edici najdete ještě někde v obchodě. Bez šance, všude vyprodáno. Pokud tuto edici chcete tak jako já, protože je a zůstane raritní, nepočítejte s doporučenou prodejní cenou. Ti, kdož je zkoupili pro další prodej na tom chtějí pochopitelně vydělat a je jen na každém, jestli a jakou cenu je ochoten akceptovat.

Na UK a DE eBay zatím ještě jsou. Zatím. Osobně bych dal přednost tomu DE, jednak němci jsou svolnější pro odeslání do ČR, jednak vám odpadá statost s UK koncovkou za el. přívodní šňůře (i když to je třeba pakatel).

Na výběr máte buď aukce, anebo Kup teď nabídky. Ty jsou sice nastaveny za vyšší ceny než třeba vydražíte, ale nepočítejte s tím, že si najdete tuto konzoli za nízkou startovací cenu a v tichosti ji vyhrajete příhozem v poslední vteřině. Takových čekatelů a číhajících kupců je na každé aukci několik až desítek a každý má ten stejný záměr - koupit ji. Berte to tak, že němec pustí o nějakou kačku víc než čech, takže pokud konzoli opravdu chcete, budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Já tvrdím, že z dlouhodobého hlediska se to vyplatí a za měsíc už vám ani nebude koruny navíc líto.

Konzole pochopitelně mizí, takže jestli je vám teď za těžko dát za ni v řádu kolem 580-600€, za týden už to bude 650€ a víc, protože konzolí, těch nových a nerozbalených, bude ubývat a stanou se vzácnější.

Je potřeba hledat abyste našli prodejce, co nabízí odeslání do zahraničí. Moc jich není, ale když už si konzoli vyhlídnete a prodejce nebude tuto možnost nabízet, napište mu. Jeden z pěti vám na odeslání do zahraničí určitě kývne.

Vybírejte prodejce, co má vysoké a kladné hodnocení, je registrovaný delší dobu na eBayi a hlavně má ve své aukci reálné fotky konzole, že ji má (ne jen ilustrační foto). Dále v textu aukce hledejte, že je konzole nová a nerozbalená.

Doprava do ČR se na váze XBONE dá domluvit na 20€ a máte ji doma za 3-5 dní.

Nespoléhejte, že XBONE koupíte letos v ČR a pokud, zapomeňte na DAY ONE edici.

Tak snad vám to alespoň trochu pomůže v rozhodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, pravdeodobne jsem trefil vadny kus, takze se asi neyhnu vymene. Problem je, ze konzole se pri standardnim podrzeni Hold\Console Off nevypne.

Kinect zhasne, ale konzole blika a kontroler sviti. Na obrazovce je cerno. Jediny co pomuze je budto vytahnout kabel s elektrikou ze zdi nebo drzet asi 5sekund Xbutton primo na konzoli, restartovat a nasledne uz to vypnout jde. Vypozoroval jsem,ze se problem prjevuje po hrani her. Kdyz Xbox pustim a jem na dahboardu a nasledne vypnu, tak je vse ok. Pokud ale pustim hru a par hodin hraju, tak uz se konzole neda vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, pravdeodobne jsem trefil vadny kus, takze se asi neyhnu vymene. Problem je, ze konzole se pri standardnim podrzeni Hold\Console Off nevypne.

Kinect zhasne, ale konzole blika a kontroler sviti. Na obrazovce je cerno. Jediny co pomuze je budto vytahnout kabel s elektrikou ze zdi nebo drzet asi 5sekund Xbutton primo na konzoli, restartovat a nasledne uz to vypnout jde. Vypozoroval jsem,ze se problem prjevuje po hrani her. Kdyz Xbox pustim a jem na dahboardu a nasledne vypnu, tak je vse ok. Pokud ale pustim hru a par hodin hraju, tak uz se konzole neda vypnout.

Nemyslím si že by jsi to měl v tomto případě pokažený, jestli to není spíš o nastavení konzole.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, uz to resim s prodejcem, idealne aby dorucil na pobocku novou konzoli a pak si jenom dojedu vymenit kus za kus. Uvidime, jestli po nejakym updateu OS, ktery ted ze zacatku zjevne probiha pomerne casto, se to zlepsi...

Btw. nevite jestli po factory resetu se game saves natahnou z cloudu nebo to je ulozene na konzoli? Vcera sem delal factory reset, ale zatim jsem nehral, tak doufam, ze jsem neprisel o save data, ale natahnou se se mi z cloudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem zkusil napsat 3 prodejcum na ebay.de, jestli by byla možnost zaslání do ČR, zatím bez odezvy, tak uvidím... jinak odpoledne jede moje teta do rakouska, tak to tam očíhne, ale mám takový ♥♥♥♥ pocit, že už ani v Rakousku xka nejsou... dám vedět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem zkusil napsat 3 prodejcum na ebay.de, jestli by byla možnost zaslání do ČR, zatím bez odezvy, tak uvidím... jinak odpoledne jede moje teta do rakouska, tak to tam očíhne, ale mám takový ♥♥♥♥ pocit, že už ani v Rakousku xka nejsou... dám vedět...

Já jsem taky psal asi třem..a taky bez odezvy a jinak jsem projížděl ty xbox one day..a našel jsem dva do 14.tis...takže seto musí pořádně projet

Upraveno uživatelem rico4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu